Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Valla cnmm yaa doğru söylüyosunn şimdi ara verincee belkide cnm istemeyecekk.. şöyle yapabilirimm teklii maya alırımm her günn.. çünküü bi kaç tane alırsamm onun için buzdolabıı gerekirr.. bozulur hemenn.. günlükde süt alırımm hemen koyarımm bardağa iyice karıştırır içerimm.. sütü ıstma şansım olmayack çünküü.. umarım ısıtmadann da iyice karıştırarak eriir

canim musluktan ilik su al onu ilave et üzerine eritmek icin..
cok guzel dusunmussun, gunluk alirsan bu is yurur.. bence birakma, hem sogursun tekrar baslamayi canin istemez hemde faydasi olup olmadigini anlayamazsin 6 gunde.

cnmm kafaya taktıkta daha çok dökülecek saçlarınn.. zaten en çok da banyo yaparken dökülürr saçlarr... normalde saçlarıı dökülmeyen birininde banyo yaparken dökülür yine de... saçlarınla hiç ilgilenme cnmm.. banyo yaparkenn özelliklee elini atıpp hafiif çekme sakınn eline geldikçee daha çok üzülüyosunn çünküü... banyonu yappp yerlere bilee çokk ayrıntılıı bakmadann hemenn suyu dökk saçlar gitsinn cnmm... saçını tarayınca hemen topla saçlarınıı açıp açıpp ellerinlee hafif çekerek avuçlarınaa bakmaa.. benim bundann 4 yıl önce falan çok dökülüoduuu ama şöyle rahatlıkla 1 .5 ay falan döküldüü.. ve inanırmısınn o bembeyazz küvetinn ortasıı simsiyahh saçlarımmlaa doluyorduu... ardındann ağlayarak gelirdimm.. önümee beyaz bii bezz sererdiimm başlardımm saçlarımıı taramaya bi bakardımm bezinn üzerindee yumak yumak saçlarr... yine başlardımm ağlamaya.. doktora gittimm bana hiç bişey önermedii bilee.. mevsimsel dedi sadece.. eczanedenn bi şampuan aldırdı.. azınıda tam olarak hatırlamıyorumm ama bitkisel bi şampuandıı.. bir süre onu kullandımm.. ama devam ediyodu hala dökülmee.. biraz daha zaman geçtikten sonraa kendiliğinden durduu.. artıkk dökülmesine alışmıştımm hiç takmıyodumm çünküü.. bi baktımm kendiliğinden durmuşş.. sen taktıktaa yere dökülenn saçlarına baktıkça emin olkiii o kadar üzüleceksinn ve saçların da o kadar dökülecektir.. bunun bi zamanı var cnmm o zaman gelince emin ol o dökülme duracakk.. dediğim gibi sadece takmaa..

sagol canim benim, bu konuda bana cok destek oluyorsunnopuyorumnanaktan
haklisin kafaya takmamak lazim. canim senin oyle dokulurken bahar aylarimiydi ?? sanirim oyle, doktor mevsimsel dedigine gore.. bide o kadar dokuldukce kafandaki saclarda gözle görülür bi azalma olmadimi ??
benim o guzelim eski gur saclarimdan eser kalmadii :gitme:
son sorumda su olacak, dökülen saclarin geri gelmismiydi yerine ??

Canım, BİOBLAS şampuan alma imkanın varsa alsana
cidden saç dökülmesine birebir..
Benim saç dökülmemi neredeyse tamamen kesti
çook az dökülüyor saçlarım o da tararken, normal yani.
Annemde çok memnun, onun okadar çok dökülüyordu ki
ama çok iyi geldi bilmiyorumkismile

canim bioblas burda yok o kadar arastirdim olsa hemen alacaktimmm benneyaptımki
normalde ya da tararken zaten o kadar cok degilde yikarken feci dökülüyor.. :çok üzgünüm:

sagol canim benim, bu konuda bana cok destek oluyorsunnopuyorumnanaktan
haklisin kafaya takmamak lazim. canim senin oyle dokulurken bahar aylarimiydi ?? sanirim oyle, doktor mevsimsel dedigine gore.. bide o kadar dokuldukce kafandaki saclarda gözle görülür bi azalma olmadimi ??
benim o guzelim eski gur saclarimdan eser kalmadii :gitme:
son sorumda su olacak, dökülen saclarin geri gelmismiydi yerine ??

