Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

43mm6sl5.jpg

canım bu renk kızıl viyoleye benziyor.
igora da bulursun güzel renk çok cart kızıl değil hoş bir renk ben boyamıştım 6.89 tonuyla. bu serinin en koyusu numara olarak 4.89 en açığı 7.89 numara. keyfine göre seç.

aa hadı ya bende boyle pembemsı tatlı bı kızılk ıstıodum o zaman yaramaz bana:KK70: bıde palette nın sarap kızılını dusunuorum ama bılemedım sen ne onerırsın canım?

canım bende kutudaki resme kanıp almıştım pembemsi diye:))
ama umduğum gibi çıkmadı. Hala tam gönlüme göre pembemsi bir kızıl bulamadım ama sonbahar kızılı en yakını galiba..
istersen sonbahar kızılı ile şarap kızılını karıştır öyle de güzel olur.

ben 1.5 ay önce röfleden döndürdüm saçlarımı kızıla ama istediğim turuncuyu elde edemedim.kuaförler hep açıcaz rengi diyo.zaten saçlarım çok zara gördü yıprandı o yüzden açıcı kullanmak istemiyorum.normal bi boya ile elde edemem mi bu rengi acaba?

canım sanmıyorum yani elde edersin ama turuncu olmaz bakır kızılı olur açmadan kızıllığı yok edemezsin.palettenin açıcısı oryel gibi değil zaten 5-10 dk tutuyorsun normal bi boyanın verebileceği kadar zarar veriyo.illa turuncu istiyorsan kuaförde oryelle açtırmak yerine bunu deneyebilirsin bence

canım sanmıyorum yani elde edersin ama turuncu olmaz bakır kızılı olur açmadan kızıllığı yok edemezsin.palettenin açıcısı oryel gibi değil zaten 5-10 dk tutuyorsun normal bi boyanın verebileceği kadar zarar veriyo.illa turuncu istiyorsan kuaförde oryelle açtırmak yerine bunu deneyebilirsin bence

palettenin açıcısıyla saçlarımın her yeri aynı renk olurmu koyulu açıklı olmasın bide.çünkü bütün saça sürene kadar ilk önce sürdüğümüz yerler açılmış olacak..senin nasıl oldu hepsi aynı renk oldumu

evet nerdeyse her yeri aynı renk.bi tek benim kendi saçlarım dipten gelmişti doğal saç rengim açık kahve gibi onların üzerine açıcı ile boyayınca sarı gibi oldu ama senin doğal rengin açık değilse sorun olmaz.eğer seninki de açıksa da açıcıyı uçlardan sürmeye başla ben bidahakine öle yapmayı düşünüyorum hatta birinden yardım al derim evdekilerden felan yerimseniben

arkadaşlar saçlarım bakır tonlarında çabuk akıyo neyapmalıyım bir fikri olan varmı

canım bu renk kızıl viyoleye benziyor.
igora da bulursun güzel renk çok cart kızıl değil hoş bir renk ben boyamıştım 6.89 tonuyla. bu serinin en koyusu numara olarak 4.89 en açığı 7.89 numara. keyfine göre seç.

ya cnm ben zaten koleston viyola kızıl almıştım,koyu diye,buna benziyo evet, ama saçımın bi tutamını boyadım,bakır rengi gibi,böle turuncumsu parlıyo açık oldu yani
2 rengi karıştırmam gerekiyomuş,hangilerini karıştırsam koyu kızıl olur:uhm:
yani kırmızı değil,koyu bi renk olsun istiyorum cart olmasın,bi de ilk başta akıyomuş ya hani,sonra tekrar boyamak gerekiyor ya,saçın tamamını mı boyuyoruz yoksa dipleri mi sadece:uhm:
ben ilk defa boyuyorumda bilmiyorum:eek:

açık bakır rengi yani turuncu yapmak için kolestonun katoloğunda 7/74 irlanda kızılını buldum.daha önce bunu kullanan varmı.saçımı bununla boyarsam istediğim turunculuğa kavuşurmuyum????

