Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

sağolun kızlar yaa çok gusel yorumlar yazıp destek olmuşsunuz.evet hayatın sıkıntısı hiç geçmio.

ama bu arada bari fiziksel olarak ii görüniyim motivasyonum artsın istiyosn çünki bu çok önemli ama kendi kendine berbat ediosn saçı başı..

ama uzuyo uzuyoozemuszemus

bide sohbeT konusu olur belki
:)

SAÇLARINIZI NEREYE KADAR UZATMAK ıSTıOSUNUZ KIZLAR?VE BUNUN ıÇıN KAÇ SANTıMıNıZ VAR HADı O ıSTEDıĞıNıZ UZUNLUĞA ERıŞCEĞı GÜNLERı DÜŞÜNEREKTEN YAZALIM :)))

ıLK BEN BAŞLIYIM :)

BEN UZATIORUM ŞU KADAR YETER DıORUM AMA YETMıO DAHA DA ıSTıORUM..

ÇOKDA UZUN OLMASIN ZATEN ÇOK HOŞLANMAM

UZUN SAYILABıLMESı ıÇıN Bı 8 SANTıM VAR

MAXıMUM ıSE 13-14 SANTıM KADAR GEREKıO
sositososito

Selam kızlar a.s.

She__
benim saçım neredeyse belimde işte o "neredeyse" kısmı kadar uzasa yeter..:d
bi 5-6 cm felan..
ama uçları inceldi biras.. katlı kesim zaten..
belki uçlarını kestiririm o zaman da bi 10-12 cm uzamasına ihtiyacım olucak :1no2:
mayadan sonuç aldım ben, biraz daha uzasın resmini eklerim saçımın :))
herkes saçların nekadar parlak, yumuşak ..ne yapıyosun saçına diyo :)
mayaya devam yani

Bugün 3. günüm.. demin içtim mayali nesquikli sütümü.. ama tadi igrenç ya, migdem kalkiyor her seferinde.. kaynar suyla mayayi erittikten sonra sanki daha çok kokuyor? Acaba birde normal ilik sütte eritmeyimi denesem, ama erimiyor diye yazilar okudugum için bastan beri ilk önce sicak su ekleyerek yapiyorum.. sizler de böyle mi yapiyorsunuz hepiniz kizlar?

Daha henüz ne saçimda ne de cildimde etkisini görmedim, tabi çok erken. Ne zaman ilk farketmeye basladiniz?

bide sohbeT konusu olur belki
:)

SAÇLARINIZI NEREYE KADAR UZATMAK ıSTıOSUNUZ KIZLAR?VE BUNUN ıÇıN KAÇ SANTıMıNıZ VAR HADı O ıSTEDıĞıNıZ UZUNLUĞA ERıŞCEĞı GÜNLERı DÜŞÜNEREKTEN YAZALIM :)))

Cnm hiç sorma yaa.. en zor benim isim heralde... kivircik saçtan biktigim için sürekli straight terapy yaptiriyordum, yani kalici düzlestirme.. fakat kivircik saç zaten kendinden normal saçtan daha kuru oldugu için bu islemler de iyice kuruttu saçlarimi.. su anda düzler ve omuzumun üstünde.. yarisini kestirmistim zaten TR deyken, çünkü saç demeye bin sahit yani kupkuru çali gibi bisey oldular :KK43:... simdi dipten çikmalarini beklicem birde yani ben 0'dan basliyorum :s kimbilir ne kadar zamanda omuzumda olan kendi saçlarima kavusurum...

aslinda daha kisa kestireyim diyorum, sonucta su anda çok çok sagliksizlar acaba uzamasina kötü yönde etki eder mi? bi yandanda kisa saçlarla dolasmak istemiyorum yani su anda bile kel gibi hissediyorum daha da kisa olursa nasil olur bilemiyorum :s

kısa kestireceksen düzleştirme Giz-m
kıvırcık ve kısa saç modellerine bayılıyorum
hep özenmişimdir kıvırcık saça, keşke benim ki de öyle olsa

510.jpg

böyle bir model süper olmaz mı sence de?