o kadar uzun zaman oldukii cnmm yanlış hatırlamıyosamm tam bu zamanlardıı ya daa temmuz gibi falandıı...evet cnmm olduu azalmaa.. ama tekrarr yerine geldii Allaha şükürr.. bide saçlarımm gürdür benimm.. hatta kuaförüm de der bana ne gür saçların var diyee.. düşünn azaldığıı gibi tekrar yerine geldi saçlarımm cnmm.. o yüzdenn bunu hep söylüyorum sana sen ne kadar üzerine düşersen o kadar dökülür saçlarınn.. ve hep morelin bozuk gezersinn.. o yüzdenn bundan sonraa hiç ama hiçç takma topla saçlarınıı ellerini atma oynama saçlarına avucuna bakıp durmaa bak belli bi zamandan sonraa bi bakıcaksın dökülmen durmuşş.. eski saçlarına kavuşmuşsun cnm benimmm:1hug:

cnmm bu arada deminn gelen dip boyamı ölçtümm.. 22 mayısda dip boyamı yapmıştım..bugün tam 20 gün oldu saçlarım 0.7 cm uzamışş.. 22 haziran da tekrar ölçücemm.. Tam 1 ayım dolmuş oluyo çünküü..12 günüm kaldıı..bugün yaş mayaya başladım yaa eğerki 2 cm e ulaşırsa saçlarımmm bu yaş maya sayesinde olmuş olacak cnmm.. bakalım artıkk inş. uzarr:))

o kadar uzun zaman oldukii cnmm yanlış hatırlamıyosamm tam bu zamanlardıı ya daa temmuz gibi falandıı...evet cnmm olduu azalmaa.. ama tekrarr yerine geldii Allaha şükürr.. bide saçlarımm gürdür benimm.. hatta kuaförüm de der bana ne gür saçların var diyee.. düşünn azaldığıı gibi tekrar yerine geldi saçlarımm cnmm.. o yüzdenn bunu hep söylüyorum sana sen ne kadar üzerine düşersen o kadar dökülür saçlarınn.. ve hep morelin bozuk gezersinn.. o yüzdenn bundan sonraa hiç ama hiçç takma topla saçlarınıı ellerini atma oynama saçlarına avucuna bakıp durmaa bak belli bi zamandan sonraa bi bakıcaksın dökülmen durmuşş.. eski saçlarına kavuşmuşsun cnm benimmm:1hug:

ayy ins canim benim yaa..
benim dökülmem durunca ins benim saclarda yerine gelir.. evet aynen benim kuafor de hep derdi saclarin cok gur ara makas atayim diye.. simdi kendiligindne ara makas atildi :KK1:
valla canim kendime morel veriyorum zaten surekli. saclarim artik daha az dokuluyor diye ama bi bakiyorum banyoda yine avuc avuc.. neyse icim rahatladi senden bunlari duyunca.. ayni sekil olmus sende de ins benimde duracak umutluyum eski saclarima kavusacagima.. a.s

Hep söylüyorumm ayda 2 cm uzasa bile yeter benim içinn.. öyle aman aman bi uzama beklemiyorumm.. Buda 10 ayda 20 cm demektirr.. yani eski saçlarıma kavuşmuşş olucammm...kaydirigubbakcemile2 ama kırık olayıda var tabii.. 3 ayda 1 cm aldırmak zorundayımm.. yoksaa hiç uzamazzz

cnmm bu arada deminn gelen dip boyamı ölçtümm.. 22 mayısda dip boyamı yapmıştım..bugün tam 20 gün oldu saçlarım 0.7 cm uzamışş.. 22 haziran da tekrar ölçücemm.. Tam 1 ayım dolmuş oluyo çünküü..12 günüm kaldıı..bugün yaş mayaya başladım yaa eğerki 2 cm e ulaşırsa saçlarımmm bu yaş maya sayesinde olmuş olacak cnmm.. bakalım artıkk inş. uzarr:))

canim benim ins istediginden de daha fazla uzar..:1hug:
tatlim bi tel sac kopar onu ölc cetvelle, öyle dibi ölcerek tam anlasilmiyor.
ben hergun bi tel koparim ölcüyorum, bazen kafayi siyiriyorum galiba diye gülüyorum kendime :KK1:

hemen dediğini yaptımm cnmm galibaa saçların her yeri aynı ölçüde uzamıyoo yaaakaydirigubbakcemile3 elime gelen teller yarım cm den bile azzzkaydirigubbakcemile3

Hep söylüyorumm ayda 2 cm uzasa bile yeter benim içinn.. öyle aman aman bi uzama beklemiyorumm.. Buda 10 ayda 20 cm demektirr.. yani eski saçlarıma kavuşmuşş olucammm...kaydirigubbakcemile2 ama kırık olayıda var tabii.. 3 ayda 1 cm aldırmak zorundayımm.. yoksaa hiç uzamazzz

aynne valla benim gibisin sen de.. ben de raziyim ayda 2 cm'e. ilk ay 2 cm uzamadi diye bidahaki ay da uzamayacak anlamina gelmez canim benim, sacin uzama, dinlenme ve dökülme dönemi varmis..
doktor söylemisti kan aldmirmak icin gittigimde.. belkide bizim dinlenme döneminde suan saclarimiz ve onun icin maya fayda etmedi diye hemen karamsarliga kapiliyoruz... belkide myali süt icmesek bu kadarda uzamayacak dinlenme dönemindeyken.. cünki dinlenme döneminde uzamiyormus sac..

