Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

teşekkür ederim canım
ılık süte mi eklicez peki

ılık süte ekleme bence tadı kötü oluyor. ben su bardağının yaklaşık 5de1i kadar suyu kaynatıp önce mayayı bununla eritiyorum sonra buzdolabından soğuk sütümü çıkarıp karışıma ilave edip afiyetle içiyorum. tat koku minimum seviyede oluyor. ama sen temkinli ol tabi daha az yapabilirsin. yerimseniben

kılo aldırır dıe denıyemıorm mayayı :s zaten kılo problemm varr .. baska bı topıcde okudum doqm kontrol hapını sampuana koyuomussn sacı uzatıomus.. cıcege konuldunu duymustm ama bılemıorm denıyen var mı ?? :)

walla onu bilmiyorum canım ama burda bende dahil uzun süredir kullanan çok kişi var ve hiç kilo yapan olmadı

haklısın canım. mütevazilik böyle bişey işte, başka topiklerdede ben mükemmelim diye bağıran tipler var... anladın sen onuu... yerimseniben

aman boşver kimse mükemmel deil.çok gusel insanlar az bulunur dünya üzerinde bende herkes gibi biriyim işte..saçım uzasın tek derdim okaydirigubbakcemile3

bende keşke 5 kilo alabilsemmmm.. boyum 1,68 kilom 50 :umursamaz: belki maya ile alırım demiştim ama olmadı boshayallersmile

nursall ne güzel sen dediğin gibi bi beş kilo olsan canımcım fıstık gibi olursun nursallcım bak ne yap biliyonmu gece yatmadan önce mutlaka bir dilim ekmek ye içine bişeyelr sür olmazsa ama bak nasıl kilo alacaskın canım venim

nursall ne güzel sen dediğin gibi bi beş kilo olsan canımcım fıstık gibi olursun nursallcım bak ne yap biliyonmu gece yatmadan önce mutlaka bir dilim ekmek ye içine bişeyelr sür olmazsa ama bak nasıl kilo alacaskın canım venim

çokkk sağol canım benim keşke azıcık iştah olsa ama malesef yok... :sinifsinif: bak mesela şuan yatmaya hazırlanıyorum ama aslaa ekmek yiyemem şuan... mümkün değil çıkarırım kesin.... zaten koca bir günde yediklerimi görsen bilmiyorumkismile düğünümde yaklaşıyo bu kadar zayıf gelin olmak istemiyorum yaaaaa senağlamasenağlama

o da seni silmeden tamamen kaldıramazsın. Ama aynı zamanda engellediğinden de emin ol çünkü sadece silersen o seni görür sen onu göremezsin. Bu şekilde engelli listende hep kalacak bu kişi ama önemli değil sana hiçbişey yazamayacak sonuçta.

saol canim ilgilendigin icin listede görünmüyo ama gelen emailler falan giriliyoya orda falan ayyy tam anlatamadim canim ya iste bütün adresler listelendigi zaman cikiyo adresi ve benim onayim olmadan msjlar geliyo anlamadim vallaa

ayyy mnyk merak etme canım yalnız değilsin bende sendenimmm boshayallersmile

sendemi bunalimdasin canim valla benim birazda cevre yok ve artik evim daha fazla dagildigi icin galiba hava günesli oluyo artik yavas yavas yaz sebebiyle coocuklar sofradan kaldiriyo disarda oynamak icin bulasik mutfak ertesi güne kaliyo salon falan birikiyo icinden cikilmiyo ya

saol canim ilgilendigin icin listede görünmüyo ama gelen emailler falan giriliyoya orda falan ayyy tam anlatamadim canim ya iste bütün adresler listelendigi zaman cikiyo adresi ve benim onayim olmadan msjlar geliyo anlamadim vallaa

Engellemediğinden kaynaklanıyor o mesajların gelmesi. Sadece silmişsin. Engelli listene taşı bi daha mesaj gönderemez

X