Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

mayalı sütü kullanan arkadaşlar bu karışım sizde de kilo yapıyor mu???CADIARZU
ayrıca bi arkadaşımda galiba maya nedeniyle vajina kaşıntısı da yapmış ne dersinizbilmiyorumkismile

merhabaa.s.
benim de saçlarım uzamıyor malesefmafoldumben
sinamekili kürü 2 hafta yaptım ama saçımı boyattığım için bıraktım(ilk defa boyattım saçımı)
sarımsaklı şampuan kullanıyordum yaz geldiği için bıraktım.
şimdi muskatlı tarifi yapmayı planlıyorumfisfisfis
bir de çam terebentin yağı aldım. doğru mu almışım?
bunu nasıl kullanmam gerekiyor?
elimde bemik ve badem yağı var bunları da değerlendirmek istiyorum. ne önerirsiniz bana?
mayalı süt malesef içme şansım yokmafoldumben
süt içemem ben 1 damla içmeye kalksam midem bulanır:1no2:
bi arkadaş meyve suyuna katıyorum demiş böyle etki eder mi?CADIARZU
çok soru sordum ama şimdiden teşekkürler cevaplarınız içinopuyorumnanaktan

canım ben meyve suyuna katıp içiyorum, ama neye kattığın çok önemli değil ki
bazı arkadaşlar neskuik ile içiyor, bazıları suyla..
Önemli olan günde 1 tatlı kaşığı mayayı almak :)))

ben bemiksleri şampuanıma kırıyorum istersen öyel deneyebilirsin :))

LEHA kaşıntı olayı bende yok canım, kendi adıma cevaplıyorum..diğer arkadaşlar da gelince cevaplar sanırım :))

ben 3 aydır belki daha fazla kullanıyorum, kilo yapmadı kesinlikle bendede ayrıca kaşıntıyıda ilk defa duyuyoyum yok öyle bişey

çamterentinle badem yağını şampuann içine katabilirsin.bilmiyorumkismile

LEHA kaşıntı olayı bende yok canım, kendi adıma cevaplıyorum..diğer arkadaşlar da gelince cevaplar sanırım :))

teşekkürleropuyorumnanaktan
ama ne kadar şampuana ne kadar koymalıyım bemiks, badem yağı ve çam terebentini?(hepsi birden ağır gelir mi?) iyi ayarlamak gerekiyormuş sanırım ne kadar koycağımızı?
bir de mayanın tadı nasıl kızlar?:bbo:

nursallcım, evet saçlarım çok güzel uzuyo
sende nasıl gelişmeler opuyorumnanaktan

canim neye kattigin önemli olmaz olurmu..??
sütle iciyor herkez, nesquik katanlarda sonucta sütün icine karistirip iciyor, mayanin tadini bastirsin diye.. süt saca cok faydali oldugu icin süt + maya karisimi kadar baska seylerle karistirip icildiginde ayni sonucu verecegini hic sanmiyorum :)
sen illaki meyve suyu ile icmek istiyorsan ic ama neyle ictigin önemli deme önemli.. yerimseniben

mayalı sütü kullanan arkadaşlar bu karışım sizde de kilo yapıyor mu???CADIARZU
ayrıca bi arkadaşımda galiba maya nedeniyle vajina kaşıntısı da yapmış ne dersinizbilmiyorumkismile

bende kilo yapmadi canim yerimseniben
dedigin yerde kasinma yok bende :roflol:
benimde sac diplerim kasiniyor ama bu iyiye isaret diye biliyorum.. sac normalindne daha hizli uzandiginda kasinma yapiyormus bide yeni sac gelirken kasinti yaparmis..

canim neye kattigin önemli olmaz olurmu..??
sütle iciyor herkez, nesquik katanlarda sonucta sütün icine karistirip iciyor, mayanin tadini bastirsin diye.. süt saca cok faydali oldugu icin süt + maya karisimi kadar baska seylerle karistirip icildiginde ayni sonucu verecegini hic sanmiyorum :)
sen illaki meyve suyu ile icmek istiyorsan ic ama neyle ictigin önemli deme önemli.. yerimseniben

walla ben nette maya ile ilgili bir sürü şey okudum,
yemeğin içine katın, çocukların meyve suyuna katın felan yazıyor..çok faydalı bir şey olduğu için..
Saç için özellikle sütle faydalıysa bilemiycem.. sütün saçı uzattığıyla ilgili bir şey duymadım :)))
Ben meyve suyuyla içiyorum son bir haftadır ve bendeki etkisi hep aynı :lepi:
kendi gözlemlerimi yazdım ben yanii :)))))

loading ben sadece bemiks kırıyorum şampuanıma,
yağ felan koymayı hiç denemedim..korkuyorum yıkayınca yağlı felan kalır diye.
Eğer denersen sonucunu buraya da yazarsın olur mu canım opuyorumnanaktan

