Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Ya birşey sorucam illa sütlemi içmemiz gerekiyo, eğer içinde gerçekten demir vs gibi elementler varsa süt bunların emilimini bozar suyla içsek mesela?

kızlar moralim çok bozuk 1.5 ay sonra kaynımın düğünü var bugün mobilya bakmaya gittik hepberaber kayınvaldem bana yaptığı hiçbirşeyi onlara yapmıyor bana herşeyi kendisi zorla aldırttı yatak odası takımımı bile eve gelince gördüm ama bunların hiçbişeyine karışmıyo heristediklerine tmm diyo beni fare deliği gibi bir eve zorla soktu bunlara en lüks evler bakılıyo söleyin ben ne yapayım kızlar bide benim takılarımdan aldı ödemiyor delieicem ya benim ahımla bunların herşeyini dört dörtlük yapıyo ne yapıcam ben bıktım artık yıllatdır böle yapıyolar küçük oluna sigorta yaıpyo evli oluna yapmıyo ne yapıcam ben moralim sıfır evi terk edesim geliyor çok bunaldım inanaın ya

cok üzüldüm canim esin ne diyo bu duruma
sana bisey daha söyliyim annemde ayni durumdaydi simdi babaannemler amcamdan her türlü zorbaaligi görüyo annemde gidip gelmiyo zamaninda herseyi amcama yaprtilar simdi bin pismanlar yaptirdigi evin bodrumunda bi göz yerde kaliyolar eninde sonunda cikar o
arada sende igneleyici laflar et

ben bu topic de cok yeniyim ama bir şeyler yazmak istedim:kedi:

simdi sizin bu durumda psikolojinizde bozulmaya baslamıstır kolay degil tabi ortada yapılan koca bir haksızlık var ama bana kalırsa düğün arifesinde hiç sesinizi cıkartmayın sonra adınız kötü gelin,cekemeyen eltiye cıkar daha kötü olursunuz en iyisi Rabbime havale edin siz kaynananızı zaten eşiniz de farkındadır tüm bunların bırakın o hesap sorsun..

mayalı süte tam gaz devamsengözlerimebaksanab

esin ne diyo canim bu duruma eger oda farkindaysa destek olursunuz birbirinize

off ya çok üzüldüm inan :gitme: bu kadar bariz bir şekilde belli ediyor demekki ayrım yaptığını... eşinin hiç sesi çıkmıyor mu yaa. simorgh doğru söylemiş en azından şimdilik hiç karışma ama ilerde mutlaka belli et.. eşinide sıkıştır, daha çok farkına varsın bu durumun.. bu yaptığını öder ama mutlaka... şimdi pohpohladığı gelini yakında yüzüne bakmaz kayınvalidenin... çeksin cezasını inşşş. mazlumun ahı yerde kalmaz sen hiç merak etme canım lmaz:

selam kızlar napıosnz?
ben mayalı sütü yapalı 3 hafta oldu ;3 SANTIM UZADIzemuszemus

SıNAMEKıYı BIRAKTIM BUARADA ÇÜNKı SAÇTA KIZILLIK YAPIO..DÜN BOYADIM SAÇLARIMI Bı DAHA DA YAPMICAM

sınamekıyı bıraktım mayalı sÜtÜ 3 haftadır ıÇıorum 3 cm uzadı hem zahmetsız hem uzatıo saÇı dolgunlaŞtırmaktan tutun cıldı kaymak gıbı yapıŞı da cabası..oh daha ne ısterım.sınamekı out yanıı

saÇlarım mayayla hem uzuo hem dolgunlaŞtı kayıp gıdıo ellerımın arasından...baĞısaklarımı da dÜzenledı harıka yaaa...

Herkese duyurulur

ben sinamekiden de cok memnunum onu da yapıyorum saclarımın dökülmesini normal seviyeye indirdi...mayalı süte haftada 1 gün ara vererek devam etmeyi düşünüyorum çünkü psikolojik midir bilmem ama sanki karnım sisiyor sütümü içince ... anlamdım gitti:uhm:

ee süt şişkinlik yapar arkadasım bayanssulusmile

ama gereginden fazla şişiyor ...bazı arkadaslar bagırsak faliyetlerinin arttıgını yazmıs bende öyle bir belirti yok...bir kaç gün su ile deneyim bakalım aynı etki mi görülecek

kılo aldırmaya basladıysa ondandır :) bende kılo alırken once gobıs baglarım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…