Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

kesin dönüs yapanllar nasil canim yani birikim yapip dönüyolar dimi is falan kurdularmi kendilerine bizde 7-8 yila temelli dönmeyi istiyoruz bize göre degil burdaki hayat esinle durumuna üzüldüm canim bende bazen sinirlenirim esime ama her zaman öyle degildir arada beni dinler gibi yapar ama gözü karmasiklik doludur ben de sip diye anlarim oda anlatir problemini sende baska bi ugras bul canim yooksa gecmez zaman agac yasken egilir derler ya evlendikten sonra kisilik yerlesmis oluyo

niye yarida gitti mesajim ya devamini yaziyim koltuklarin uyumlu olur eminim canim zevkli bi kadinsin

valla canim üzme kendini olan üzülene oluyo onun yapisi o demekki benim babamda ayni sessizdir konusmaz annem ötmez yimirtlamaz der usak sivesiyle o zaman sesi cikar babamin

aklima gelmisken iciyim mayali sütümü asahcakir nereye gittin gi

valla canim üzme kendini olan üzülene oluyo onun yapisi o demekki benim babamda ayni sessizdir konusmaz annem ötmez yimirtlamaz der usak sivesiyle o zaman sesi cikar babamin

ay esmacım hiç gülesim yoktu ne güzel şiveymiş o bizimde garilerimiz meşhurdurkaydirigubbakcemile3canım koltuklar cumartesi gitti işte krem deri olack ama iki küçük berjeri koyu kahver deri olacak bilmiyorum öle düşündüm ben kalpli yastıkları birbirinin zıttı olacak sadece koyu kahvenin üstüne açık kremin üzeine koyu kahve kalpli yastık olacak inş.güzel olur şimdi gittim kavga ettim geldim koltukların üzeine basmışlar nasıl olsa değişmicekmi abla diyo bende olsun sen basma dedimdelikafaduldenbilmom ne olacak sonuvu eklicem gene canım benim

ya mayalı sütü ilk defa duydum benım saclarımda hıc uzamaz ve dökulur cokta cansız faydası olurmu acaba bı yan etkısı yo dımı kılo aldırmazmı? okursanız cvp yazın lutfen

bu mayalı sür sadece uzatmaya yaramıyor anladığım kadarıyla...sinamekiili kürü kullanıyorum..uzadı saçlarım parlakda..ama kalın telli olsun istiyorum azcık :KK43:

ya mayalı sütü ilk defa duydum benım saclarımda hıc uzamaz ve dökulur cokta cansız faydası olurmu acaba bı yan etkısı yo dımı kılo aldırmazmı? okursanız cvp yazın lutfen

kilo aldırmaz saçlarının cansızlığına ve dökülmesine de birebir gelir ama ilk iş sıkılmadan iç canım hergün

saç uzmasına yardımcı olmakla kalmıyor saçlara parlaklık veriyor. cildi güzelleştirmeside cabası... walla kızlar ben çokk memnunum hiç düşünmeden deneyin. zaten 3-4 günde farkı anlarsınız, bırakmak bile istemeyeceksiniz ayrıca asssla kilo yapmıyor.. evet tadı harika değil ama bu sonuçlara değer zemuszemus

asahcakir canim ben bisey sorcam hani ben demistimya minik hazir kuru mayalardan kullaniyorum diye onun yarisini eritip öyle iciyorum bi paket iki gün gidiyo minik pakette sence iyimi yani miktari dr oetker 3lü paket cevabini bekliyorum

asahcakir canim ben bisey sorcam hani ben demistimya minik hazir kuru mayalardan kullaniyorum diye onun yarisini eritip öyle iciyorum bi paket iki gün gidiyo minik pakette sence iyimi yani miktari dr oetker 3lü paket cevabini bekliyorum

iyi esmacım çünkü 1 tatlı kaşığı gelmesi gerekiyor ikigün gittiğinr göre kafamda düşünüyorumki hemen hemen 1 tatlı kaşığına denk geliyor biraz fazla olsada bişey farletmez canım ya bende kaçırıyorum bazen az çok bişey olmuyozaten erimeyenleride olabiliyo

saç uzmasına yardımcı olmakla kalmıyor saçlara parlaklık veriyor. cildi güzelleştirmeside cabası... walla kızlar ben çokk memnunum hiç düşünmeden deneyin. zaten 3-4 günde farkı anlarsınız, bırakmak bile istemeyeceksiniz ayrıca asssla kilo yapmıyor.. evet tadı harika değil ama bu sonuçlara değer zemuszemus

biz burnumuzu tıkayıp içiyoruz deme canım:içelim:

cok saol canim cevap icin aslinda bi paketmi icsem ne uzama var biraz sacimda galiba

ben ayrica anne anne formülünü yapiyorum ve hap aliyorum tirnak sac icin

X