kızlarropuyorumnanaktan
dün akşam 200 ml şampuana(loreal boyalı saçlar için) 1 bemiks kırdım, yarım kapak badem yağı ve 20 damla kadar çam terebentin yağı koydum.
şampuanın kıvamında çok az bi değişiklik oldu(rengi sarı oldu) ve yıkarken çok fazla köpürmedi.
ama saçlarım yağlı kalmadıhihoyyyt
koku da sarımsak kadar kötü değil benceboshayallersmile
ve saçlarım çok kabarır normalde ama bu sefer o kadar çok kabarmadı gibi geldi.
son olarak dökülmeye de etkisi olur diye düşünmüştüm ama malesef yine çok döküldü saçımmafoldumben
taramadan önce de kkontessin önerisi olan gliss durulanmayan kremden sıktım(sarı).
şimdi saçım ne kadar sürede yağlancak gözlemdeyimCADIARZU
çam terebentin kurutuyo diyenler var birçok yerde ama benim saç tipim yağlıdır bide badem yağı kattım diye sanırım kurutma yapmadı bende.
maya olayına da bu gece başlamayı düşünüyorum(meyve suyuyla).
umarım bunların sayesinde istediğim saçlara kavuşurum:Saruboceq:
gelişmeleri yazıcamyerimseniben

Son düzenleme:
mayayı nescafeyle içenler de varmış ama ben sütle yapılan nescafeyi bile içemiyorum:gitme:
normal nescafe yapıp içne koysam olur mu kiCADIARZU
çünkü meyve suyunda nasıl eriticem diye düşündümbilmiyorumkismile
bide evde kuru maya mı yoksa yaş maya mı var bilmiyorum herhangi birini kullansam sorun olur mu?
ve son olarak bir çay kaşığı mı yoksa 1 tatlı kaşığı mı kullanıyorsunuz kızlar?

Son düzenleme:
Tamam aldim canim opuyorumnanaktan
tskr ederim a.s.
sarimsak azaltmaz demi mayali sütün etkisini benneyaptımki

bi fikrim yok canim ama sarimsak zaten yemeklerlede yenen bi besin istersen saatlerini ayni denkgetirmessin mesela yemekte yut sarimsagi mayayida gece yatmadan ic

walla ben nette maya ile ilgili bir sürü şey okudum,
yemeğin içine katın, çocukların meyve suyuna katın felan yazıyor..çok faydalı bir şey olduğu için..
Saç için özellikle sütle faydalıysa bilemiycem.. sütün saçı uzattığıyla ilgili bir şey duymadım :)))
Ben meyve suyuyla içiyorum son bir haftadır ve bendeki etkisi hep aynı :lepi:
kendi gözlemlerimi yazdım ben yanii :)))))

loading ben sadece bemiks kırıyorum şampuanıma,
yağ felan koymayı hiç denemedim..korkuyorum yıkayınca yağlı felan kalır diye.
Eğer denersen sonucunu buraya da yazarsın olur mu canım opuyorumnanaktan

süt de protein var.. proteinde saclari beslmesinden uzatmasina kadar faydali..!

mayalı sütü haftada bir keremi yoksa günde bir keremi günde bir yapınca kilo aldırdığnı sölüyor arkadşkar?

süt de protein var.. proteinde saclari beslmesinden uzatmasina kadar faydali..!

Hmm..ben sütü çok sevdiğimden günde zaten yeterince tüketiyorum..Ondandır belki mayayı meyve suyuyla içmeme rağmen saçlarım uzuyor :))) göğüs altımdaydı belime gelmesine az kaldı..
Ünlem ne oluyor anlamadım?
Gerginlik mi yaratmaya çalışıyorsunuz onu da anlamadım?
Bazı arkadaşlar suyla içiyor, ben meyve suyuyla içiyorum..herkesin kendi tercihi..
neyle içildiğinin bir önemi yok kısmına takıldınız siz.. e benim fikrim bu..
hala da aynı düşünüyorum, bence önemli değil :)))))))

Herkese iyi haftalar diliyorum a.s.

kizlar pakmaya en etkilisi galiba ona basladigimdan beri daha hizlandi uzamasi

marka farkediyor mu..ben dr.oetker kullanıyorum. bugün 4. günüm. ee doğal olarak henüz bi değişim gözlemlemedim.
ve tadına henüz alışamadığım için 1 çay bardağı süte 1 çay kaşığı maya şeklinde içiyorum.. siz nasıl kullanıyosunuz 1su bardağı süte 1 tatlı kaşığı maya şeklinde mi ???

marka farkediyor mu..ben dr.oetker kullanıyorum. bugün 4. günüm. ee doğal olarak henüz bi değişim gözlemlemedim.
ve tadına henüz alışamadığım için 1 çay bardağı süte 1 çay kaşığı maya şeklinde içiyorum.. siz nasıl kullanıyosunuz 1su bardağı süte 1 tatlı kaşığı maya şeklinde mi ???

evet canımcım biz bir bardak süte 1 tatlı kaşığı karıştırıyoruz pakmay tadı bozmuyor canım diğer mayalar gibi kokmuyor içmesi daha basit

X