Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

bi 3 ay daha lazım :S

belki sarımsakla da daha ii uzar..

yok cnm kaşıntı felan hiç yapmadı saçıma gazyağı sürdüğümden beri de 1-2 tel anca dökülüyo artık

peki bu mayalı süt sadece saçlara mı etki ediyor yoksa vucutta istenmeyen tüylere de etkisi var mı çoğaltır mıı?

hayır cnm kaç ayrıd kullanıyo burdakiler ve ben

içinde karbonhidrat ve yağ yok zaten

kilo konusunda şüphen olmasın

kızlar mayanın yanında sarımsaklı şampuanı da tavsiye ediorum

bi haftadır kullanıorum sarımsaklı şampuanı uzadı bu ara biraz daha:sm_cool:

bir haftada hemen belli etmez, pskolojik olarak öyle geliyor olabilir..
sacinda boya var ve dipten geleni cetvelle ölcdüysen o baska tabi..

yoo saçı maskelerle uzayanlar die bi konu var arkadaşımız orda sarımsaklı şampuan yapmışş maşallah çok güsel uzamış sonuç almış..benimkinde de uzama var cetvelle ölçmüorum ama insan kendi saçını anlar cnm

kızlar ne haber uzun zamandır giremedim bu hafta kaynımın düğünü vardı oldu geçti rahatladık oh o yüzden bayadır giremiyorum aliyecim şhe cim saçlarımı evet jkuaför daha beter yaptı sormayın 1 ay içinde 15 kere falan boyandı artık saçlarım ama genede maşallahı varmış kopmadı mayalı süte borçluyum galiba bunu canlarım kuför manyağı turuncu saçın içine yeşil yeişl balyaj atmış suçunuda kabul etmez verdiğim dünya parayamı yanayım saçımamı sormayın neyse kızlar tekrar götüşütüz öpüyorum sizi çokkkkkkk

Allah bi yastikta kocatsin canim, mutlu olurlar insallah..
saclarina gelince, öyle yesil yesil olmalarina cok üzüldüm canim. bide dedigin gibi hatalarini kabulllenmezler, "aa niye öyle olmus, senin sacin söyleymiste böyleymiste ondan kaldirmadi bu ürünü" derler siyrilirlar.. demezler afedersiniz bizim salakligimizdan olmus, özür dileriz paranida geri iade edelim..
neyse slkma canini, kökü sende. Allah saglik sihat verdikce daha cok uzatirsin canim.
mayali süt de senin saclarini cok hizli uzatmis anlattigina göre, devam edersen yeniler kendini uclarindan aldirdikca..

bu arada ben mayali sütü biraktim kizlar :KK43:
bütün motivasyonum gitti. baslarken cok güzel hayallerle umutlu bir sekilde baslamistim ama 66 gün devam etmeme ragmen uzama öyle hizlandi denecek kadar olmadi :KK43:
haftada 1 cm (ayda 4 cm ) hayal etmistim ben baslarken hepp mafoldumben
normalde saclarim 1 ayda 1 cm uzar (bu da normal bir sac uzamasi zaten.. 1-2 cm arasi uzarmis saclar 1 ayda) mayali süt icince de yaklasik 1.5 cm uzamis.. bu da mayanin tadina katalana bilecek kadar bi uzunluk olmadigi icin ben kendimi daha fazla zorlayamadim..
belkide ½ cm ekstradan uzamasi mayadan bile degil.. bir cok sac vitamini aliyorum, onlar uzatti belkide onuda. belkide 66 günüm bosuna gitti, uzuycak diye her seferinde kendimi kandirmistim uzuyor maya uzatacak diye..
ben biraktim ins sizlerin saclarini uzatir kizlar..
biraktigim icinde artik bu topige girmeyi bile canim istemiyo :KK43:

merhaba.

Bugün bende anneme kuru maya aldırıp bu formüle başlıcam. Kırıklarımı dün aldırdım. Ama kuaförüm 4-5 cm civarında aldıgı için çok kısa oldu. umarım bu formül işe yarar.

slm arkadaslar bende saclarımın uzaması ıcın gul yağı kullanıyorum gelcekten işe yaradı

bu arada saclarim baya uzadi. mayali süte bir bucuk aydir 1 gün bile ara vermeden devam ediyorum. ama mayali süt mü uzatti bilemiyorum cünki mayali sütle beraber bir cok sey yapiyorum uzamasi icin.. (biotin, b-combin, b5 vitamini, multivitamin, sarimsak)
dün yengemi gördüm 3-4 hafta aradan sonra cok sasirdi, saclarin cok uzamis ne yaptin diye sordu :) (yengemle beraber kestirmistik ve ayni uzunlukta kestirmistik..)
benim suan yengemden bi 4 cm uzun fazlasiyla..
mayali süte devam ediyorum ama o mu uzatiyor diger yaptiklarim mi bilemiyorum, yinede devam ediyorum.. ¨belkide hepsi birden uzatiyor..:lepi:

hani saçların uzuyodu cnm??

anlamadım ama:eek:

2 ay'i askin bi sürede yaklasik 3 cm.. cok mu fazla ??
ve bi ton vitamin aliyorum.. bir gün oturdum düsündüm sac uzatmak icin neler yaptigimi ve inanilmaz canim slklLdl. bu kadar vitamini ilgiyi ota cöpe versem o bile boyum kadar olurdu eminim..
biotin, cinko, demir, b-kompleks ve b12 folik asit felan iceriyor, b5 vitamini, multivitamin, hazir vitaminli sampuan.. ve mayali süt.
vitaminlere devam edicem cünki icerkende zorlanmiyorum, belkide bitince yenisini almam.
ama bu kadar cabaya ragmen düsündüm 2 ayi askin sürede yaklasik 3 cm cok az, bir anda kendimi mi kandirdim ne.. zaten hep yapiyordum, uzuyor uzuyor diye hep kendime morel veriyorum derken bi yandanda kendimi kandiriyordum..

Son düzenleme:
X