Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

benimde keyifler berbat ya kapali hava burda kendimi begenmiyorum ne bileyim garip hissediyorum ya saaldim kendimi yine

kizlar bi sorunum daha var benim adamin biri sapik msj atmisti bana naber diye falan cocuklarda kabul emis msji hani ilk ileti yollaninca listenize eklensinmi gibinden bi pencere aciliyoya benim ogluslarda okeylemis ben sildim ama kontakt listemde silindi görünüyo fakat silinmemis nasil tamamen silebilirim adamin bide nickleri var tam sapik ya

dışarı çıkın gezin yürüyüş yapın arkadaşlarla buluşun :KK70:

ben öyle yapıcam şimdi..sıkmayın canınızı kızlar herkesin sıkılır arada hayat zor

kizlar bi sorunum daha var benim adamin biri sapik msj atmisti bana naber diye falan cocuklarda kabul emis msji hani ilk ileti yollaninca listenize eklensinmi gibinden bi pencere aciliyoya benim ogluslarda okeylemis ben sildim ama kontakt listemde silindi görünüyo fakat silinmemis nasil tamamen silebilirim adamin bide nickleri var tam sapik ya

o da seni silmeden tamamen kaldıramazsın. Ama aynı zamanda engellediğinden de emin ol çünkü sadece silersen o seni görür sen onu göremezsin. Bu şekilde engelli listende hep kalacak bu kişi ama önemli değil sana hiçbişey yazamayacak sonuçta.

kızlar ya ben çok kilo aldım sanırım ya canım sıkılyo boyum 1.68 kilom 62 aslında vücut olarak kilolu görünmüyorum ama göbeğim belli olmaya başladı ne yapayım ben belimde kalınlaşıyo iyice öf bel ve göbek için egzersiz bilen varmı aranızda kzılar:emir_bebek:

canım kesinlikle mekik cek...cok faydasını görürsün bennde bu ara cok kg aldım düzenli spor yapıyorum..yerimseniben

asahcakir canım googleye uzman tv yaz orda merak ettiğin herşeyin video ile cevabı var. inceltmek istediğin bölgelere göre en uygun hareketleri öğrenirsin canım

bende keşke 5 kilo alabilsemmmm.. boyum 1,68 kilom 50 :umursamaz: belki maya ile alırım demiştim ama olmadı boshayallersmile

miğde gastiridi olanlar kullanadı mı bu karışımı arkadaşlar

canım benim bildiğim kadarıyla kullanan olmadı. tabi dikkat edilmeli böyle bir sorun varsa. kullanan olmuşsa cevap yazsın ama benim nacizane önerim bir gün yarım su bardağı süte 1 çay kaşığı belkide daha az ekle ve dene. ama tabi sen bilirsin yinede yerimseniben

canım benim bildiğim kadarıyla kullanan olmadı. tabi dikkat edilmeli böyle bir sorun varsa. kullanan olmuşsa cevap yazsın ama benim nacizane önerim bir gün yarım su bardağı süte 1 çay kaşığı belkide daha az ekle ve dene. ama tabi sen bilirsin yinede yerimseniben

teşekkür ederim canım
ılık süte mi eklicez peki

Bu mayalı süt kiloya etki etmiyordur inşallah sonra mayalanmış hamur gibi kabarmayalım pof pof:))kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim canım
ılık süte mi eklicez peki

cnm ilk başta az yap dene..ben ilaç kullanıyorum ve midem de bazen yanma olabilio ..beni rahatsız etti.aşırı yanma oldu..az miktarla bi dene..
mnyk tam anlamadım ama kişi üzerinde sağ tuş sil yap çıkan ekrandaki kutucukları seç tamam de.farklı bi sorunsa tekrar yaz bakayım yardımcı olmaya çalışayım.

teşekkür ederim canım ilgine
ama cesaret edemedim kararsızım

Son düzenleme:
kızlar bişe sorcam.saçlarımızı doğal yöntemlerle şekillendirebilceğimiz bişe varmı?

örgü yapmak gibi deilde daha farklı bişe

yaa bu tarifi veren arkadaşıma bi daha çok teşekkürler asahcakir cimmmmm

heralde en ii dilek allah razı olsun' dur bende sana allah razı olsun dioruma.s.

she süper yaaa.. harika olmuş gerçekten süpersinnnn zemuszemus yüzünüde bu kadar kapatmasaydın keşke, merak ediyordum seni :1ninca:

X