Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

tamam bırtanecım sacımda yıne kopmalar oldu heralde onlarıda kestırıp boyıcam bakalım..

canım ne zamandır girip bakamadım senin gösterdiğin bu resim benim eski saçım loreal yoğun kızıl emin olabilirsin ama benim saçım o zaman doğal renkti tam tutmuştu.şimdi boyadığım siyah kızıl ise benim açık kahve olmasına rağmen cok güzel oldu ama siyah boyarsan üzerinede onu sürersen cok koyu olur yani siyah gibi durur ok baska bişey sormak istersen burdayım.:içelim:1hug:

canım açık tenliysen istediğin bakır ve kızıl tonuna boyayabilirsin saçını tabi zevk meselesi ben bakır rengini çok severim mesela.birde olduğundan daha açık tenli görünürsün bakır rengiyle ama makyajlı kullanılıyor bu renkler yoksa tuhaf duruyor.

canı birde artık boyadıysan saçını boyalı saçın üstüne açık renkler tutmaz yani istediğin açık tonları yakalayamazsın.önce açman gerekir.eğer saçlarının yıpranmasını istemiyorsan yine aynı tonlarda bir renge boyamanı tavsiye ederim.

bende hafta sonu saçlarımı önce röfle setiyle açtım sonrada vitalin ateş kızılıyla kızıl kestanesini karıştırıp boyadım.canlı bir kızıl oldu saçlarım çok mutluyum.kuaföre gitsem en az 60-80 YTLmi alırdı.ben 20 YTL ye hallettim.

bence de röfle setini biraz bu işten anlıyorsan yapacaksın yoksa dipler farklı uçlar farklı aralarda da renk lekeleri falan oluyor.benim biraz elim yatkın o yüzden yapabiliyorum.birde ölçülerini falan değiştiriyorum ben öyle daha iyi oluyor.saçı açmak zor bi iş yani.

canım sevindim senin adına ama fikir değişip sarı röfle yaptırıyım deme bence ben o hatayı bir kez yaptım,saçlardan oluyordum,sevgiler...

evet canım zaten saçlarıma açıcı sürdüğüm için yeterince vicdan azabı duyuyorum.güzelim saçlarımı fazla olmasada yinede yıprattı. bi daha uzun süre açıcı sürmem.dipleride sarı boyayla bi kaç ton kırıp öyle boyayacağım.

bu sayfanın sonunda resim varya duru sıladan alıntı yapmış hani :) benim ondan daha parlak kırmızıydı ve arada alev kırmızı balyajlar vardı ve akmıyordu kalıcıydı rengi yıkadaıkça daha da canlı parlak oluyordu,hiç bilmediğim bi kuaförde gidip röfle yaparmısın dedim pilatin rengi yaparım dedi çok zarar vermez demi dedim yok abla açar ya dedi,8 saat uğraştı en sonunda açıldı ama neredeyse belimde olan saçlarım yandı ve omuz hizama kadar kestirmek zorunda kaldım kendi kuaförüm gördü kızdı oturttu çikolata kahve boyadı 2 sene açık renk boyatmayı yasakladı bana,sonra kendi ne balyaj ne röfle ikisi karışık birşey yaptı harika sarı şimdi...

bu kuaförler yokmu valla ben emanet edemiyorum artık saçımı.bu arada 17. sayfada elidorun reklamı varya benimki şte o renge çok yakın oldu.ay çok mutluyum yaa.kızıl kızıl kızıl çok seviyorum yaa.

benim saçlarım ateş kızılı üstüne kırmızı balyaj attırdım ve mükemmel herkes çok beğendi tavsiye ediyorumyerimseniben

arkadaşlar bişey sorcam size
ben geçen sene saçımı kırmızıya boyatmıştım çok güzel olmuştu ama kuaförüm önce açtı sonra boyadı açtırıp boyattığımdan 2 günde gidiyordu o canlılığı..2 gün önce başka bi kuaföre saçımı açmadan kırmızı tutturabilir mi diye sordum ve tabi ki boyarım, açarsak iki güne bir boyatman gerekir zaten dedi..
var mı böyle bişey?

canım kolestonun aşk alevini al hem hiç akmıyor hemde çok güzel canlı bi kızıl tavsiye ederim ben dokuz aydan beri kullanıyorum mükkemmel bi renk ama ben dönmeyi düşünüyorum :) sıkıldım artık sarı yaptırcam ama sana tavsiye ederim ama 2 kutu al saçın uzunsaa.s.

benım saclarım kumral röflelıydı. patlıcan moru ve cıkolata kahve yapıldı sonrada normal kahve ama sıyah gıbı oldu. sımdı bu sıyahtan kurtulmak istıyorum kumrala donmek istıyorum.sıyahtan kumrala dönen varmı varsa nasıl dondu. boya siliciler işe yararmı bılgısı olan lutfen cevap yazsın

SELAY canım bende kızıldan dönmeye çalışıyorum ama kızıldan dönmekte zormuş tek çare açıcı kullanmak ama kendin açmak istiyorsan palettenin renk açıcısı varsa öle kuaförlerdeki oryellerden değilmiş yani bende burda okudum çok güzel açıyomuş bende denicem ama herkes gerçekten memnun bakalım bizde deneyelim canım :)

evet canım çok güzel bi renktir ama koyu bi kızıl istiyosan da kolestonun kızıl büyüsünü alabilirsin hatta ilk önce kızıl büyü kullan 1 ay sonrada ask alevini kullanırsın çok süper olur ben öle yapmıştım canım gerçekten çok güzel bi renk yaa

o zaman aşk alevi al ve ikinci boyamanda daha süper olucaksın canım ve güneşte çok güzel parlıyo, ben her dışarı çıkışımda herkes saçınımı boyadın gene derler hatta erkek arkadaşım bile yani ve koleston hiç akmıyo canım

ama bak canım sen kırmızılık diyosun ama aşk alevi açık kızıl yani sölim ama mükemmel bi renktir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…