Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

evt kızlar siyah noktalar azalıo zamanla eskiden daha çok oluodu

simorgh cnm zamanla dahada ii olucaına eminim..

Doğal ürün oldukları için insan korkusuzca uyguluyor ama hassas ciltlere dokunabiliyor. Uygulamadan önce alerji testi yapın derim ben küçük bi bölgeye. bende Suna Dumankayanın TVdeki önerisi üzerine mayalı süt uyguladım ama çok kötü oldu yüzüm, aynı yanık gibi. Geçmeyecek diye çok korktum ama 2-3 gün sonra geçti. O günden sonra korkar oldum yüzüme bişey sürmeye. Aslında sivilce ve siyah nokta sorunum yok ama gözenekleri sıkıştırır die sürmüştüm. Daha güzel olsun derken mahvettim:KK70:

her cilde göre deişebilir tabi.

ama ben yüzüme de sürüorum çevremde tanıdığım biçok kişi de bunu yapıo.sıkılaştırıo cildi çok güsel ve çok memnunum.normalde cildim çok hassastır üstelik ama hiçbişe olmadı aksine çok memnunun.hem mayalı süt içiorum haftada bir felanda maskesini yapıorum.mis gibi

kızlar aklıma bir şey geldi maya ile ilgili..

bundan 1-2 yıl önce..
annemin dayısın kızı tabir yerindeyse kocakarı ilaçlarına cok meraklıdır,sanırım bu mayanın adet düzenleyici bir etkisi daha varmıs..o da haftada 3-4 gün bizim yaptıgımız gibi sütle mayayı karıstırıp içerdi ben de ıyy filan yapardım..neyse bir gün geldi anneme abla bu benim sac dökülmemi durdurdu birde hızlı uzuyor sanki saclarım valla yeni sac bile cıkardı diye anlatıyor.. hatta bana da bak simorgh senin de sacların dökülüyor sende iç dedi.aman eksik kalsın demiştim,tesadüftür diye düşünmüştüm acıkcası ama ne oldu simdi sıkı bir mayacı oldum keske o zamanlar baslasaymısım diyorum..

bu topice yeni gelen arkadaslarda ıyy filan yapıyorlardır simdi ama inanın gözlerimle sahit oldum mayanın etkisine..

kızlar aklıma bir şey geldi maya ile ilgili..

bundan 1-2 yıl önce..
annemin dayısın kızı tabir yerindeyse kocakarı ilaçlarına cok meraklıdır,sanırım bu mayanın adet düzenleyici bir etkisi daha varmıs..o da haftada 3-4 gün bizim yaptıgımız gibi sütle mayayı karıstırıp içerdi ben de ıyy filan yapardım..neyse bir gün geldi anneme abla bu benim sac dökülmemi durdurdu birde hızlı uzuyor sanki saclarım valla yeni sac bile cıkardı diye anlatıyor.. hatta bana da bak simorgh senin de sacların dökülüyor sende iç dedi.aman eksik kalsın demiştim,tesadüftür diye düşünmüştüm acıkcası ama ne oldu simdi sıkı bir mayacı oldum keske o zamanlar baslasaymısım diyorum..

bu topice yeni gelen arkadaslarda ıyy filan yapıyorlardır simdi ama inanın gözlerimle sahit oldum mayanın etkisine..

wayyy be çok ilginçç sositososito

kızlar ya ben çok kilo aldım sanırım ya canım sıkılyo boyum 1.68 kilom 62 aslında vücut olarak kilolu görünmüyorum ama göbeğim belli olmaya başladı ne yapayım ben belimde kalınlaşıyo iyice öf bel ve göbek için egzersiz bilen varmı aranızda kzılar:emir_bebek:

cnm en ii spor yürüyüştür derler

gunde 1 saate yakın bi yap çok faydalı oluo.metabolizma hızlanıo.çoğu yerinde çalışıo cnm

kızlar ya ben çok kilo aldım sanırım ya canım sıkılyo boyum 1.68 kilom 62 aslında vücut olarak kilolu görünmüyorum ama göbeğim belli olmaya başladı ne yapayım ben belimde kalınlaşıyo iyice öf bel ve göbek için egzersiz bilen varmı aranızda kzılar:emir_bebek:

canım kilonla boyunda ii canım oran olarak.az bi hareketle geçer karın felana.s

X