Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

slm bayanlar...

dün gece itibari ile maya kürüme baslamıs bulunuyorum..ben 1 tatlı kasıgı yerine 1 yemek kasıgı karıstırdım tadı öyle kötü oldu ki zar zor içtim sırf su saclarım için:kedi:...mutlaka yazacagım gözlemlerimi..

umarım istediğimiz sonucları elde ederiz...

1 YEMEK KAŞIĞI MIIIII akannehir :1shok: akannehir fazlasıda zararlıdır kıssssss

esma nerdesin merak ettim ilk önce sen yazardın inş.kötübişey yoktur

yok canim esimin tatili varda 4-5 gün baharlik yazlikkiyafet bakiyorum kaynanamla küstüler esim artik cocuklari götürüp birakmiyoruz mecbur sabahin köründden öglene kadar gezmeye sonra temizlige derken zamanimm kalmadi

saol merak edipte sordugun icin

kizlar cok tatlisiniz ya saolun ilgilendiginiz icin kusura bakmayin bosladim iki üc gündür giremedim nete nasil gidiyor saclar ben mayaya bir iki gün ara verdim yine devam edicem arada mola vermek iyidir

ohhh beee hihoyyythihoyyythihoyyyt

canım pakamayayla dene hiç tadını değiştirmiyo sütün
bugün pak maya aldım canımm, onun tadına bakim birde bu akşam opuyorumnanaktan

deniycem bunu, çok teşekkürler canımm opuyorumnanaktan
ılık sütte eritene kadar canım çıkıyo zaten kaydirigubbakcemile3

yeni gelen arkadaşlar hoşgelmiş a.s.

evet dene canım. böylece hem kaynar suda maya çok rahat erimiş karışmış oluyor, hemde soğuk süt eklediğin için sıcak bi karışım içmemiş oluyorsun. soğuk olduğu için koku ve tat minimum seviyede oluyor

tarif için tesekkür ederim bugün denedim ama içmek ne mümkün bir yudum bile içimedim( afedersin nerdeyse kusacaktım) yani bunu hayatta içemem ben zaten benim bikti çaylarınada çok tiksintim var ancak bol limonlu içebiliyorum yani böyle olca belliydi ama yinede deneyim dedim bide saç dibine sürülen bi tarif vermişsin oda uzaması için etkilimi

evet merak ettik esmacım aman iyi hadi bişey yokmuş kaynana meselesini de kafana takma eşin bile küsmüş düşün yani bende iyiyim bu arada biraz canım sıkkın ama bazı insanların cahilce konuşmaları yüzünden neyse gene götüşürüz canım

nasıl oluyum işte canım iyiyim çok şükür.. vakit geçirmeye çalışıyorum yaz tatiline şafak sayıyorum resmen kaydirigubbakcemile3 son 38 gün kaldı çok mu sencee

az canımcım bence bi pazartesiden diğieri nasıl gelmiş anlayamıyorum bazen geçer çabucak bak görürsün

nasıl oluyum işte canım iyiyim çok şükür.. vakit geçirmeye çalışıyorum yaz tatiline şafak sayıyorum resmen kaydirigubbakcemile3 son 38 gün kaldı çok mu sencee

süper canim benim daha iki ayim var seninki hemen gecer son ay hemen geciyo hep temmuz 14 benim izizn

takma canim kafana etrafta o kadar kendini bilmez varki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…