Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

ya evet kesınlıklee ıcım gıdıyo her baktıgımda taban renk te onemlı tabı ama cook gusel bı renk..

canım işte beni de istediğim renk bu.bu sanki kestane pembe ve kırmızı karışımı bişi gibi geldi bana.ben ateş kızılıyla (kırmızı ve kahve karışımı), şarap kızılını (pembemsi) karıştırıp elde etmeye çalışacağım.kuaförlerde dünya para istiyo yaa.bide tutturamıyolar rengide.

mümkün olduğunca küllü renklere boya saçlarını. küllü renkler kızıllığı alıomuş bunu da kuaförüm sölemşti bana

canım sen direk bu renge mi gölge yaptıracaksın yoksa astar renk yaptırıp onun üstünemi gölge yaptıracaksın.niye tutmuyomuşki açmıcakmı sonuçta saçı.

canlarım küllü renkler sonradan açılınca yeşeriyomuş ama kızıldan kurtulayım derken yeşerme sonra...

canım bu rengi bulsan bulsan palette bulursun şarap kızılı çok yakın bu renge bi bak istersen.

evet canım kuaförler kaş yaparken göz çıkardıkları ıçın (genelınden bahsedıyorum) ben guvenemıorum boyle pembemsı cook guzel bır renk sarap kızılınada bır bakalım pekı bunun taban rengı nedır yanı ne renk bı sac ustune yapılmıstır sarı falan mı?

arkadaslar 6_888 de o renge yakın bole pembemsı gıbı duruo napsak ya tek bı renkle mı elde edılır varmıdır o renk boya yoksa karıstırmak mı lazım..

kirkem şamdi bak:
1- saçının doğal rengi koyuysa ve kalın telliyse işin zor kendimden biliyorum,sadece boyayla elde edemezsin o rengi.yani saçının rengini çok açık bir sarı boyayla açıp üstüne bu istediğin rengi boyamalısın.
2-saçında koyu renk boya varsa ne yapsan açamazsın o rengi açıcı kullanman lazım ondan sonra bu rengi elde edebilirsin.
3- saçında açık renk boya varsa yada saçlarının doğal rengi açık kumral ise istediğin renge boyayabilirsin..
bide şarap kızılı kolestonda çok koyu palette ise çok tatlı bir kızıl...:sm_confused:
acaba hangisi gibi olur boyayınca ..kafam karıştı.

tesekkur ederım canım benım koleston sarap kızılının numarası 5/66 palettenınkı 5_889 palette bıras daha acık gıbı ama anlamadım valla bende..

boyalarda numaralarda çok önemli misal 5.66 5.88 den koyudur. çünki 5 den sonra gelen rakam birinde 6 birinde 8, büyük no her zaman daha açıktır.numaraları farklı olduğuna göre sonuçta farklı olacaktır.varya bu boya işini o kadar araştırdımki bi kaç kurban bulsam baya kendimi geliştircem.suyumu çıktı kendi saçımızın anlamıyorumki.illa uğraşacaz durmadan.

aynen ya ama işte insan istiyoo ne gusel olucak dusunsene bıde koleston yakıcı vıyole var 7/64 onada bı baksana canım..

evet benimde hoşuma gidiyo yakıcı viyole.ama kolestona ben pek güvenmiyorum.kalıcılık olarak kaliteli ama renkler istediğin gibi olmuyo.mesela yakıcı viyolenin eski kutularındaki rengi baya koyu.ama yeni kutunun üstündeki açık hemde hiç alakası yok eski renkle.ama viyole morumsu bi renk yani karıştırınca morla pembe arası bi renk verebilir.bide ben kuaförde kızıla boyattığımda boyanın içine viyole karıştırmıştı.
canım senin saçın ne renk şu an doğalmı boyalımı????

boyalı tatlım suan yanı normalde açık kumral ben sonra senelerce mavısıyaha boyattım 1 bucuk sene once falan actırdım ozamandan berı kumrala boyuyorum.. ben bu aksam su butun boyalara bı bakıyım adadım bu konuya kendımı

kirkeciğim şanslısın o zaman istediğin renge boyayabilirsin ama açık olanlar hariç.kızıl istiyosan istediğin tona boyayabilirsin.hadi bakalım kolay gelsin boyarsan yaz bize sonucu.yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…