Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

bennim mobilyalar atilcak canim hersey sifir olcaak insallah yani bende hazir firsat gecmisken güzel olsun istiyorum koltuklari alti silinebilir koyu gri ve mor ve gül kurusu pembe yastiklarla süüsliyim diyorum halida saggy morlu ama isik olunca degisiyo rengi pembeli gibi yanar dönermi diyolar ona bilmiyorum ben duvara duvar ünitesi koycam pakelere daha tam karar vermedim ramazani gecirelim basliycaz iste parke fayanslardan

inş.Allah herşeyi gönlüne göre nasip etsin canım benim ev kira ama sen kendi evinse hiç düşünme yap derim düşüncelerinde gayet şık ama halı değişmez ya morun pembe yansıma yapacağını pek zannetmiyorum ben ama genede sedn bilirsin tv ünitesi bende istiyorum koca koca vitrin takımları aldım saf saf çok pişmanım şimdi

ya bu arad bizim mayacılar nerde cidden yaaaaaaaa nursall yesa nerelerdesiniz çilekli puding mavikuş şişşşştttttttttttttttttttt yanlız bıraktınız bizi mayayı geliştirme ve korumacılar derneği ölüyomu ne

Son düzenleme:
çoştum artıkkkkkkkkk buda mayadan sonraki saçlarımın cildimin hali aslında daha beyaz tenliyim fotoda sarı çıkmış canımzemuszemus

ayy canım ne kadar güzelsin öyle.. evinde çok güzel sen dahadaaaa güzelsin maşşşş.... ya ben bir haftadır şehirdışındaydım, takip edemedim sizi. mayayıda düzenli içemedim :umursamaz: bugün tekrar düzenli başlıyorum inşş çünkü saçı uzatmaktaki faydasından eminim artık. haa bu arada saç renginde harika olmuş yerimseniben tamda sana anlatmak istediğim renk buydu.

ben dün unutmusum bi kiziyorum kendime tabi kafa sorunlarla dolu akla gelmiyo

ayy canım ne kadar güzelsin öyle.. evinde çok güzel sen dahadaaaa güzelsin maşşşş.... ya ben bir haftadır şehirdışındaydım, takip edemedim sizi. mayayıda düzenli içemedim :umursamaz: bugün tekrar düzenli başlıyorum inşş çünkü saçı uzatmaktaki faydasından eminim artık. haa bu arada saç renginde harika olmuş yerimseniben tamda sana anlatmak istediğim renk buydu.

sağol canım benim ya o senin güzelliğin çok sağol.evet bayadır yoktun canım yazışamadık maya evet saç ve cilt için çok faydalı o yüzden size çok direttim için diye evet canım saç rengi evet bakır koyu sarı ama fotoda bakırı fazla belli olmamış ve koyu çıkmış saç rengi konusundada baya tecrübe sahibi oldum denemediğim renk kalmadı bilirkişi raporları benden geçeçek bundan sonra şimdi saçlarımı iki üç ton daha açayım diyorum bakalım becerebilirsem gene foto koyarım ya batırıırım ya çıkarırım yani:))

Son düzenleme:
sağol canım benim ya o senin güzelliğin çok sağol.evet bayadır yoktun canım yazışamadık maya evet saç ve cilt için çok faydalı o yüzden size çok direttim için diye evet canım saç rengi evet bakır koyu sarı ama fotoda bakırı fazla belli olmamış ve koyu çıkmış saç rengi konusundada baya tecrübe sahibi oldum denemediğim renk kalmadı bilirkişi raporları benden geçeçek bundan sonra şimdi saçlarımı iki üç ton daha açayım diyorum bakalım becerebilirsem gene foto koyarım ya batırıırım ya çıkarırım yani:))

iyiki çok direttin çok ısrar ettin için diye canım yaa. ben senin bukadar emin yorumların sonrasında mayalı süte başladım yoksa ben maya ve süt asla yanyana düşünülemez.. içmeyen biri olarak bu siteyi takip etsem iğrenirdim galiba... ma sen bukadar emin yorumlar yapınca başladım ve iyikide başladımmmm

iyiki çok direttin çok ısrar ettin için diye canım yaa. ben senin bukadar emin yorumların sonrasında mayalı süte başladım yoksa ben maya ve süt asla yanyana düşünülemez.. içmeyen biri olarak bu siteyi takip etsem iğrenirdim galiba... ma sen bukadar emin yorumlar yapınca başladım ve iyikide başladımmmm

haklısın evet ilk düşündüğünde biraz mide bulandırıyo ama insan faydalarını anlayınca kardeş neler var daha neler bizim gene az mide bulandıryo yırtıyoz burnumuzu tıkayıp içiyoz canımcım yaa herşey saçlarımız için devam gayretle:lepi:

ben dün ictim aksam unutmadim bugünde gündüz iciyim diyorum cünkü aksam cok yorgun oluyorum unutuyorum

cancanlarım bide ben saçlarım için dove oembe terapiy saç bakım maskesini kullanmaya başladım fiyatı 8 lira yaklaşık bi haftadır kullanıyorum saçlarım çok sağlıklı gözküyor sanki hiç boyanmamış gibi bugün aynada saçlarıma baktım çok mutluyum artık mayaya devam ama yanında dove da kullanabilirsiniz ve saç uçlarıma komik ama arko krem sürmeye başladım çok iyi geldi bundan sonra mayanın yanında bunlarıda yapıcam canlarımzemuszemus

bende uclarina sadece ama el kremi sürerim bazen yada badem yagi ama badem yagini en uc kisimlara sürüyom o da bazen

kitzlar bugün temizlik yapiyorum bittim ya ayaklarim agridan uyustu revami bu bana ya millet hafta sonu evde kalmiyo geziyo bende evde tikilip kaldim evlendim evleneli böyle gurbette olmak cok kötü gencligimin en güzel yillari evde oturmakla geciyo hafta sonlari genelde temizlik yapyiyorum esimin calisma günleri bazen hafta sonuna denk geliyo hafta icide tatiili oluyo hafta sonu evde olsada cevre yok yine evimizi bekliyoruz depresyona girip girip cikiyom ruh halim bozuldu ya

esti kafama yaziyim dedim

kitzlar bugün temizlik yapiyorum bittim ya ayaklarim agridan uyustu revami bu bana ya millet hafta sonu evde kalmiyo geziyo bende evde tikilip kaldim evlendim evleneli böyle gurbette olmak cok kötü gencligimin en güzel yillari evde oturmakla geciyo hafta sonlari genelde temizlik yapyiyorum esimin calisma günleri bazen hafta sonuna denk geliyo hafta icide tatiili oluyo hafta sonu evde olsada cevre yok yine evimizi bekliyoruz depresyona girip girip cikiyom ruh halim bozuldu ya

esti kafama yaziyim dedim

esmacım iyi yapmışın dök içini haklısn hiçbişey gönlüne göre olmuyo insanın yaw bu arada neredesin bizim ailenin çoğu almanyada gerçi kimisi kesin dönüş yaptı ama haklsın ya gurbet dil bile farklı herşeyden önce ama üzülme ya ama al eşini gez gene hiç değilse yürüyüş yapın canım ya iyi gelecektir bende eşimden şikayetçiyim bak sohbet etmez hiç benimde çene 5 karış tam tersine bende bunalıma girmiştim geçen günlerde hatta 1 hafta küstüm benimkine sohbet etmiyor diye amannnnnnnnn hayat işte bu arada koltuklar gitti ebnim canım umarım güzel olur dua et canım ya:Saruboceq:

X