Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

tam salep için süt ısıtıyordum,
topici okumaya başladım,
salepe kattım mayayı içtim,tarçın da döktüm,
farketmedim bile tadını,kokusunu,
ama enerji veriyor kısmını okuduğumda çok geçti,delikafadulden
bu saatte ne olacak bilmem:hulya:

saçım henüz uzamadı, yani normal seyrinde abartı bişi yok uzamasında. ama acaip parlattı alkisalkisalkis saçıma dokunduğum zaman hisseddebiliyorum değişikliği kaydirigubbakcemile2 annem ve kardeşimde kullanıyorlar onlarada çok iyi geldiğini söylüyorlar opuyorumnanaktan

benim 36. günüm ama bu ay sonu saçlarımı kestirecegim yine cünki ucları daha ince kaldı üstü daha kabarık belimde saçım 3 parmak saçımı ince yerleri o kadar kaldı . zaten son 6 aydır düzenli 2 ila 3 ay arasında kestiriyorum saçlarımı

dügünüme kadar bi toplasa kendini ama maya gercekten cok yol aldırdı bana saç bakımında. zaten içinde keratin olusumunu destekleyen maddeler varmıs

ben devam ediyorum iki hafta olcak bir ay boyunca icicem uzamaya etkisi cok olursa yaza kadar devam ederim

Mrb kızlar, ben yoğun bir döneme girdim ama iki arada bir derede yapıyorum bu formülü. Dün mesela çok yorgundum ama suyun içinde de olsa maya eritip içip öyle yattım:) Saçımı da kestirdim 2 cm ham maya hem kestirmek çok iyi geldi saçıma

slm millet ben alman sitelerine baktim anladigim kadariyla avusturyali kadinlarda akne ve sac icin mayali sütü iciyomus yüzündeki problemlere iyi geliyomus

kizlar sacimda beyazlar var yeni cikiyo bir ay önce bir tel vardi simdi 3 tel var ayni bölgede 23 yasindayim daha ben ailedede yok stresten olabilirmi

kizlar sacimda beyazlar var yeni cikiyo bir ay önce bir tel vardi simdi 3 tel var ayni bölgede 23 yasindayim daha ben ailedede yok stresten olabilirmi
Stresten olabilir esma64, benim lisedeyken başladı ben de strese bağlıyorum. Bir ara çok sorun yapıyordum ama artık boyamıyorum bile:umursamaz:

Stresten olabilir esma64, benim lisedeyken başladı ben de strese bağlıyorum. Bir ara çok sorun yapıyordum ama artık boyamıyorum bile:umursamaz:

iyi oldu beyazlari gördügüm kendime geldim diyebilirim ben lise ikide evlendim tabi iki tanede cocuk olunca kaynanada cok fenaydi eve bi kapandim 23 yasindayim ama cöpe cikmaya istegim yoktu artik spora balasladim tibetin genclik pinari egzersizlerine alisveris falan kendimle daha cok ilgilencem almancami gelistircem yoksa gecmez bu hayat ise girmek istiyorum tabi izin dönüsü uzun oldu galiba ama yazmak istedim bazi seylerde insanin kendine gelmesini sagliyo sorunlari asiri derecede kafasina takan biri olarak artik takmiycam pozifimdir normalinde ama burdaki avrupadaki hayat benim icimdeki neseyi öldürdü ama ben yeniden toparliycam no stres.....guclubacismilealkisalkisalkis

devam ettimi canim beyazlama yani iki telle kalirmi benim senin devam ediyomusenağlama

Benim şu an baya var canım, ama bu senin de öyle olacak anlamına gelmez insallah senin devam etmez. Saçımın bazı yerleri siyah, bazı yerleri de meçli gibi oldu ama boyamak da canım istemiyor artık. Boyalarda bir sürü kimyasal var, ailemde ve çevremde de çok kişiyi kanserden kaybettim, istemiyorum artık kimyasal şeyler

Bu arada yaşamdaki zorlukları tatlı şeyler olarak düşünmeye bak canım, ben öyle yapmaya çalışıyorum. Yoksa bu hayat çekilmezyerimseniben Sırf saçı beyazlatsa iyi sağlığa da zarar veriyor stres, zor ama rahat ol boşver

:çok üzgünüm:
insallah canim basin saolsun cok üzüldüm

aynen canim cok haklisin bende öyle düsünüyorum artik tesekkür ederim pozitif tavsiyelerin ve düsüncelerin icin saol

Ayy bütün sayfaları okucam die çıkamadım ama acaip gaza geldim hemen gidip sütle maya alcam stok yapcam eve:d

valla canım benim bitmeye başladı bende bitmeden alayım diyorum çok uykumda olsa akşam mayamı içmeden yatmıyorum eksik hissediyorum
:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…