Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

valla canım 1 ay olmadı içmeye başlayalı ama saçlarımda normalden daha hızlı uzama farkettim açıkçası ve cildim güzelleşti en önemliside :)

evet maya harika bişey ben forolarımı mesaj hakkım dolmadığı için koyamıyorum ama cilde ve saça süper

sacimda uzma var gibi benim sac gec belli ediyo yani kivircik ve kuruyunca kisaliyo asiri derecede ama cildimde bi degisiklik olmadi üc gündür icmiyorum islerim cok yogun ama enerji veriyo

aynen canim ben zaaten kahvaltinin üstüne iciyorumki evi kolaylikla temizliyim

evet yanlız bu mayayı kocalara içirmemek lazm mazallah:))))))))ya kzılar şu internet ne mükemmel bişey ki birbirini hiç tanımayan görmeyen insanlar birbirinin sorumlaı dinliyor arkadaş oluyor(tabi doğru kullanmasını bilene) valla ben çok mutlıyum iyiki üye olmuşum buraya yaw

aynen canim bende cok memnunum maalesef gercek hayatta komsumuz yada cevremizdekiler bu kadar sicak degiller

kızlar nasıl gidiyo maya saçlar nasıl herkes yazsın buraya
canım sana ne kadar teşekkür etsek azdır bizi maya ile tanıştırdığın için, hoş ben önceden bir kere denemiştim içmeyi ama sen tavsiye edince daha bir ciddiye aldım, düzenli içmeye gayret ediyorum. Benim saçlarımda bayağı fark var eskisine nazaran çok çok sağlıklı duruyor boshayallersmile

kızlar eminim bu soru daha önce çok kez sorulmuştur ama 6-7 sayfa okudum cevabına rastlayamadım. o yüzden bir de ben sorayım:) bu maya toz şeklinde olandan mı? hani şu pastalara konuyor, bir kullanımlık küçük paketlerde olanlardan mı?
hemen başlayayım ben de zemuszemus
maya da ne mucizeymiş, yaş mayayıda kırışık açıcı olarak kullanıyorlar.

çok sevindim senin adına canım biz kızlar için saçlarımız çok önemli malum kendime faydası olup (yüzde yüz)sizede faydası olmasını istedim ve baya bi ısrar ettim kullanın diye böyle yorumlar gelincede iyiki ısrar etmişim diyorum arkadaşım herkese sağlıklı saçlar diliyorum gene ve bi arkadaşımız sormuş kuru maya canım

benim sacimada iyi geldi tabiki hapimida kullaniyorum sarimsakli sampuanimida sinemakiyide yapiyorum hatta bugün yapcaktim belki aksama yaparim

bugun saçlarımı kestirdim kuaförüm saçları uzatmısız dedi en son 2 ay öncesi kestirmiştim ona. demek bayaa fark oldu hap kullanıorm dedim sırrımısı söylemedim tabi ki ona uzamasına öyle etkisi oldu ki anlatamam

bugun saçlarımı kestirdim kuaförüm saçları uzatmısız dedi en son 2 ay öncesi kestirmiştim ona. demek bayaa fark oldu hap kullanıorm dedim sırrımısı söylemedim tabi ki ona uzamasına öyle etkisi oldu ki anlatamam

benbiraz ara verdikten sonra basladim yine 1 hafta olmadi birakali hemen gaza gelip basladim yine benim kullandigim hapinda etkisiolcak galiba kasinti var sacimda sanki azcik uzamis gibi geldi ama daha erken iki haftayi bitiriyim belli olur biotin var icinde zink falan

asahcakir09 arkadaşım ne güzel bir paylaşım bu böyle çokta içtenlikle yazmışsın.. Allah razı olsun senden. bende en yakın zamanda alıp kullanmaya başlayacağım inş.. yaza düğünüm var ve saçlarım omuzlarımda mafoldumben çok üzülüyorum uzamıyorlar birtürlü.. inş bunun faydasını görürüm. yalnız bu kuru maya dediğin toz tanecikleri gibi hatta aynı haşhaş gibi olan şey değilmi arkadaşım? yanlış birşey almayımda

Son düzenleme:

canım ne demek.hiç merak etme düğününe kadar saçların uzayacak ama hergün bir tatlı kaşışı kuru may evet tanecikli olan sütle karıştrı iç canım hiç üzülme kafana takma içinden saçlarım uzuyacak de bak yaza ne oluyor benimde hiç uzamnıyorsu saçlarım belimi geçti çok mutluyum inan ve hergün iç arkadaşım

kızlar saçlarınız ve cildiniz için olan sorularınızı burdan bana sorabilirsiniz şu ana kadar denemediğim yöntem kalmayıp en çok işe yarayanları gene burda size ısrar ederek:)paylaşmaya devam edicem ben yeni bi topik açmayı bilmiyorum ama arkadaşlar saç cilt ne olursa bana sorun bildiğim kadarıyla soeunlarınızı paylaşalım tanımıyorum ama sizleri seviyorum kızlar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

canım bu maya siyah noktalarımada iyi geldi, bayağı küçüldüler. ama yanaklarım biraz kurudu sanki. sende böyle bir etki oldu mu? :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…