Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

unutmadan kizlar ben perde aldim cok cok ucuza denk geldi katlamali yaptircam ama kumasi benden olunca acaba kaca dikerler bi fikri olan varmi

walla ben pek anlamam perde işinden felanda pakmaya bulmana çok sevindim canım. hep küçük paketler kullanıyordun, türk marketine gittin anlaşılan a.s.

bende pakmaya alıorum hem ucuz hem büyük paket oh bol bol :)

bide uzasa yaa ne sabırsızım ben.uzun saçlıları görünce imreniorum iiyce

geçen biyer açılış yapıodu.girdim içeri açılışa özel yüzde elli indirim vardı .gerçek saçtan yapılmış 6 parça postiş.bi sürü rengi felanda vardı 90 liraydı 4 parça 2 parça olanıda vardı onlar çok daha ucuzdur artık düşünün.çok güsellerdi içim gitti ama düşündüm bunu kafama taksam nolck.benim saçım deilki..çıkarınca gene aynı saçım meydana çıkıcak.kendimi kandırıomuş gibi ..

tam benim saç rengimde olanıda vardı paramda vardı ama almadan geçtim gittim. :KK43:

bide verdiğim parayada yasık ne kadar ucuza olursa olsn

sokaktada bakıorum herkes herrrkeeeesss uzun saçlı.hiçmi bi tane kısa olmas yaa yüzde 90 usun hep kızların saçlar.

herkes mi uzatıo o kadar yoksa postiş çıtçıt felanmı anlayamıorum

takanda bi sürü var ama bilemiorum..kıskanıorum valla artık açıkça

kötü bi kıskaçlık deil asla ama kendi kendime diorum ne vardı saçınla oynıcak.!!!!

:KK43:((((((

neyse uzar inş..3-4 aydan

bi uzasın iice fotoğrafımı çekip koycam saçımın..kızlar hepimiz koysak ilk ve son hallerini ne güsel olur. :)))))

7-8 cm uzamıs gibime geldi:nazar: arada fark var ama boyutunu olarak tam cözemedim...darısı benim saclara inş....mayalı sütten baska bir kür uyguluyor musun?

oo güzel maşş canım.. evet yaa herkes uzun saçlı... nasıl başarıyorlar bilmiyorum ben uzun değilde gür saçlı insanlara çokk imreniyorum yaa benim seyrek olduğu için sanırım :sinifsinif:

cnm sinameki yapıodm bıraktım çünkü saçımın rengini berbat etti.zaten uzamıo da o kadar.

8-9 cm kadar uzamış ölçtüm bide uzunluğu belli olsn die düzleştirdim...

düzleştirince de volümü sönüyo normalde çok kabarıktır..gürlüğü de ii de bi uzasa daha ii olcak uzayınca saç daha çokmuş gibi duruo bide kızlar

çok gür bi saçım yok ama normal işte..küçükken gürdü sonra azalıo işte :S

ama kimisinin aynı kalıo çok gir oluo...

evet canım sorma yaa 3 seneye kadar öyle gür saçlarım vardıki anlatamam. saçlarıma şekil bile veremez annemden yardım alırdım o kadar yani oda iyi değil banyodan sonra felan çok zorlanıyordum ama sonra ne oldu bilmiyorum biranda dökülmeye başladılar deli gibi hiç önleyemedim ve şimdi o saçlarımın 4de1 i felan kaldı Allaha şükür dökülmem durdu ama çok az iştee

X