Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

hiç uzamaz gibi gelio.bide şu aralar psikolojik olarak çöktüm herşey kötü gelio.saçlarımda kısa olunca hepten kafam atıo.bari o ii olsada diorum ii görünsem kendimi şımartsam ama nerdeee!

bilmiyorumkismile

sen bu azimle çok kısa sürede kavuşursun eski saçlarına merak etme.. zemuszemus benim düğüne kadar çabukkk uzasında sonra yavaşda uzasa sorun değil yaa. zaten düğünden sonra bırakırım heralde bu kürü. ama arada bir mesela haftada bir içerim. çok faydalı bişey çünkü

hiç uzamaz gibi gelio.bide şu aralar psikolojik olarak çöktüm herşey kötü gelio.saçlarımda kısa olunca hepten kafam atıo.bari o ii olsada diorum ii görünsem kendimi şımartsam ama nerdeee!

bilmiyorumkismile

yaz geliyo pozitif düsün canim bendede oluyo ama ben üstü acik ceza evindeyim yani gurbetteyim ne kkardesim nede annem var cok geceler vardir sabah 4 lere kadar aglarim gözlerim siser yorulur ben yorulmam
yinede pozitifim neseliyim
tek derdimiz sac olsun maya var takma biseyi kafaya salla dünyanin derdi bitermi hic
ayrica 2 ayda 8 cm süpermis canim daha ne olsun süper gidiyosun bence

saç beyazlaması genetik canım yaa babama çekmişim malesef. adamın ortaokula giderken beyazı varmış düşünün... benimde 20 yaşında başladı... :umursamaz:

geenetik sebepler bastaymis zaten canaim haklisin ama abenim ailede bi tek bende var bana tuttu piyango yani kesin troite bagliyorum ben

nie uğraşırsak şu saçlarla sonra ya yanar ya açtırırız koyulturuz felan bırak mis gibi dursun işte ama yok :KK43:

bende bu sorunun yanıtını bulamadım...sacımız uzun olur uclarından kestirelim şekli bozuldu deriz, kısa kestiririz cabuk uzasın diye kürlere takarız kafayı biz bayanlar ayrı bir alemizkaydirigubbakcemile3

evet kızlar yaa, çok memnuniyetsiziz bence de
benim saçlarım belime yakın şuan, daha çok uzasın diye herşey yapıyorum
Geçen hafta arkadaşım kısacık kestirdi caanım saçlarını.. (kavak yellerindeki Mine gibi) şimdi de ona özeniyorum, kestirsemmi diye düşünüyorum bilmiyorumkismile

merhaba kızlar ilk sayfada mayayı süte katıp için saç uzar die test edilmiş işe yarayan bi yöntem okudum bilen warsa tam olarak anlatabilirmi?nasl yapıcaz yaş maya mı kuru maya mı ?ACıL CWP

Merhaba, 3 gündür iciyorum bende arkadasim ... 1 tatli kasigi kuru mayayi ilik süt ile karistirip iciyorsun, o kadar ...

saol arkadaşım bu cwp ilaç gibi geldi sayfalarca okumuştum görememiştim tekrar saol yarın hemen başlıycam..sende herhangi bi deişiklik warmı (saçlarının boyunda)???

sendende canim atlatirsin inan insana Allah kaldiramayacagi yükü vermez sen yurt disina gelin olarakmi gitmistin yoksa yurt disindami büyüdün

mayaya devam kizlar ben haftada bi yada iki haftada bir gün unutuyorum zzarari olmaz heralde

saol arkadaşım bu cwp ilaç gibi geldi sayfalarca okumuştum görememiştim tekrar saol yarın hemen başlıycam..sende herhangi bi deişiklik warmı (saçlarının boyunda)???

Onca sayfayi okumak kolay degil canim bilirim. Hepimiz ayni sorun icin burda oldugumuza göre, yardimlasmaliyiz aklinialirimsmile yok daha benimde 4 gün oldu baslayali, farki bu kadar cabuk göremem sanirim... ayrica ben sarimsakli sampuan ( kendim yaptim ) da kullaniyorum bayanssulusmile

X