Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

hiç sanmam bence gitme kuaföre bi sürü para isterler.
tutarmı orasını bilecek yetkinliğe sahip değilim malesef :26:
olurdaki boyarsan ne olur resim paylaş...

hiç sanmam bence gitme kuaföre bi sürü para isterler.
tutarmı orasını bilecek yetkinliğe sahip değilim malesef :26:
olurdaki boyarsan ne olur resim paylaş...

Kesin yapıcam ya kuaförde ya da kendim koyarım resim mutlaka :KK34:
Bakalım belki biri nasıl yapabileceğime dair bişeyler söyler

Kesin yapıcam ya kuaförde ya da kendim koyarım resim mutlaka :KK34:
Bakalım belki biri nasıl yapabileceğime dair bişeyler söyler
canım ben bir site buldum herkes istediği rengi sormuş.çok profesyonel bi kuaföre.bir sürü soru ve cevap var.ben istediğim bütün renkleri öğrendim.belki sende sorarsan sana da yardımcı olur.google'a kuaför.me yaz çıkan ilk site.ay bulursan haber ver merak ederim :)

canım ben bir site buldum herkes istediği rengi sormuş.çok profesyonel bi kuaföre.bir sürü soru ve cevap var.ben istediğim bütün renkleri öğrendim.belki sende sorarsan sana da yardımcı olur.google'a kuaför.me yaz çıkan ilk site.ay bulursan haber ver merak ederim :)

Bakalım sordum kuaföre cevap bekliyorum :)

ilk defa kızıla boyayacağım 3.68 palette kızıl çikolata acaba nası olacak? saçlarım kumral merakla bekliyorum sonucu yarın boyayaccm ama genede çok koyu durmaz umarım kızıllığı belli olur.

Selam kızlar.Saç boyama konusunda çok yeniyim 34 yaşında olmama rağmen :) Bugüne kadar beyaz saçım yok diye hiç boya gereği duymadım.Şu anda da 3 4 tel beyaz saçım var.Ama bayramdan önce bi dürtü ile saçımı boyamaya karar verdim.Kızıl olsun dedim ve bir kuaföre gittim.İnternetten bir renk beğenmiştim onu boyamasını söyledim.İlk olacağı için de heyecan yaptım :)
Kendi saçım kestane rengi.Baya da koyu sayılır.Buğday tenliyim.Gözüm ela.Kaşlarım da koyu renk.Küaför kız Artego 7.44 bakır kahve boyadı.Birden çok açmaya cesaret edemedim dedi.
Şu an saçım güneşte parlayan,üzerinde hafiiff bir kızılımtrak olan kahverenginde.Artık boya da olduğu için boya boyayı açmaz diyorlar.Rengi akıtıp yeniden boyatma yolu varmış,ama zararlı sanırım.
Palette sonbahar kızılı rengini çok beğendim.Forumda da baya konuşulmuş.Evde bir kaç kez bu rengi boyasam nasıl olur sizce.Birkaç aya kadar güzel bir kızıl ortaya çıkar mı?
Eki Görüntüle 493669 Eki Görüntüle 493670
Kendi saçım>>>>>>>>>>>>>>>>>Bu rengi istemiştim

Şu an nasıl oldu diyeceksiniz.Telefondan atamadım bilgisayara onu da hemen atmaya çalışıyorum

Eki Görüntüle 498806 buda benim saç rengim palette sonbahar kızılıyla boyuyorum hiç açtırmadım kuaförde de evde kendim boyuyorum

Çoktandır yazmamışım,bu arada saçımı 2 kez Palette Sonbahar Kızılı'na boyadım.Ve sonuç...
$SAM_0182.jpg $kalpli.jpg

Son düzenleme:
dün saçımı palette 4.86 bahar kızılına boyadım bir hevesle ve ilk defa boyadım kızıla çıkan sonuç : paltte 3.68 çikolata kızılından hiç bir farkı yok,sakın ha benim gibi aldanıpda daha koyu olur diye düşünmeyin benden uyarması.sadece güneşte kızılı belli oluyor arkadaşım çabuk akar kızıl dedi.aslında içime sindi ama akarsa daha renk dAha iyi oturur gibi geldi.

bayağı koyu oldu ama kızıllığı ışıkta belli oluyor en iyisi akıtıp boyamak yada hindistancevizi yağıyla rengini açıcam. palettenin çikolata rengi benim için bitmiştir artık.