Arkadaşlar bende bugun voılanın bakır kızıl rengındekı boyasını aldım..Sacım koyu kumral rengınde ve ılk kez boyuycam sizde nasıl olur?Bu rengı kullanan oldumu aranızda?

yaa kızlar karar veremiyorum,gözüm korkuyor,boyayayım mı saçımı kızıla?gerçi önce saçımın bi tutamında denicem istediğim renk olursa boyucam ama,çok akıyomuş,ayda bi boyamak mı gerekiyor,giydiğim kıyafetlere geçer mi,nası oluyo yani :uhm: ilk önceleri daha mı çok akıyo,bilgi verin banaaa:uhm:, iyice öğreniym,yazın tatile gitcem oralarda kalmıym rezil gibi bide, lütfeeen

cnm onumuzdekı ıkı ay cok ust uste boyrsan saten renk oturur pek akmaz artıq yazında olcagı ıcın sen tatıldede bı kere yap derım cok akıp zmanı gelınce ama benm arkdsım aktıktan sorakı halını daha ock begneıodu bı sure ole kullandı aktıktan sorakı halını ben gormedım cnm ... ama rengı mutıstı aklıma koymustum ben yapamadım

canım bende kutudaki resme kanıp almıştım pembemsi diye:))
ama umduğum gibi çıkmadı. Hala tam gönlüme göre pembemsi bir kızıl bulamadım ama sonbahar kızılı en yakını galiba..
istersen sonbahar kızılı ile şarap kızılını karıştır öyle de güzel olur.

peki canım sadece palette şarap kızılıyla elkde edılemezmı oyle bır ton?fisfisfis

dün saçlarıma kızıl balyaj attırdım bende çok hoş oldu kızlar koyu kahve üzeri kızıl balyaj

kızıl konusunda mağdurlardan ama vazgeçemeyenlerden biride benim.bende sarı ile en açık kızılı karıştırıyorum ozamana açık kızıl oluyo ama kızılın bir tane akmayan boyası var.o daWELLA KOLESTON PERFECT.o boyayıda kuaförler kullanıyo genelde dışarda satışına rastlamadım.ancak nette aratınca bulunuyo.ben onla boyattım mükemmel ilk yıkamada bile 1 damla akmıyo.arkadaşlar dışarda marketlerde satıldığını bilen varsa banada haber verirseniz sevinirim.

kızlar ben yeni üye oldum selamlar herkese.bu kızıl aşkı başka bişey yaa..çok dikkat çekici bir renk. ayrıca kendime yakıştırıyorum bu rengi.benimde saçlarımın doğal rengi çok koyu ve kalın telli.o yüzden sadece boya açmıyo rengini istediğim tonu yakalayamıyorum.açıcı kullanmak gerekiyo.bence vitalin kızılları çok güzel çok da kalıcı.geçenlerde voila aldım hemde yoğun kızıl inanırmısınız saçımda hiçbir değişiklik olmadı.sadece kahverengimsi tuhaf bir renk oldu.şimdi hazır röfle seti ile açıp sonrada vitalle boyayacağım.

birde bu hazır röfle setlerini kullanırken çok dikkatli olun saçınızı yakabilirsiniz.Eğer röfle yapmak istiyorsanız karışımı tam kutudaki ölçülere göre yapın.ama rengi açıp başka bi renge boyamak istiyorsanız o karışıma bir kutu daha oksidan ekleyinki açıcının gücü biraz hafiflesin yakmasın hemde karışım çoğalıp bütün saça yetsin yoksa 3 kutu alsanız ancak yeter.cok koyu olduğu içinde sürmeniz zor olur üstelik saçınızın heryeri aynı olmaz.ben daha önce yaptığım için güvenin bana.oksidan dediğim şey boya tüpünü içine sıkıyoruzya o sıvı işte.

kızlar boyayı alırken kutunun önyüzündeki resme aldanmayın.asıl renk katalogdakidir.o yüzden kutunun üstündeki resmi beğendiyseniz bir de katalogdan bakın.eğer saçınız açık renkse yani sarı ve açık kumralsa katalogdaki renge çok yakın bir renk elde edersiniz. ama saçınız koyuysa sonuç muhakkak koyu olcaktır.hele de benim gibi kalın telli iseniz. mesela doğal koyu kahve bir saçı ateş kızılına boyarsanız sonuçta yaprak dökümündeki ferhunde gibi bir saçınız olur.yani kızıl ama koyu.çünki normal boyalar saçı ancak 2 ton kadar açıyor.ben şimdiki aklım olsaydı önce iyi bir markanın en açık sarı tonuyla boyardım sonrada üstüne istediğim rengi boyardım.hemde saçlarım yıpranmazdı.tabi doğal saça, boyalı saçı platin sarıya boyasanız bile bir ton açılmaz. şimdi mecbur oryal (açıcı) sürcem.:1no2:

X