Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

benim kilomda da değişiklik olmadı
10 gündür içiyorum.. sadece şişkinlik yapıyor azıcık o da daha çok ilk günlerde son 2 gündür o da azaldı ..

bünye olayına katılıyorum, herkesde farklıdır .. ben kendi gözlemlerimi yazmak istedim :))

sadece bi kaşık maya arkadaşlar..yediimiz çikolataların pastaların arada yapılan kaçamakların yada sürekli yenen kalorili şeylerin yanında devede kulak

benim kilomda da değişiklik olmadı
10 gündür içiyorum.. sadece şişkinlik yapıyor azıcık o da daha çok ilk günlerde son 2 gündür o da azaldı ..

bünye olayına katılıyorum, herkesde farklıdır .. ben kendi gözlemlerimi yazmak istedim :))

sadece bi kaşık maya arkadaşlar..yediimiz çikolataların pastaların arada yapılan kaçamakların yada sürekli yenen kalorili şeylerin yanında devede kulak

Hemen bu gece yatmadan denemeye baslayim, 1 hafta dener bakarim... Yorumlar icin Tesekkür ederim kizlar bayanssulusmile

hoşgeldin mavikus a.s.
arkadaşımın da olmuştu bu şekilde bi sorunu
adet günü 20 gün felan sürmüştü
doktor kist olduğunu söylemişti :/
umarım kötü bişi değildir, doktora gitmeni öneririm ama..
Başka bir doktora görünsen?

Evet canım, başka bir doktora gitmek mantıklı. Okulun medikosundaki 10 dk sürmedi bakması. Birşey de denmez tabi adama işini öğretir gibi, artık yapacak birşey yok başka hastaneye gitmekten başka

Bu arada kızlar paylaşınca çok rahatladım, bana destek oldunuz. Malun hem halsizlik, hem de aşırı alınganlık, sinir vs. depresyona giriyorum derken yanıtlarınızı okumak bana çok iyi geldi. Internet üzerinden paylaşımlara çok inanan bir insan değilim ama bu topik başka, sizleri tanımasam da seviyorum:)

evet bu topik başka gerçektennn yerimseniben ihmal etme lütfen. biran önce git doktora sonuçlarınıda paylaş bizimle.. inş halledersin bu sorunu

kizlar herkes pakmayami kullaniyo ben minik olanlardan kullaniyorum acaba fark edermi
ben dr oetker mini mayalardan kullaniyorum türk marketlerinde vardir belki bakiyim olmassa

yarın 1 hafta olacak mayaya baslamam 1 ay olsun kesin sonucları yazacagımzemuszemus

kizlar herkes pakmayami kullaniyo ben minik olanlardan kullaniyorum acaba fark edermi
ben dr oetker mini mayalardan kullaniyorum türk marketlerinde vardir belki bakiyim olmassa

bence fark etmez sonucta içindeki maddeler aynıa.s.

mavikus naptin canim dr dan randevu aldinmi göründünmü bi gelisme olursa yaz canim aklim sende kaldi

bayanssulusmile:eek:iyi aksamlar kizlar bu gün kimse girmemis bende bu mesaji yazip cikicam aksam isim var mesgulum

Ben buralardayım Mnyk, diğer kızlar nerde acaba..
Hafta sonu olduğundan herkesin işi var sanırım olumunekankayizsmile

ben de merak ettim seni mavikus, gelişmelerden bizi de haberdar et..umarım iyi haberlerle gelirsin :KK43:

:eek:askimla basbasayiz birasdan gelir ben gittim yarin gece evde yok calisiyo bu günü iyi degerlendirmek lazim yarin yalniz uyuycam yatakta :kedi:

bende dr otker minik poşetlerden kullanıyordum bir sürü almıştım ama hepsini anneme devrettim börek çörek yapsın kendime pak maya aldım daha kolay olur inşallah içimi.... :-)

vereliniortak
mavikus naptin canim dr dan randevu aldinmi göründünmü bi gelisme olursa yaz canim aklim sende kaldi

Haftaiçi halletcm tatlım, saol düşündüğün içinopuyorumnanaktan
Bu arada sabah kahvaltı yapacak kadar vakit olmadığında sütün içine bisküvi kırıyorum bazen. Bugün onun içine maya da koydum, tadı hiç farkedilmedi:) Böyle yapmayı seviyorsanız siz de içine maya koyabilirsiniz. Gece daha faydalıymış ama belki de böyle enerji verir günün devamı için

Ben buralardayım Mnyk, diğer kızlar nerde acaba..
Hafta sonu olduğundan herkesin işi var sanırım olumunekankayizsmile

ben de merak ettim seni mavikus, gelişmelerden bizi de haberdar et..umarım iyi haberlerle gelirsin :KK43:

Tabi canım, mutlaka haberdar ederimmkaydirigubbakcemile5 bana ne zamana randevu vercekler bilmiorm ama, haftaiçi gitcm canım, yazarım gelişmeleri

Mavikus gece faydali olan ne? Bu mayali sütü mü diyorsun?

Kizlar bende bugün ancak baslayabildim içmeye... ama bunun tadi igrenç yaaa :KK43: içine nesquik karistirmama ragmen zor içtim.. umarim faydasini görürüm bakalim ne kadar dayanabilicem bu seyi içmeye :)

Kizlar bende bugün ancak baslayabildim içmeye... ama bunun tadi igrenç yaaa :KK43: içine nesquik karistirmama ragmen zor içtim.. umarim faydasini görürüm bakalim ne kadar dayanabilicem bu seyi içmeye :)

bende zar zor içiyorum :sinifsinif: bir elimle burnumu tutup öyle içiyorum inan daha kolay oluyor..

X