Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

ya maya iyi mi gelio blmiyorum haftada bir sinemekiyi yapıyorum her akşam maya içiyorum sahiç uzamayan saçım azda olsa uzamaya başladı acaba hangisi uzatıyo bilmiyorum bide maya yı içince acayip bi şişkinlik oluyor anlatamam ama esaçımı uzatmaya etken buysa istersem davul gibi olayım içmeye devam :dance:

kızlar iyi geceler opuyorumnanaktan
öncelikle nursall sana çok teşekkürler canım, dediğin gibi yaptım karışımımı
mayayı sıcak suda eritip soğuk sütle içiyorum, süpersin.. gerçekten maya tadı belli olmuyor..koku felan da yok opuyorumnanaktan

saçlarıma gelince, bazı kişilerde geç ve zor uzar saç.. bende öyle değil..saçlarım normal bir şekilde uzuyodu ama şimdi acaip hızlı uzuyo
ben daha 9. günümdeyim ama saçlarımın 2-3 cm uzadığını hissediyorum. Banyo yaparken, ıslakken iyice inceledim bugün ve çok mutluyumm :dance:

Şişkinliğe gelince, bende de var o sorun ( ama olacak okadar napalım

kızlar 1 bardak soguk sute nekadar maya ( kuru yas maya hangısı ??)akannehir

1 tatlı kaşığı canım..
kuru maya kullanıyo burdaki kızlar, ben de tabi :)))
soğuk sütte eritemezsin ama mayayı, önce çook az sıcak suda erit üzerine soğuk süt doldurup iç..
nursallın taktiği işe yarıyor, tadı kötü olmuyo kaydirigubbakcemile3

tesekkurler Şeniz

rica ederim canım işe yaramasına çok sevindim hihoyyyt gerçekten bu mucize gibi birşey saçlar ve cilt inanılmaz değişiyor asıl asahcakire teşekkür etmek lazım bizi bu mucizeyle tanıştırdığı için ŞenizŞeniz olumunekankayizsmile:enbuyukkk:

ben dün icmedim ama bugümm icicem arada mola vermek lazim bir gün falan

Kızlar mrb. Ben mayaya uzun bir süre ara verip sonra tekrar başladım. Farkı direkt farkettim, banyodan sonra ölçtüğümde ciddi anlamda şaşırdım, bunu bırakmamak lazım. Bu arada alakasız olck ama paylaşmak istedim - çünkü bu topiği çok sıcak ve paylaşımcı buluyorum- 21 gündür regl kanamam bitmedi benim moralimi bozuyo sanırım anormal bir durum var ortada Daha önce de bir kere olmuştu doktor kist falan göremiyorum stres yapmışsındır dedi. Bu kez de gitmek canım istemiyor o yüzden kızlar, bunu da böyle paylaşmak istedim işte.
Kendinize çok çok iyi bakın ve mayayı sakın bırakmayın ben gelirim arada:)

hoşgeldin mavikus a.s.
arkadaşımın da olmuştu bu şekilde bi sorunu
adet günü 20 gün felan sürmüştü
doktor kist olduğunu söylemişti :/
umarım kötü bişi değildir, doktora gitmeni öneririm ama..
Başka bir doktora görünsen?

21 günmüüüüüü akannehir sende hal felan kalmamıştır yaa....ya bak nektar'ın dediği gibi başka bi doktora git bari bu tür işler ihmale gelmez haa :1no2:

canim bence vakit kaybetmeden git doktora anormal bi durum bence 21 gün cok fazla insalalah bisey cikmaz

benim arkadsımda da böyle düzensizlik var..aman dr gitmeyi ihmal etme onunki de strese baglıydı ama bir zaman sonra bayılmaya baslıyordu artık cok kan kaybından dolayı..

Merhaba arkadaslar, buu mayali süt kilo aldirmiyor degil mi fisfisfis ayrica günde bir bardakmi iciyorsunuz ve ne zamanlari iciyorsunuz ???

Merhaba arkadaslar, buu mayali süt kilo aldirmiyor degil mi fisfisfis ayrica günde bir bardakmi iciyorsunuz ve ne zamanlari iciyorsunuz ???

kilo aldırıyor mu tam emin degilim ama nette arastırdım iştahı actıgı yazıyor...bende dahil bir çok arkadaşda şişkinlik yaptıgıda kesin amaaaa en önemlisi saca ve cilde cok yararlı ..yerimseniben

kilo aldırıyor mu tam emin degilim ama nette arastırdım iştahı actıgı yazıyor...bende dahil bir çok arkadaşda şişkinlik yaptıgıda kesin amaaaa en önemlisi saca ve cilde cok yararlı ..yerimseniben

hiim kilo aldiriyorsa sayet hic denemem daha iyi :sinifsinif:

arkadaşlar kesssssinlikle kilo aldırmıyor... ben 2,5 aydır düzenli içyorum ama kilom aynı. deneyin görün

aldırmaz olur mu arkadaslar sacmalamayın x sahsına kılo aldırmuyı dıye sıze de kılo aldırmayacak dıye bırsey yok onun bunyesı kılo almaya elverıslı degıldır genelleme yapmayın lutfen sonra husrana ugramayın

arkadaşlar kesssssinlikle kilo aldırmıyor... ben 2,5 aydır düzenli içyorum ama kilom aynı. deneyin görün

Haklisin kokos bünyeden bünyeye farkliliklar gösterebilir bilmiyorumkismile
Yagsiz süt ile yarim bardak süt ile deneyebilirim birazcik...su an zaten diet yapiyorum, biraz fazlaliligim var...kas yapalim derken de göz cikartmayalim eyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…