Eklentiler

• $Fy7.jpg
    $Fy7.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 883
  • $Foto-0006.jpg
    $Foto-0006.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 813
Son düzenleme:
Çoktandır yazmamışım,bu arada saçımı 2 kez Palette Sonbahar Kızılı'na boyadım.Ve sonuç...
Eki Görüntüle 540269 Eki Görüntüle 540270
Bayıldım çok yakışmış bu renk size hoş bir yüzünüz var çok hoş durmuş.Kızılı her kadın kullanamaz taşıyamaz sizde tam oturmuş renk uyumu.Bende bu rengi kullanmıştım çokta yakışmıştı ama akması dert palette kullanmadım ama kuaförde boyatıp sonra evde kolestonla devam etmiştim.Sürekli boyamaktan bıktım ve bıraktım ama kızılın havası bambaşka yüze canlılık veriyor.Banyo yaparken cinayet mahaline dönüyor küvet fayanslar cinayet büro amirliği basarsa kodesi boylamamak mümkün değil.Uğraşmayı sevene yakışana tavsiye edeceğim en güzel kızıl tonu.Gözler üzerinizde kıskananlar çok olur:KK1:

Bayıldım çok yakışmış bu renk size hoş bir yüzünüz var çok hoş durmuş.Kızılı her kadın kullanamaz taşıyamaz sizde tam oturmuş renk uyumu.Bende bu rengi kullanmıştım çokta yakışmıştı ama akması dert palette kullanmadım ama kuaförde boyatıp sonra evde kolestonla devam etmiştim.Sürekli boyamaktan bıktım ve bıraktım ama kızılın havası bambaşka yüze canlılık veriyor.Banyo yaparken cinayet mahaline dönüyor küvet fayanslar cinayet büro amirliği basarsa kodesi boylamamak mümkün değil.Uğraşmayı sevene yakışana tavsiye edeceğim en güzel kızıl tonu.Gözler üzerinizde kıskananlar çok olur:KK1:

Çok teşekkür ederim :) başta kahve gibiydi kuaför boyamıştı hatta,ama benim rengim buymuş anladım.Akması sorun evet şimdilik iyi ama alıştım gibi

Kesin kızıla döneceğim kesinnnnnnnnnnnn.Forumdaki Berry'nin payı büyük dönmem de:) felaket yakışmıştı ona :KK31::KK31::KK31::KK31:

Bu saç rengi sizce nedir kızlar ve de güzel mi sizce? Şimdiden kızıl aşkı ile yanıp ,tutuşuyorum .
karen-elson-and-red-hair-gallery.jpg

Igora 0-88 kirmizi yogunlastirici aldim. Ama istedigim renk kirmizi oldugundan hicbiseyle karistirmadan kullanmak istiyorum. Mix boya oldugundan tutmayabilir diye dusundum. Daha once birseyle karistirmadan sadece 0-88 kullanan oldu mu aranizda? Ne olur ne olmaz diye acik kor kizili da aldim karistirmali miyim?

Kesin kızıla döneceğim kesinnnnnnnnnnnn.Forumdaki Berry'nin payı büyük dönmem de:) felaket yakışmıştı ona :KK31::KK31::KK31::KK31:

Bu saç rengi sizce nedir kızlar ve de güzel mi sizce? Şimdiden kızıl aşkı ile yanıp ,tutuşuyorum .
karen-elson-and-red-hair-gallery.jpg

Su an saclarim bu renk. Igora 7/77.

Su an saclarim bu renk. Igora 7/77.

Sağol canım kuaforüm saçlarıma dokunmak istemedi :KK43: çok yıpranmış :KK14: o yüzden biraz bekleyeceğim boyatmak için .

Kızıl saç insanı daha mı beyaz gösteriyor ? Üfffffff kızıl kadar dikkat çekici bir saç rengi daha olamazzzzzzzzzz :KK31::KK31::KK31::KK31:

kizil-sac-model-7.jpg

benim de saçım koleston aşk alevi
boyayalı 1 ayı geçse bile hala banyoda çok akıyo.. havlular berbat oluyo.. havuza girmek eziyet oluyo
ama kızıldan da vazgeçilemiyo işte

daha az akan bi marka tavsiyeniz var mı?

Fottttttt isteriz aLLeGRia :KK1:

Pallette ve granier serisi akmıyor diyebiliyorum .

fz6fc.jpg
fz6g8.jpg

bunlar koleston kızıl büyü hallerim
şuan aşk alevi biraz daha açık bir renk
aslında çok da bi fark yok

Ay inanmıyorummm:KK53: bu kadar güzel olabileceğin hiç aklıma gelmemişti :KK31::KK31::KK31: su gibisin maşallah sana.

Acaba koyu kumral saçlarımı açtırmadan bu renge boyasam tutar mı ki :KK5:

Ay inanmıyorummm:KK53: bu kadar güzel olabileceğin hiç aklıma gelmemişti :KK31::KK31::KK31: su gibisin maşallah sana.

Acaba koyu kumral saçlarımı açtırmadan bu renge boyasam tutar mı ki :KK5:

çok teşekkür ederimmm ne güzel şeyler dedin
çok koyu renkse açtır ama benim saçlarım kumraldı, çok koyu bi kumral değildi açtırmadan direk boyadım
ama şöyle de bi durum var ben saçımı bi ara kızıldan döndürmek amaçlı koyu kumrala boyamıştım
kimi yerler akmıştı kimi yerler koyu kumral kalmıştı.. üstüne kızıl boyayınca kendi saç rengim tuttu ama o koyu kumrala boyalı yerler tutmadı
ben de mecbur açtırdım koyu yerleri
şimdi de oralar daha açık oluyo ve daha çabuk akıyo malesef

X