Son düzenleme:
bak canım ben nasıl yapıyorum anlatıyım. 1kuru su bardağının içine 1 tatlı kaşığı mayayı katıyorum sonra bardağın 5 de 1 i kadar suyu kaynatıp mayanın içine döküp hızlıca karıştırıyorum. sonra karıştırmaya devam ederek buzdolabından çıkardığım soğuk sütü dolduruyorum ve içiyorum. inan ne tadı belli oluyor nede kokusu

giz-m bak canım ben daha önce bu tarifi vermiştim. bu şekilde daha iyi oluyor deneyebilirsin

she güzel bir konuya deginmişsin yerimseniben

öncelikle sunu kabul etmemiz gerekir; uzun sac kimisine hiç yakısmıyor ama kimisinde de felaket güzel duruyor ...sacımızı binbir emekle uzatıyoruz da gercekten bize yakısıyor mu acaba(bu konu uzar gider amacımdan saptımkafamçokkarıştı :) )

benim istegim eski boyutuna dönsün yeter yaklasık 20-25 cm e ihtiyacım varmirmirmirmir..ben daha coook mayalı süt içerim

Selam kızlar a.s.

She__
benim saçım neredeyse belimde işte o "neredeyse" kısmı kadar uzasa yeter..:d
bi 5-6 cm felan..
ama uçları inceldi biras.. katlı kesim zaten..
belki uçlarını kestiririm o zaman da bi 10-12 cm uzamasına ihtiyacım olucak :1no2:
mayadan sonuç aldım ben, biraz daha uzasın resmini eklerim saçımın :))
herkes saçların nekadar parlak, yumuşak ..ne yapıyosun saçına diyo :)
mayaya devam yani

ohhh ne gusel valla canım kıymetini bil
azcıcık kalmış hem zaten uzun...1 buçuk ayda o kadar uzar zaten:nazar:

Bugün 3. günüm.. demin içtim mayali nesquikli sütümü.. ama tadi igrenç ya, migdem kalkiyor her seferinde.. kaynar suyla mayayi erittikten sonra sanki daha çok kokuyor? Acaba birde normal ilik sütte eritmeyimi denesem, ama erimiyor diye yazilar okudugum için bastan beri ilk önce sicak su ekleyerek yapiyorum.. sizler de böyle mi yapiyorsunuz hepiniz kizlar?

Daha henüz ne saçimda ne de cildimde etkisini görmedim, tabi çok erken. Ne zaman ilk farketmeye basladiniz?

ben hemen farettim cnm çok çabuk etki etti cildimde saçımda hemen anladım

Cnm hiç sorma yaa.. en zor benim isim heralde... kivircik saçtan biktigim için sürekli straight terapy yaptiriyordum, yani kalici düzlestirme.. fakat kivircik saç zaten kendinden normal saçtan daha kuru oldugu için bu islemler de iyice kuruttu saçlarimi.. su anda düzler ve omuzumun üstünde.. yarisini kestirmistim zaten TR deyken, çünkü saç demeye bin sahit yani kupkuru çali gibi bisey oldular :KK43:... simdi dipten çikmalarini beklicem birde yani ben 0'dan basliyorum :s kimbilir ne kadar zamanda omuzumda olan kendi saçlarima kavusurum...

aslinda daha kisa kestireyim diyorum, sonucta su anda çok çok sagliksizlar acaba uzamasina kötü yönde etki eder mi? bi yandanda kisa saçlarla dolasmak istemiyorum yani su anda bile kel gibi hissediyorum daha da kisa olursa nasil olur bilemiyorum :s

cnm madem öle kestir kendine gelsin düz kısımlar bi gitsin...hem kıvır kıvır çok gusel bi model kestirip kullanılırsa şimdiki halinden daha çok hoşuna gider eminim cnm...kökü bizde elbet bigun uziycak uzamayan var mı yok :)

kısa kestireceksen düzleştirme Giz-m
kıvırcık ve kısa saç modellerine bayılıyorum
hep özenmişimdir kıvırcık saça, keşke benim ki de öyle olsa

510.jpg

böyle bir model süper olmaz mı sence de?

hakikatten bunu bende çok seviorum çok hoş duruo kıvırcık saçım olsa böyle kestirirdim ben

öncelikle sunu kabul etmemiz gerekir; uzun sac kimisine hiç yakısmıyor ama kimisinde de felaket güzel duruyor ...sacımızı binbir emekle uzatıyoruz da gercekten bize yakısıyor mu acaba(bu konu uzar gider amacımdan saptımkafamçokkarıştı :) )

benim istegim eski boyutuna dönsün yeter yaklasık 20-25 cm e ihtiyacım varmirmirmirmir..ben daha coook mayalı süt içerim

bana çok yakışıp cnm kendimi beğenmek gibi olmasın ama uzun bi kahkülle beraber uzun bi saç geriye de atıorum saçlarımı harika duruo.çoğu bayana da yakışıo bence uzun saç yakışmayan yoktur heralde...ama kısa çok az kişiye yakışıo

6 ay gibi bi zamanda uza cnm ayda 4 cm uzasa biter..normalde anca 2 senede uzayan bi saç 6 ay gibi bi zamana inio yaa çok gusel

X