Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

kızlar sizdeki azime hastayım yaa
benim saçlarım ensemde.uzamasını çok istiyorum ama içemedim gitti şu mayalı sütü yaaa

canımcım bizdeki felsefe azimle işeyen duvarı delermiş şaka bi yana da canım sen vaşla bigün devamı gelir sonra pakmaya al ama o kokmuyo

canımcım bizdeki felsefe azimle işeyen duvarı delermiş şaka bi yana da canım sen vaşla bigün devamı gelir sonra pakmaya al ama o kokmuyo

daha yeni kalktim güldürdün beni saol canim azimle iseyen duvari deler ha sabahin köründe esim gececiydi isten geldi basimda sohbet ediyo konusuyo kaldirdi beni yattim 9da cocuklar kaldirdi tekrar yattim 11:30da yine kalktim sersemledim ama hafta sonu bari yatiyim dedim hergün 6da kalkiyom

bugün karahallimin pazari kurulmustur kardesim esiyle annemdedir bende evde temizlik yapcam cocuklar hiperaktif ne oturma nede ekmek almaya beraber gitmiyoruz
insallah askere gidene kadar düzelirler

koalaacim hemen basla canim uzamayi ve gelismleeri görünce keske öncedeen baslasaymisim diyceksin

asahcakircim bizimde nazillide akrabalar varmis babamin amcasi galiba zeytinle ugrasiyolar herhalde soyadi avci .

asahcakircim bizimde nazillide akrabalar varmis babamin amcasi galiba zeytinle ugrasiyolar herhalde soyadi avci .

aman gülelim canımcım ya tek.e esmacım bizimde zeytinlerimiz var tabi ben yerlerini bilmesemde nerde bahçe vat neyde zeytin var hiç bilmem babamlar uraşırlar nazilli küçük biyer tanıyoruzdur belki

kızlar bu arada benim bilgisayar açınca kilitleniyor sonra virüs taraması yaptırıyorum düzeliyor anlayamadım sorun ne bi türlüCADIARZU

kızlar bu arada ekbankımı kendim boyayıp deri kapladım akşam size bilgisayar bi halt çıkarmazsa resmini yüklerim bu arada şimdide nursall yok ortada nerdesin nursall

merhabaaaa
ayyy mutlu oldummm biraz önce annem geldi mayayı 2 gündür kullanıyorum daha yüzün pudralı gibi olmuş ne yaptın dedi yaşaşınnnnn :teytey::teytey:

ben de sevindim wallaha yaa , hiç ummadım bu kadarda kısa zamanda cilt üzerinde etki edecegini yaş da malum geçiyo artık süper oldu , saç için degişimleri mutlaka bildiricem

kızlar bu arada ekbankımı kendim boyayıp deri kapladım akşam size bilgisayar bi halt çıkarmazsa resmini yüklerim bu arada şimdide nursall yok ortada nerdesin nursall

burdayım kıssss kaydirigubbakcemile3 ya canım senin saçlar ne oldu bu arada düzeldi mi tamamen inş düzelmiştir yaa :Saruboceq:

merhabaaaa
ayyy mutlu oldummm biraz önce annem geldi mayayı 2 gündür kullanıyorum daha yüzün pudralı gibi olmuş ne yaptın dedi yaşaşınnnnn :teytey::teytey:

maşş aman Allah bozmasın canım .mayaya devam..... bendede çok çabuk etkisini göstermişti :teytey:

burdayım kıssss kaydirigubbakcemile3 ya canım senin saçlar ne oldu bu arada düzeldi mi tamamen inş düzelmiştir yaa :Saruboceq:

geldinmi can can saçlarım çabuk toparlıyo nursall galiba mayadan çok mutluyum ama boyamıcam biraz canımcım

Son düzenleme:
geldinmi can can saçlarım çabuk toparlıyo nursall galiba mayadan çok mutluyum ama boyamıcam biraz canımcım

boyama canım yaa boşver bak ben bu seneye kadar 3 haftada bir boyardım muhakkak artık bu bende bi alışkanlık olmuştu. kendi saç rengimi unutmuştum resmen yaa 2-3 sene bu böyle geçti ama gereksiz yere yıprattığımı farkettim ve bu sene eylül 17sinde boyamıştım en son bidaha boyamadım. temmuza kadarda boyamayı düşünmüyorum. bide beyazlarım var düşün yani. saç ayrımına kahküle felan dikkat ediyorum göstermiyorum yani oluyo. sende boymama kolay kolay

bende iki yila yakin oldu boyamayali kendi renginde ama yazin sarisin olcam iki yil olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…