Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Ayyy bende göğüs altı istiyorum hihoyyyt kestirmeyi düşünmüyorum uzun bir süre boshayallersmile

hayir tok karnina yoksa agir gelebilir aksam da icebilirsin bazilari aksam iciyo sana kalmis canim ama ac karnina agir gelir belki

bu arada ben baslayali 10 gün oldu galiba sinemakiyide yapiyoruum sarimsakta yutmaya basladim ama ahmet maranki tavsiyesi ile cok faydaliymis zaten hakan pekerde genc kalmasini sarimsaga borcluymus zeytin yagiyla sarimsak diyo

gunluk 3-4 ceviz yada fındık yemek.bol sebze meyve yemek.sık saç yıkamak.opuyorumnanaktan

Kizlar bende yas maya vardi onla iciyorum, bana bisey olursa sebebi sizsiniz haberiniz olsun klava:

bende denicem inşallah işe yarar. bide umarm tadı cok kotu deildir.Aksamları denemek daha iyi olur bence cunku vucuttaki tum buyume aktiviteleri gece uyurken oluo .

Uyurken deneme, dun gece oyle yaptim ve acayip bi enerji veriyor bu sey.. Kalp atisim hizlandi filan, sabahlari tavsiye ederim uykundan olmak istemiyorsan tabi.

kizlar uzuyo saclarim farkettim 10 günü gecti galiba ben sinemakili karisimida yapiyorum uzuyo saclarim sabah icince enerji verdigi dogru bende simdi iccem normalde sabahlari iciyodum esim evde kahvalti falan erteledim biraz ama aksatmadim bi gün bile ama faydali oldugu kesin uzamayi etkiliyo süper bisey

arkadaşlar süte maya karıştırıp içmeyi düşünüyorum ama süt sıcak mı soğuk mu belirtilmemiş farkedermi ??

canim ben oda sicakligi gibi ne sicak ne soguk yapiyorum orta iliklikta iciyorum ben erisin diye kahvaltidan sonra azcik demlikteki sicak suyu katiyorum sicak suda eriyo hemen üzerine dolaptan süt katiyorum kakaoda kattimmi tam oluyo

kızlar saçlarıma dün elimi attım sanki kendi saçlarıma dokunmuorum gibi geldi baya bi yumuşatmış ve parlamış a.s

kızlar kuru mayayla mı yaş mayaylamı içiyorsunuzz birde illa süt olacakmı ...sinemakiyle yaptıgınız ne acaba saçlarımın biran önce uzamasını istiyorumm

kızlar yalnız yaş maya cilde çok güzel geliyor haftada 2 defa 1 paket yaş mayanın yarısını biraz suyla ıslayın sonra t bölgenize sürün yani yüzünüze...zaten yüzünüzün gerildiğini hissediyorsunuzz. fazla bekletmeyin 10 dakika falan sonra yıkayın cildiniz pamuk gibi oluyorrr. sıkılştırıcı ve ölü hüce temizleyicii özelliği var

kızlar kuru mayayla mı yaş mayaylamı içiyorsunuzz birde illa süt olacakmı ...sinemakiyle yaptıgınız ne acaba saçlarımın biran önce uzamasını istiyorumm

arkadaşım genelde herkes kuru mayayla yapıyo yaş mayayla yapanda var sanırım sen kuru mayayla yap derim çünkü bu formülü veren arkadaş kuru maya demiş...
sinemakiyle yapılan maskede şöle oluo;
bir tutam sinemakiyi 1 çay bardağı suda kaynatıosun.
süzüp ılıtıyosun..içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 tane bemiks ampul(eczanelerde satılıo) koyuyosun..bunları karıştrp haftada 1 kere saç diplerine masaj yaparak maske yapıosun...karışım saçta yarım saat duruo sanırım yazan kişi öle demiş ama ben 2-3 saat falan tutuorum..

bu arada benim yapalı 12 gün olucak 3 gün falan içemedim hastaydım mideme dokunur die ama saçımda bi deişklik olmadı gbiya erkenmi acaba? 1 aydan sonra belli olur diolar ama bazı arkadaşların uzamış bile...sinemakiyi daha 1 kere yaptm.. bugünde yapcam umarm uzar eyvahedigeldismile

proteinden eksik bünyelerde saç kendini dinlemeye alırmıs 2 3 ayada dökülme yasanırmıs .belkide mayanın içindeki maddeler protein eksikligini karsılıyor bu bakımdan saç uzaması hızlanıyor

Biz sütle içiyoruz ancak suna dumankaya su veya meyva suyu ilede içilebirlir diyor. yinede süt daha sağlıklı boshayallersmile

merhaba kızlar saçlarınızın durumu nasıl herkese uzun saçlar diliyorum bu arada ben bu tarifi vermiştim sizlere arkadaşlar kuru maya mı yaş mayamı diyenler olmuş kuru mayayla için arkadaşlar hem ve bir tatlı kaşığı koyun mucize gibi bişey bu

kizlar bende sanki faydasi oldu gibi ben sinemakili karisimi da yapiyorum ikisi uzatiyo 10 gün oldu 1 cm uzatti sanki ama 1 ay icinde belli olur bence sabir lazim

Kizlar maya'mi yapti bilemiyorum, ama uzerimdeki yorgunluk gitti. Ayrica acayip derecede dinc hissediyorum kendimi :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…