Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

topiklerde karşılıklı tartışma en sevmediğim şeydir o yüzden kararlıyım ne kadar üstüme gelinsede bişey yazmıcam

ayen canim..
hic bir zaman kuru maya icmeyin saclairniz uzamaz demedim!!!!
yas maya icin o saclari cokkkk uzatir da demedim!!!!!
yanlis yönlendirmek sanirim doktorun söylediklerini paylasmak oldu.. :)
deli kafam niye paylasiyorum ki, bazen fazla yardim sever olmakta iyi olmuyor sanirim.
sadece kendimi düsünmiyim, doktorun agzindan cikanlari burdaki arkadaslarimda okusun onlarins agligida benim icin önemli diye yazmistim ben sadece..
ama hata etmisim galiba.. yanlis yönlendirme :)
bu bana yazilan ilk ters yorum ve inanilmaz üzdü beni.. kendimi iyi niyetimle üzmek istemiyorum, bundan sonra yorum yazmamaya karar verdim. yine gelirim ama artik ben yokum..
KURU MAYAYA DEVAM yerimseniben

cnm ne demek yaa yorum yazmıycamm...Sen yine istediğinn şekilde yorumlarını yazıcaksınn..burda senin yorumlarına da ihtiyaçç var... başta ben olmak üzeree:))) cnmm bence yanlış anlaşılmadan olmuşş bu tatsızlık.. internet ortamındayızz olur böyle elbettt... birbirinize kırılmayınn lütfenn..

topiklerde karşılıklı tartışma en sevmediğim şeydir o yüzden kararlıyım ne kadar üstüme gelinsede bişey yazmıcam

cnm hepsii yanlış anlaşılmaa bencee.. birbirinizi böyle sebeplerden dolayı kırmayınn.. sabah uyandığındaa yinee bakıcaksınn amaa tamammııı nazzla aliyee gece ne kaynattılar diyee:eek:klava: :1hug:

kızlar ben de aldım bugn maya kalıp kalıp olanlardan, yarısını mı kesmeliyim?
ben diyet yapıyorum 100 ml süt yeterli olurmu sizce?
bi de aç karna içmek istemiyorum yemeklerden sonra içsem nasıl olur?
ayrıca yaş maya kullanmıyor muyduk :s
kuru mayamı kullanıcaz?
hemen cewap werirseniz gidip içicem :)

cnm hepsii yanlış anlaşılmaa bencee.. birbirinizi böyle sebeplerden dolayı kırmayınn.. sabah uyandığındaa yinee bakıcaksınn amaa tamammııı nazzla aliyee gece ne kaynattılar diyee:eek:klava: :1hug:

ayy canım benim çok tatlısınnn Şeniz tabi bakarım ben her zaman burdayım. kimseye karşıda bi artniyetim yok. teşekkür ederim ilgin için olumunekankayizsmile yaş mayaya geçeceğini yazmışsın inşş çok güzel sonuçlar alırsında bende pişman olurum yazdıklarıma :eek:

kuru mayamı kullanıcaz?

cnmm aliyee arkadaşımız 50 gr lıkk mayanın tamamını kullanıyorr.. bu da kuru mayayla 2 tatlı kaşığı geliyorr.. sen bilirsin istersen yarısını kes kullan istersen tamamını kullan.. bi zararını görmedi aliyee.. gece yatmadan önce içmek daha etkili olduğu söylenir.. hemen hemen herkes gece yatmadan önce içiyor.. ben hiç aç karnına içmedimm.. gece yatmadann önce tok karnına içtimm.. diyetteysenn yağlı süt kullanma.. o kadar sütün yeterli olup olmayacağını bende bilmiyorumm.. o yüzden bişey demeyimm.. yaş maya aldıysan bi kullan 2 hafta falan.. etkisini göremezsenn kuru mayaya başla cnmm. bende kuru kullandımm etkisini göremedim.. yaş mayayı deniycem bugün

kuru mayamı kullanıcaz?

canım, istersen okadarcık süte tüm kalıbı koyma
yarım kalıpla başla..
Ben dün ilk kez yaş maya ile içtim, yarım kalıbı kesip erittim içinde :)))

Kızlar markete gidicemm nasıl üşeniyorummm anlatamam yaaa oofffff:)))))) ankara ya yenidenn kış geldiii zatennn... hava çok iğrenççç böyle havayıı görüncee insanınn hiç bişey yapası gelmiyooo yaaaa

çok teşekkürler cevaplarınız için. gece içicem yatmadan, yağsız sütle içicem sütü sulandırıyım bari bi bardak oluncaya kadar, ne dersiniz?

Kızlar markete gidicemm nasıl üşeniyorummm anlatamam yaaa oofffff:)))))) ankara ya yenidenn kış geldiii zatennn... hava çok iğrenççç böyle havayıı görüncee insanınn hiç bişey yapası gelmiyooo yaaaa

canim gecen haftada avusturya öyleydi donduk resmen ama simdi 1 haftadir terliyoruz yinede burda hava dengesiz yazi doya doya yasamadim burda hic türkiye gibi degil onun n icin benimde psikopata baglamam normal galiba

olumunekankayizsmile
ayy canım benim hoşgeldin Şeniz msj mı yazmıştın görmedim yaa kusura bakma bilmiyorumkismile benim 8 günüm kaldı canım çokk şükür kurtuluyorum artık.. siz 14 temmuzda mı çıkıyorsunuz ohh ne güzel seninde az kalmış canım. ablamlarda 16 temmuzda çıkacaklar aynı siz gibi işte 2 gün felan sürüyor yol arabayla, gümrük çok oyalıyor yaa evet. kolay gelsin cnım sana temizlik yapıyorsun, çocukla zor tabi hep temizlik yapman gerekiyor bayanssulusmile ayyyy özlemişim walla yaa olumunekankayizsmile

senin adina cok sevindim 1 haftan kalmis süper bak gecen 30 gün kaldi gecermi diyodun sen onu gelde bana sor izin dönüsü baslarim gün saymaya 1 yili kac güne bölerim bi bilsen bugün normal temizlik yaptim cam falan ama bir hafta sonra aklina neresi gelirse artik evi parlatmam lazim kapi dolap her yer isim zor ama tatli bi heyecan bu yorulmadan istekle yapiyorum

ayrica dün mayali sütümü esim hazirladi yataga kadar getirdi saolsun arada yapar böyle incelikler

daha az sıvı ile mayaynın koku ve tadını daha yoğun alırsın canım,
dayanabilicem diyosan 100 ml ile tüket.

yaaa bir yudum aldım kusucaktım resmen :KK43:
nasıl içiyosunuz çok fena :KK43:
çok istemiştim içmeyi ama asla yapamam ben kendmi biliyorum :KK43:

kalın tutam mı almalıyım??

saçlarım çabuk şekil alıo benim o yüzden çok bekletemem yoksa bonus gibi oluo ama nasıl yapılır biri söylese çok güzel olur canlar

X