Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Mavikus gece faydali olan ne? Bu mayali sütü mü diyorsun?

Kizlar bende bugün ancak baslayabildim içmeye... ama bunun tadi igrenç yaaa :KK43: içine nesquik karistirmama ragmen zor içtim.. umarim faydasini görürüm bakalim ne kadar dayanabilicem bu seyi içmeye :)

bende zar zor içiyorum :sinifsinif: bir elimle burnumu tutup öyle içiyorum inan daha kolay oluyor..

selam arkadaslar, 2 gündür iciyorum ben bu mayali sütü, tadi gayet güzel. Size nicin o kadar kötü geliyor ki fisfisfis

arkadaşlar sıcak olarak içiyor sanırım, ondan. bizim yaptığımız gibi içerseniz sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum kızlar :içelim:

arkadaşlar sıcak olarak içiyor sanırım, ondan. bizim yaptığımız gibi içerseniz sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum kızlar :içelim:

Yok cnm burda anlatildigi gibi once mayanin üzerine biraz kaynar su döktüm çözülmesi için ardindan soguk süt ekledim.. ama nebiliyim garipsedim.. ki zaten sütü fazla seven biri degilim, birde mayayla birlesinceee.. ama faydasi olacaksa içeriz sorun degil, yeterki saçlar uzasin :d

benim ciltte problemli.. yani yagli siyah noktali bir cildim var, madem cilde de iyi geliyormus denemekte hiçbir sakinca yok bence.. her ikisine de etki ederse bundan iyisi samda kayisi

hmmmmm çok güzel yaa :eek: bende bu günleri görecekmiyim acaba yaaa... :çok üzgünüm: :sm_confused:

görüceksin tabi canim bide asik oldugun insansa esin süper daha ne isterki insan
hele bi dügün olsun zaman hizli geciyo bi bakmissin yillari devirmissiniz
ben sanki dün evlenmis gibiyim ama 8 yil bitmis dile kolay

selam kızlar 24.günüm olmuş bugün saydım ....

veee saçlarımın maşallahı var 3 cm uzadı 4.santime ulaşmayı bekliyorum.

herkes sonuçlarını yazsa çok gusel olur

görüceksin tabi canim bide asik oldugun insansa esin süper daha ne isterki insan
hele bi dügün olsun zaman hizli geciyo bi bakmissin yillari devirmissiniz
ben sanki dün evlenmis gibiyim ama 8 yil bitmis dile kolay

şeyy evet aşık olduğum kişi :kedi: inşş yaa hihoyyyt

selam kızlar 24.günüm olmuş bugün saydım ....

veee saçlarımın maşallahı var 3 cm uzadı 4.santime ulaşmayı bekliyorum.

herkes sonuçlarını yazsa çok gusel olur

selam canim benimde uzuyo ama cm olarak bilemiycem boya yok sacimda ama izinden sonra ramazanda belli olur artik sarisin olunca diplerden gelen kumral saclar belli eder
ama haklisin süper uzatiyo kesinlikle

kizlar nasil gidiyo asahcakircim görünmüyon hic yada denk gelemedik

mayamı aksatmadan içiyorum gece 1 bile olsa üsenmeden kalkıp hazırlıyorum...zemuszemus
kimsecikler yok ortada pek tenhalastı sanki topic..CADIARZU

mayamı aksatmadan içiyorum gece 1 bile olsa üsenmeden kalkıp hazırlıyorum...zemuszemus
kimsecikler yok ortada pek tenhalastı sanki topic..CADIARZU

süpersin canim bende devam ediyorum aksatmadan azimli olman süper bsi canim
aynen katiliyorum tenhalasti topik biraz ama en kisa zamanda yine canlanir

kizlar bu arada sac beyazlamasi olayini bugün tesadüfen uzman tvden duydum eger vitamin eksikligi veya troidin yavas calismasi durumunda saclar beyazlarmis bendede gecen kan testinde hersey normal cikti fakat troid yavasmis galiba ondan olabilir bence büyük bi ihtimal bendeki sac beyazlamasi bi tel daha cikti beyaz

saç beyazlaması genetik canım yaa babama çekmişim malesef. adamın ortaokula giderken beyazı varmış düşünün... benimde 20 yaşında başladı... :umursamaz:

selam kızlar napıosnz yaa

az önce uzun saçlı fotolarıma bi bakıyım dedim ne gusellermiş yaa içim gitti şimdi o saçların yerinde yeller esio uzunluk açısından :KK43:

off yaaa offf

çok üsüldüm

nie uğraşırsak şu saçlarla sonra ya yanar ya açtırırız koyulturuz felan bırak mis gibi dursun işte ama yok :KK43:

saçlarım koyuydu açtırcağım için kestirdim.uçlar zaten gidio..

sonuç böyle oldu ama 8 cm uzadı o zamandan beri galiba 2 ay felan oluo kestireli..eski saçlarımı ösledim uzun uzun belime yakındı..

X