Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

asahcakir09 nerelerdesin? Vallahi mayayı birgün içeceğim hiç aklıma gelmediydi:) İyi ki akıl etmişsin bak saçlarımın uzamasını bu fikre borçluyum, çok saol tekrar

burdayım kızlar bakamadım bikaç gündür emin oun maya herşeye faydalı gözünüzü kırpmadan için cilt saç mide herşeye devam edin arkadaşlar

Benim saçlar elimle düzeltince belli oluyor; şöyle söyleyeyim önceden koltuk altı hizasına gelirken şimdi onu 2 cm falan geçiyor.

saol canim cevapladigin icin benim iki gün oldu daha yeni insallah faydasi olurkaydirigubbakcemile3

kızlar bende dün içmeye başladım sütü ılık yapıp kuru mayayı karışıtıp üstünede nesquik ekliyorum pek tadi farkedilmiyor ki mayadan nefret ederim :) bakalım saçlarımın fotosunuda çekeceğim şimdiden gelişmeleri yazarım

insallah faydasini görürsün canim benimde bugün ücüncü günüm

bilmiyorumkismile
slm canim sen uzamayi ne kadar sürede farkettin yani iki haftada belli olurmu

mayalı süt içmek topiğinede yazdım buraya da yazayım ; nequickten sonra geçende muzlu süt yaparken içine maya attım opuyorumnanaktan. o da rahat içildi . tavsiye ederim :içelim:. Kızlar mayayı rahat içebilesiniz diye her yolu deniyorum :roflol:, yeni buluşum olursa yine paylaşırım burda aklinialirimsmile

cok saol canim bize alternatifler buluyosun valla isimiz kolaylasiyo bekliyoruz yeni icatlarini

benim 30. günüm cuma günü olucak.gercekten hızla uzadı saçlarım her aksam düzenli içtim bi cay kasıgını doldurmucak sekilde.

gisemli ne kadar uzadığını söyleyebilirsin cm olarak? sen düzenli kullanmışsın :hulya:

cok saol canim bize alternatifler buluyosun valla isimiz kolaylasiyo bekliyoruz yeni icatlarini
bişi diil canım olumunekankayizsmile, ayyy kendimi bilim adamı gibi hissettim sempatiksalakcinni. mayalı nesquickli sütten sonra mayalı muzlu süt... Şaka yapıyorum ama çilek çıksın çilekle de deniycem aklinialirimsmile
daha güzel olur sanki boshayallersmile

evet canim mucit memur oldun artik süper ya ben galiba cok fazla katmisim mayayi ilk basini okurken gözden kacirdim galiba ben bi tatli kasigi katiyodum

süpermis ya benim ayda 4 cme yakin hadi 3cm diyelim sinemakiyle uzuyo bunlada 4 cm uzasa yaza rapunzel olurum artik ayda 7 cm yapar buda imkansiz dimi kizlar ama farkeder bence ikisi birden daha etkili olur

Bence 7 cm zor ama mayalı süt ve sinemaki ile eskisinden daha uzun daha sağlıklı daha dayanıklı saçların olacağı kesin :)

evet canim zaten imkansiz ama etkisi fazla olur 1 cm bile extradan uzasa süper yani ben simdiye kadar hic gögs altinda saclarim olmadi gögüs hizasindaydi en fazla oda düzlettigim zaman artik uzun sacli ve sarisin olmak istiyorum uzuycaklar baska yolu yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…