hemen dediğini yaptımm cnmm galibaa saçların her yeri aynı ölçüde uzamıyoo yaaakaydirigubbakcemile3 elime gelen teller yarım cm den bile azzzkaydirigubbakcemile3

evet o normal canim, kafanin her yerindeki sac ayni hizda uzamiyor.. misal benim tepem arkadaki saclarima göre daha az uzadigini görüyorum koparipta ölctügümde..

aynne valla benim gibisin sen de.. ben de raziyim ayda 2 cm'e. ilk ay 2 cm uzamadi diye bidahaki ay da uzamayacak anlamina gelmez canim benim, sacin uzama, dinlenme ve dökülme dönemi varmis..
doktor söylemisti kan aldmirmak icin gittigimde.. belkide bizim dinlenme döneminde suan saclarimiz ve onun icin maya fayda etmedi diye hemen karamsarliga kapiliyoruz... belkide myali süt icmesek bu kadarda uzamayacak dinlenme dönemindeyken.. cünki dinlenme döneminde uzamiyormus sac..

olabilir cnmm haklısınn.. deminn saçlarımın diplerinin fotoğrafını çekmeye çalıştımm amaa olmadıı yaa net görünmedii... koyucaktımm buraya hemen fotoyuu... gör istedimm:))

olabilir cnmm haklısınn.. deminn saçlarımın diplerinin fotoğrafını çekmeye çalıştımm amaa olmadıı yaa net görünmedii... koyucaktımm buraya hemen fotoyuu... gör istedimm:))

ayy cnaim benim :1hug:
o zaman biraz daha uzasin öyle koy, hem daha net belli olur opuyorumnanaktan

canim sohbetine doyum olmuyir ama vakitte baya gec olmus, ben yatiyim bebisim uyanmadan. daha mayali sütümude icmedim..
sana iyi geceler canim kendine cici bak Allah'a emanet ol.. görüsürüz insallah yarin..opuyorumnanaktan:1hug:a.s.

Hayatımıı o kadar çok sigaraya bağlamışımkii cnmm herşeyde yakar oldumm. tamam günde 1 paket içmiyorumm 10 tane falan içiyorumm amaa 10 taneden de az içmiyorumm..eminimm bundan sigaranın saçlarıma zararı var.. ama yüz yüz oranında olamaz. arkadaşımda içiyorr saçları belindee.. bırakıcam şu sigarayıı.. ama korkuyorum iştee tekrar başlayıp bırakmaktan da bıktım artık.. en ufak bi stres yaşayınca hemen sigara. cnm sıkılınca hemen sigara.. ders çalışınca hemen sigara.. bişeye sevinince hemen sigara.. bu böyle olmayacakk. nereye kadar içicem ben de bilmiyorumm. ama şu da bi gerçek kii kendime şu sigara konusunda hiç bi güvenim yokk..

canim sohbetine doyum olmuyir ama vakitte baya gec olmus, ben yatiyim bebisim uyanmadan. daha mayali sütümude icmedim..
sana iyi geceler canim kendine cici bak Allah'a emanet ol.. görüsürüz insallah yarin..opuyorumnanaktan:1hug:a.s.

aynen cnmm yaa vakiit he hızlı geçiyoo böyle hiç anlamıyorumm.. sana daa bebişine de güzell uykular cnmm benimm...görüşürüz yarın inşallahh kendine iyi bakk cnmmmm :1hug:eek:puyorumnanaktan

burdayım canım evet bayadır karşılaşmadık sende girmiyon pek eskisi gibi sohbet etmeyi özlüyor insan sen nasılsın canım

bende yaz geldi evde durdurmuyo cocuklar parka gidiyoruz ama ben burdaki komsularima alisamadim sohbetleri bile itici geliyo ortam bana cok yabanci laflari cok sert

bende yaz geldi evde durdurmuyo cocuklar parka gidiyoruz ama ben burdaki komsularima alisamadim sohbetleri bile itici geliyo ortam bana cok yabanci laflari cok sert

evet canım yaa ordakiler çok sert oluyormuş cidden, anlaşmak çok zormuş ablamda öyle der hep

mnyk işin çok zor gerçekten ama bak birde şöyle düşün sen her yaz geliyorsun, ablamlar 2 senede bir geliyorlar ve sadece 3 hafta kalabiliyorlar :gitme: geçen yaz gelmişlerdi bu yaz gelmeyeceklerdi normalde ama benim düğün için geliyorlar, yoksa gelmezlerdi yani :sinifsinif: siz ne kadar duruyorsunuz peki türkiyede canım?? ailenle her zaman iletişim halinde olmak burda komşular edinmek. arkadaşlarınla çarşıda gezmek............. istiyorsun biliyorum bunların hiçbirisi orda yok. Allah bol sabır versin sana. peki kayınvalidenle gelişmeler nasıl, çok merak ettim yaa

X