Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

bende burada çokkk sıkıldım kızlar yaa. bingölde yapacak hiçbirşey yokk. yaz tatilini iple çekiyorrum kızlar... şeyy bide aşşkımı ösledimm.. :eek:

askinida öslemis amanda aman cabuk gecer zaman kavusursunuz canim tek derdin bu olur insallah

cnm kendine bi hobi bulup onu yapsan mesela??hihoyyyt

izine kadar artik dogaya vercem kendimi esimin tatillerinde doga yürüyüslerine cikiyoduk gecen yaz yine baslamali izinden sonrada ise gircem en iyisi canim dedigin gibi bos oturmamak lazim

Kizlar bu mayali sütten gerçekten iyi sonuçlar alan var mi, öneren arkadas disinda..? su anda umut verici laflara o kadar ihtiyacim var ki. 2 senede 2 defa straight therapy yaptirdim, saçlarim kivircik kalici düzlestirmek adina mahvoldular.. ilk yapildiginda iyi güzeldi fakat kaynakta taktirinca birde ikincisi gelince kus kadar kaldi saçlarim.. simdi kisacik kestirdim, ama henüz bir ay önce yapildi islem yani benim en bastan baslamam gerekiyor :KK43:

kivircik saçlarimi geri istiyorum.. sizce eski SIKLIKTAKI saçima kavusabilirmiyim bu mayali sütü içerek? Birde haftada bir iki defa sarimsakli zeytinyagi deniyim diyorum.. uzamanin yaninda gürlesmeye de yardimci olur mu acaba sonuçta dökülme kimyasal islem ve kaynak birazda stress yüzünden oldu irsi degil..

ben varim canim cok iyi sonuclar aliyoruz inanki uzuyo saclarimiz cildede iyi geliyo

kizlar sicak süte katarsiniz icemezsiniz kusturur valla ilik olcak hafif ben bi ara sicaga yakin süte ekledim oda ne eksimis gibi icemedim

cok üzüdüm canim inanki dün kardesimle ayni konuyu konustuk oda dolmus biraz eltisi asabidir onu daha cok seviyolar kardesimde efendi bi bayandir onun icin tepesine cikcaklar dün bu konudan baya konustuk aslinda gerekirse insanlar kirilsin diycem yeterki seni ezmesinler asahcakir canim bizi bu saygili olmak sessizlik bitiriyo bende aynen sen gibiyim sacim beyazlamaya basladi sinirden olan sana olur canim inanki benim cocuklarim bile terapi merkezine gidiyo hep kaynanama ses cikaramadim onun icin simdi pis´manim madem insanlar anlamiyo iyi niyetini saygida bi yere kadar yani sevgi olmayan yerde saygida olmaz hersey karsiliklidir aynisini uygula bence yada mesafeyi koy araya olan sana oluyo sonra üzme kendini canim inan degmez:teselli:

benimde yaşadıklarım kardeşininkiyle aynı canım biliyomusun işte hep ses çıkaramamam yüzünden tepeme biniyolAR tavuk gibi yolabilsiğince yolmak insanların amaçları bıktım artık inan

benimde yaşadıklarım kardeşininkiyle aynı canım biliyomusun işte hep ses çıkaramamam yüzünden tepeme biniyolAR tavuk gibi yolabilsiğince yolmak insanların amaçları bıktım artık inan

takmayın kızlar başkalarını yaaa :lepi:
bikulağınızdan girsin bi kulağınızdan çıksın hatta bi kulağınıza hiç girmesin vurdumduymaz olunyaaa kimse sizden kendinizden önemli değil :eek:lmaz:

günaydınlar kıslarr;

bugün 5. gunum saçlarımda değişmeler oluyor

anlatıyım;benim saçlar sabah kalkınca zor taranırdı peki şimdi??alıyorum elime tarağı kayıp gidiyor nerdeyse..çok az bi dolaşma olmuş ve yumuşacıklar maşallah... :))))

dün baktım annem de içiyo :)))

saçlarımı elliyorum şuan elime yumuşacık geliyo...nem kazanmış gibi..bide uzasın iyice tam olucak.şimdilik 10 santim kadar uzama istiorum..toplamdada max.15 santim bana yeter gari :KK70:

takmayın kızlar başkalarını yaaa :lepi:
bikulağınızdan girsin bi kulağınızdan çıksın hatta bi kulağınıza hiç girmesin vurdumduymaz olunyaaa kimse sizden kendinizden önemli değil :eek:lmaz:

haklısın canım ya keşke annem babam bana saygıyı öğretmeseydi diyorum bazen hep ne geliyosa saygımdan geliyo başıma ama silkelenip bi toparlanmam lazım yoksa bana kötü şeyler olacak:nazar:

neyse kızlar görüşürüz..ii haberlerinizi bekliorum..uzayanlar gürleşenler felan :)
biraz uzasın fotoğrafımı koyucam motive olur herkesde böylece daha çok...görüşmek üzeree

neyse kızlar görüşürüz..ii haberlerinizi bekliorum..uzayanlar gürleşenler felan :)
biraz uzasın fotoğrafımı koyucam motive olur herkesde böylece daha çok...görüşmek üzeree

inş.canım benim gürleşmede uzamnada var hiç merak etme sen bende saçımı boyayamadım daha hasta olum boğazlarım şişti geçsin hemn boyaya

Arkadaşlar merhaba,
Ilık sütün içine ne kadar kuru maya koyacağım? Denemeye başlayacağım bende.
Selamlar

Canım sağol, bugece yapalım bakalım...O kadar çok ürün aldım ki kendime saçla ilgili....Herşeyi deniyorum ama gaaliba abarttım iyice...:tomato:

Canım sağol, bugece yapalım bakalım...O kadar çok ürün aldım ki kendime saçla ilgili....Herşeyi deniyorum ama gaaliba abarttım iyice...:tomato:

canımcım inanki saçıyla ilgili ürün patlaması yaşayan bi tek sen değilsin ama inan bana en iyisi maya ben artık hiç bişey yapmıyorum saçıma maskeymiş baımmış zaten tembelim en kolay olanlar işime geliyo ve bunların içinde en çok hatta tek işime yarayan bu tarif

Haklısın cnm ya ve o kadar çok para harcanıyo ki offffff nasıl nasıl, bundan faydalısını mı bulacam, bu kış başında perma yaptırdım, her daim düz olan saçlarıma, şimdi de gittim hepsini kestirdim, mafolmuşlardı, şimdi artık bakıma çektim, gliss in sıvı kremlerini kullanıyorum avonun ürünlerinden aldım, inşallah onlarda dıştan işe yararlar, ama bu maya işi kiloyu nasıl etkiliyor? Kilo aldırıyodur tahminim...

Haklısın cnm ya ve o kadar çok para harcanıyo ki offffff nasıl nasıl, bundan faydalısını mı bulacam, bu kış başında perma yaptırdım, her daim düz olan saçlarıma, şimdi de gittim hepsini kestirdim, mafolmuşlardı, şimdi artık bakıma çektim, gliss in sıvı kremlerini kullanıyorum avonun ürünlerinden aldım, inşallah onlarda dıştan işe yararlar, ama bu maya işi kiloyu nasıl etkiliyor? Kilo aldırıyodur tahminim...

yok canım en uzun süre kullanan benim benim kilom hep aynı kilo yapmıyor merak etme canım

X