Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Kızlar selam :) Kızıl saça bende bayılıyorum, ama çok aktığı için bu aralar kahverengine döndüm ama annem kullanıyorum kızıl ve çok yakışıyor ,genç gösteriyor ve havalı :) Tavsiye edebilirim o Tints of Nature boyasının 4RR koyu kırmızı rengini kullanıyor.

canım
benim saçlarım koyu kestaneydi fakat siyaha boyamıştım birkaç ay önce,henüz akmamıştı siyahı yani.kuaförüm bu saçları açmamız lazım,yoksa kızıl tutmaz dedi ve bitkisel açıcı ile açtı saçlarımı. benim de saçlarım ince telli ve az.açıkcası zarar görür diye korkmadım değil. neyse,btkisel açıcı ile saçlarımı bir güzel açtı,benim o siyah saçlar oldu mu koyu sarı bir renk.tabi o haliyle iğrenç bir renk oluyor ama üzerine kızıl rengi boyayınca tam istediğim gibi bir renk ortaya çıktı. kuaförüm bu konuda profesyonel,ben tam tarif edememiştim istediğim rengi ama sonunda tam istediğim gibi bir renk oldu. bunun için 5 tane rengi karıştırdığını söyledi. sonuç mükemmel oldu. bak, şu anki saç rengim fotoğraftaki gibi.sana tavsiyem kuaförün eğer saçını açacaksa bitkisel açıcı kullanmasını iste.

Eklentiler

• $headshot19ru0.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 44
kızlar saçlarım canlı bir kızıldı bir aydır akıttım şimdi bakır kızıl bir renk oldu.üstüne lorealin exelence serisinden akaju kahve kullansam tutar mı fikirlerinizi bekliyorum.

kızlar saçlarım canlı bir kızıldı bir aydır akıttım şimdi bakır kızıl bir renk oldu.üstüne lorealin exelence serisinden akaju kahve kullansam tutar mı fikirlerinizi bekliyorum.

selam en azından 12 yıldır kızıl boya kullanıyorum hemen her markanın her tonunu denedim kızıl boya alırken mutlaka olmasını istediğin tonun koyusunu al çünkü çok akan bir renk ama ben loreal casting kullanıyorum amonyaksız akmıyor ve harika parlaklık veriyor ben kızıl siyah kullanıyorum
soruna gelince kızıl öyle bir renkki üzerine başka renkte boyasan alttan kusar kendini ve yine kızıl yansımalar olur

ben kızıllığı seviyorum benim sıkıntım çok sık boyama gerektirmesiydi o yüzden bu rengi denemek istiyorum altından kızıllar belli olsa problem değil.benim sormak istediğim ortaya kötü bir renk çıkmaz değil mi?

bir de kolestonun kızıl büyüsünü soruyum sana. benim saçımın üstüne bunu da düşündüm her ay yine boyamam gerekicek mi peki bu rengi de denesem siyaha yakın bir kızıl çıkıyor diyor kızlar !

loreal casting kızıl siyah öneririm çok güzel bir renk boyada harika amonyak içermediğinden saça zarar vermiyor parlak harika görünmlü saçlar elde ediyorsun akmasıda diğer markaların kızıllarına göre daha az ben şimdiye kadar voila,koleston(aşk alevi),palette,loreal excellence,garnier hepsini denedim en memnun kaldığım akmayan kalıcı boya loreal casting colors mutlaka dene kızıl siyah güzel bir renk siyah değil koyu kızıl duruyor bakırlık yok bordomsu gibi tavsiye ederim yani mesela palette en koyu kızıl bile açık duruyor kolestonda oyle ama castingte renk neyse o çıkıyor

kızlar bakır kızılda en iyi marka hangisi.diğerlerine göre daha az akacak.saclarım röfleliydi.yandı.kahveye boyadım.şimdi bakır istiyorum.

kızlar bu kendi rengim.sacımı röfle yaptırdım .mahvettim.bakır istiyorum şimdi.sizce yakışırmı.yada en cok ne renk yakışır.

Benim saç rengim de bu. Tints of Nature 4RR koyu kırmızı. Ancak bir iki ton değiştirmek istiyorum. Sizce bu renk de olur mu?

Eklentiler

• $7RL-2.jpg
    6,5 KB · Görüntüleme: 43
kizil sac uzmani arkadaslarim ;sacimda akmis kizil ar 4 aydir boyamiyorum bunun ustune acik karamel yada findik kabugu boyasam ne olur ?yardiminizi bekliyorum

kizil sac uzmani arkadaslarim ;sacimda akmis kizil ar 4 aydir boyamiyorum bunun ustune acik karamel yada findik kabugu boyasam ne olur ?yardiminizi bekliyorum

4 aydır boyamıyorsan muhtemelen çok fazla akmıştır saçın ve kızıl namına pek bir şey kalmamıştır. bence boyasan güzel durur ve kızıllar alttan hafif (belki) ışıltı şeklinde çıkar ama 4 ay dediğim gibi uzun bi süre. güzel durur. çok renk farklılığı oluşmaz saçında.

canım tesekkür ederim ılgine ama ben 8 ay oncede hınt kınası yakmıstım kırmızı, o yüzden olsa gerek sacım hala kızıl (en yiyisi kendi saç rengime yakın bi kahve boyayayım kızılsız bu saçlar gidene kadar bekleyeyım aysun kayacıyı dun ızledim tv de kahvesı cok guzel yaa ama nasıl yakalanırkı o ton ??

rica ederim. ya aysun kayacı, hande yener filan habire saç rengini değiştiriolar. kimbilir nasıl boyalar kullanıolar? şimdiye saçlarının dökülmesi gerekirdi ama nasıl bakımlar yapıp hangi boyaları kullanıolarsa artık.. bilemiorum ama çok hoş duruyor.

ohaoldumsmile
Benimde daha önce kızıldı saçlarım.Sana tavsiyem küllü renkleri kullan.Ben kolestonun küllü kumralını 2 kere kullandım,kızıllar gitti.

saclarım suanda dıplerı acık kızıl ucları koyu kızıl igrenç bi görüntüye sahip bal köpügü ,karamel gibi renkler istiyorum ama nasıl olucak biliyorum

yardımm!! saclarımın dipleri acık kızıl , uclar ise koyu kızl napsamda bal köpügü yada karamel gibi bi renk cıkarsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…