Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

uzun zamandır yoktun bıraktığını düşünmüştüm mayayı :hulya: sevindim canım.. bendeki etkileri zaten harika. kendime güvenim arttı saçlarım ve cildim sayesinde. evliliğe bile daha hazır hissediyorum kendimi ne alakaysa :teytey:

ben de düğüne uzatmaya çalışıyorum canım kaydirigubbakcemile3
sabırsızım bir de, ama uzadığını gördükçe daha da hevesleniyorum..belime kadar gelse daha bişi istemem. :hulya:
Bırakmak yok canım opuyorumnanaktan

canım benim önce kesinlikle sütle tüketmeni önericem çünkü sütte saça sayısız faydalı şey var. bende süt içemezdim maya ile başladım. ama yok mümkün değil içeçem diyorsan. önce bir su bardağının 5de1i kadar suyu kaynat önce mayayı erit bu suda sonra buzdolabından çıkardığın meyvesuyunu bu karışıma karıştırarak ilave et. sonrada hem soğuk hemde iyi karışmış içeceğini afiyetle yudumla sositososito ben hiç böyle yapmadım sütle tüketiyorum ben ama bu nacizane bir önerim. dediğim gibi öncelikle sütle içmeye çalış kesinlikle yapamıyorsan bunu dene canım a.s.

ben de aynen senin tarifini uyguluyorum canım, bir kaç kaşık kaynar suda eritip soğuk meyve suyu dolduruyorum üzerine ve tadı çok hoş oluyo :)))

eminim sütle daha faydalıdır ama içemiyorum sütü maya katınca :KK43:(
ve meyve suyu ile yada sadece su ile de etki ettiğin söyleyebilirim..
Resim ekliycem azcık daha uzasın :kedi:

she__ bir ben miyim eklediğin resmi göremeyen :KK43:

sinameki saç rengimi çok berbat yaptı cnm evet malesef boyatmak zorunda kaldım daha fazlada uğraşamam zatenn çok uğraştırıo

mayalı süt kilo aldırsa hayatta içmem kiloma dikkat ediyorum çünki.

aynı duruorum ben hatta rejim yapıodm kilo verdim almadım hiç...zaten 1 kaşık mayadan ne olur??

yediğimiz çikolataların börek hamur işlerinin yanında..asıl bu hazır gıdalar yapıo hep kilo başka hiç bişe deil valla..ilaç niyetine 1 kaşıkcık mayadan ne zarar gelcek??kaç kilokaloridir ki o ...

nektar cnm kısa zamanda resim eklemeye çalışcam cnm..şu ara sınavlar felan saçımla haşır neşir olamadım mayamı içiorum yatıorum o kadar uzadımı die bile bakamadım :s

çok tşk. ederm.sinemaki saçnn renginimi açtı naptı orasını anlayamdmboshayallersmile

mayalı sütü hergün mü içiyorsun birdekuru maya deilmibilmiyorumkismile

biraz fazla oldu ama k.bkma opuyorumnanaktan

rica ederim cnm

kuru maya...

sinameki açık kumral gibi bi renkte olan saçımı kızıl kahve gibi boz bi renk yaptım güzel de durmuodu berbat oldu..annem boyayalım çok kötü oldu bi dahada yapma o maskeyi dedi bana

ii ama mayalı şeyler genelde hamur işleridir içinde maya olduundan deil ki hem yağlıdırlar hem de un var içinde şeker var...daha neler neler

kepek ekmeğinin içinde maya yok mu??

ama herkes yiyo ;kilosunu düşünen herkes.çünkü kepekli..

normal ekmekte de maya var ama beyaz undan yapılıo .sindirimi zor falan filan kalorili..

evet mide sorunu olan varsa kullanmasın ama ben ne zamandır kullanıorum alıştım da dikiorum kafaya rutin bişey halini aldı benim için.

yok ya hani meyve suyu falan içmeyin derler onun içindeki maya farklı mı ki.Ya benim saçlarım çok yavaş uzuyor çok kırılıyor kimin saçını uzun, sağlıklı görsem imreniyorum kulağa böyle mayayla uzatmak hoş geliyor sadece dediğim kısmı düşündüm..-tatlicadiarzu-

cnm marketten alınmış şekerli meyve suları içilmez tabi çok kalori barındırıo ama evde sıkıp sıkıp iç ne olucak ki.

her şeyi yanlış bilioruz toplumca malesef.hazır olan gıdalar yenmez tabiki

içinde neler var neler ama evde sıkılmış meyve suyundan hiç bişe olmaz aksine çok faydalı..

kabartmak için kullanılan maya her besinde aynıdır

diyetteyken hazır gıdaları minimuma indirmeliyiz ama evde kendimiz hazırlayabiliyosak hiçbi zrarı olmaz kilo babından ama marketten alınca iş değişir hem sağlıksız hem kalorili.

o kadar şey yiyip kilo alıoruz bi kaşıkcık mayayı dert etmeyelim hiç bişi olmaz.

o bi kaşıkta hiçbi kalori değeri felan olduğunu düşünmüorum ..makul kendine göre bi kalorisi var elbet ama bizde 10 kaşık yemioruz bi kaşık bişe o..

bi küçük dilim çikolatada onun kaç katı kalori var :S

vallahi kalori hesabı yapmaktan bıktım artık ya, çok abartılı bi kilom yok aslında göbek çevresinde herşey ama dahada olmasın diye herşeyi düşünüyor insan..evet canım tarifa.s.

X