Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

evet canim ama iki cocuk ve lise caglarinda anne olmak zor seyler kafa kalmiyo haliyle

benim 20. gün ve ciddi anlamda uzadı saçlarım ama demir hapı da kullanıorum hangisi işe yaradı bilmiyorum arkadaslar saçlarım 3 ayda 7 8 defa boyamıs biri olarak nasıl oldugunu düsünün saç diyil baska bi halde di eski haline göre gelişme var cok seviniyorum bir cektim bu saclarımdan

slm arkadaşlar...siteye yeni üye oldum ve ilk msjımı bu sayfaya yazıorm tarif çok ilgimi çektii...saçlarımı daha yeni kestrmiştm ama saolsun kuaför saçlarmı düzgün kesmeynce yeniden kestrmek zorunda kaldım ve kısacık kaldı saçlarımmlmaz:.....umarım bu formül işe yarar bugün hemen denemeye başladımm...eğer işe yararsa asahcakir09 arkadaşa çok dua edicem opuyorumnanaktan

canlar kılo aldırır mı acaba benım saçımda uzamıyo ırde sute degılde suya koysak olur mu sut sevmeyenlerdenım ama belkı sır sutte ee yogurtta sutu mayalamakla oluyo yogurdun mucıze olmadıgını bılmeyen yok napsam kı su olurmu:)

Benim de aslında sütle hiç aram yoktur, ama güzel tat beklentisi olmadan bir nevi ilaç gibi içiveriyorum. Ve gerçekten faydasını gördüm. Belki suyla da yararı olur, siz bilirsiniz

kızlar bu fikir benimde aklıma yattı mayanın faydasını zaten biliyordum ama kokusundan nefret ediyordum una kadatken bile :) başlasammı bilmiyorum nesquik falan katarım artık bende bi arkadaş gibi öle kokusu gelmiyorsa içeceğim bakalım nasıl olcak
ama hergün içmenize gerek yok gibi kızlar en az 2 günde bir için en azından abartı gibi geldide hergün olması :)

kizlar cok üzgünüm ya bugün yabanci marketlerde kkuru maya bulamadim türk marketine sordum kalmamis ama yabanci marketlerde mayanin tabletini gördüm sasirdim valla hap seklinde

Evet canım başka topiklerde okumuştum, tabletlerinide içebilirsin zorlanmadan . Ben trde bulamadım. o yüzden süte katıp içiyorum blendırla iyice çırpıyorum topak topak ağzıma gelmiyor o zaman hihoyyyt, hem daha rahat içiliyor gamyoncuiremsu, hem midemi rahatsız etmiyor, nesquickde katınca anlamıyorum pek :icecream: . suna dumankaya bir programda suya veya meyve suyunada katabilirsiniz demişti :lepi:. süt sevmeyenler için alternatif olabilir :içelim:. yinede sütle daha faydalı olur diye düşünüyorum .

Bende bu akşam bu tarife başlıyıcam çok mantıklı geldi açıkçası ama bir şey sormak istiyorum her şeyden evvel şampuan tutar ya sizin kullandığınız şampuanın adını ve tam nereden bulabileceğimi fiyatını fayat yazabilirmisiniz? saçlarım kıvırcık ve bakımlarla düzeltim şimdi iyi doğal bir şampuan yumuşak yapıcak bir şey arıyorumda şimdiden teşekkür ederim...

içmeye devam edenler değişme varmı yazsın lütfen saç cilt mide ağırsak gibi değişiklikleri

Arkadaşlar benim kafama birşey takıldı; han, derler ya vücudunuzu hiçbir şeye alıştırmayın diye. Acaba buna da ara verip sonra tekrar mı devam etsem diye düşündüm. Başka şeyler için duymuştum iki haftadan sonra bir ara verin sonra tekrar başlayın diye.bilmiyorumkismile Ne dersiniz?

asahcakir09 nerelerdesin? Vallahi mayayı birgün içeceğim hiç aklıma gelmediydi:) ıyi ki akıl etmişsin bak saçlarımın uzamasını bu fikre borçluyum, çok saol tekrar

asahcakir09 nerelerdesin? Vallahi mayayı birgün içeceğim hiç aklıma gelmediydi:) İyi ki akıl etmişsin bak saçlarımın uzamasını bu fikre borçluyum, çok saol tekrar

slm canim ne kadar uzadi senin saclar ve ne kadar zaman sonra uzama farkettin yani iki hafta sonra falan belli olurmu uzadigi:uhm:

ben bir ay boyunca deniycem bakalim neler olcak ben ayrica sinemakili karisimi yapiyorum insallah uzarlar artik

ben saca sürülen formülü de denicm bakalm yaklasık 20 gündür sütle içiyorum ve belli ölkçüde farketti bu fomülü cıkarandan razı olsun allah

slm canim ne kadar uzadi senin saclar ve ne kadar zaman sonra uzama farkettin yani iki hafta sonra falan belli olurmu uzadigi:uhm:

Benim saçlar elimle düzeltince belli oluyor; şöyle söyleyeyim önceden koltuk altı hizasına gelirken şimdi onu 2 cm falan geçiyor.

Ben iki hafta sonra farkettim uzadığını. Aslında ummuyordum çünkü saçlarımın uçları incelmiş bir halde. Ama yine sağlıklı diye içiyordum ama saçlarımı yıkayıp tarayınca farkettim. Hiç bu kadar kısa sürede uzadığını hatırlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…