Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

mnyk denemem lazım cnm ya
haftada 1 cm mi ayda 1 cm mi uzuyo hergün mayalı süt içersem ??
yağlı yağsız herhangi bi kuru maya markası fark etmiyo di meee?bilmiyorumkismile

yağlı yağsız herhangi bi kuru maya markası fark etmiyo di meee?bilmiyorumkismile

cnm normalde zaten 1,5-2 cm uzar saç ayda.

o zaman maskenin bi anlamı yok demektir.

ben 36.günüm felan oluyo yanlış saymadıysam...

5 santim uzadı dolgunlaştı yeni saçlarım çıktı sanırsam ondan öyle oldu

6 santim olmasını bekliyorum..zemuszemus

bu arada süt saçlar için de çok faydalı die biliorum ben arkadaşlar..

hergün içilmesi gerekio zaten sırf saç deil temel gıdalarımız arasında süt yumurta hep olmalı.hergün süt içilmeli

she_ süper ya 1 ayda 5 cm
kendimi markete atıorum işten çıkınca :eek:
çok saol cnm ya bakalım sonucu paylaşıcam bende burda aklinialirimsmile

she_ süper ya 1 ayda 5 cm
kendimi markete atıorum işten çıkınca :eek:
çok saol cnm ya bakalım sonucu paylaşıcam bende burda aklinialirimsmile

Canim ayda 5 cm herkeze göre degilki.. kimisinin sac yapisindan daha cok uzuyor. Burda her icenin ayda 5 cm uzamadi uzasa herhalde hepimizde sevindirik olurduk :roflol:
benim normalde ayda saclarim 1 cm uzardi mayali süte baslayali haftada ½ cm uzuyor, buda yapar ayda 2 cm.. yani 2 kati, bunada sükür cok degil ama normalinin iki kati oldugu icin biraz daha hizli istedigim sac uzunluguna kavusmus olucamzemuszemus
aramiza hosgeldin opuyorumnanaktan
sakin tadindan tiksinip pes etme tamam mi canim :içelim:

aliye canım sen ne zaman başladında haftada ne kadar uzadığını felan hesaplar oldun yyaa maşş diyorum sana. 3 ayı geçkin süredir içiyorum evet çokk hızlı uzadığının farkındayım ama haftada ne kadar uzuyor hala hesaplamadım -tatlicadiarzu-

aliye canım sen ne zaman başladında haftada ne kadar uzadığını felan hesaplar oldun yyaa maşş diyorum sana. 3 ayı geçkin süredir içiyorum evet çokk hızlı uzadığının farkındayım ama haftada ne kadar uzuyor hala hesaplamadım -tatlicadiarzu-

Bitanem bugun 9. günüm ve basladigim gün boyamistim fazlasiyla ½ cm dibim var zemuszemus
cok degil ama ne dersin bu bile mutlu etti beni, mayali sütden önce boyardim 1 ay sonra bakardim dibim 1 cm görünüyordu..
opuyorumnanaktan

çok güzel canım maşaallah boyadığın için çabuk anlamışsın, ben boyamadığım için cm olarak net bişey söyeyemiyorum. ama çokk uzattığı kesin

ayda 4 cm uzuyo galiba tabi bünyeden bünyeye fark eder benim boya yok bide kivircik ondan belli olmuyo yagsiz mayayi ilk defa duydum ben pakmaya kullandim etkisi cok güzel

Son düzenleme:
yarım cm bile uzama yok cnm... dip boyamı yaptığım içinn daha net görüyorumm eski uzama hızıyla aynıı çok minik çıktıı dip boyamm.. öncedende böyleydi... halen böyle

yarım cm bile uzama yok cnm... dip boyamı yaptığım içinn daha net görüyorumm eski uzama hızıyla aynıı çok minik çıktıı dip boyamm.. öncedende böyleydi... halen böyle

alla allaa cok üzüldüm canim ya neden hic fark etmedi kii :KK43:
senin gibi düzenli hergün kullanipta normalin disinda bir uzama yok diyeni hic duymadim ilk sende oldu galiba bu. ama pes etme canim, 1 ay düzenli hergün ic baktin halen normalden fazla uzama yok o zaman birakmak yada devam etmek arasinda bir secim yaparsin ama simdi birakma sakin motivasyonunu kaybedip :KK43:
bide sanim tarif edildigi gibi iciyorsun dimi ??
yani bir bardak ilik süte bir tatli kasigi maya.. ??
valla ben yas maya ile iciyorum hemde hergün 50 gr yas maya eritip iciyorum daha cok etkisini göreyim diye. bi zararida olmuyo geirtiyo biraz :roflol:
Sende istersen bi yas maya ile dene 1-2 hafta ben onunla gördüm etkisini, normalde 1 cm den asla daha fazla uzamazdi saclarim ayda ama mayali süte baslayali 9. günüm ve o gün saclarimi boyayip baslamistim ki daha net etkisini göreyim diye.. ½ cm uzama var buda aya döktümü iki kati demektir..
üzülme ins seninde uzayacak canim benim opuyorumnanaktan

inşallah cnmm...evet doğru yapıyorumm.. önce 1 tatlı kaşığı mayayı bardağa koyup üzerine de azıcık sıcak su koyup erittikten sonra tamamına soğuk sütü döküp içiyorumm her gün.. gerçektenn mii yaş mayayla daha mı fazla etkisini gösteriyor??? ya ben sinemaki kürünü de yapıyorum bugün 5. haftamdı bu da etki etmedii gerçekten çok üzgünümmm...

X