Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

loreal casting siyahlar serisinden bitter çikolata boyayabilirsin.benimde saçım kızıldı.hatta önce kızıl açıcıyla açtırdım ve kırmızı boyalıydı.1 ay kullandım sıkıldım.casting i boyadım ve şu an saçım kahve.kızıldan eser yok.ve bir kere boyamış olmama rağmen.o boya markasını şiddetle tavsiye ederim bir çok boya kullanmama rağmen o boyadan çok memnun kaldım.hem amonyaksız hemde teni boyamıyor.ama sen istersen bir iki ton açık rengini boya.zaten en açık tonu o serini bal köpüğü.

ben çok renk denedim en son kızıl açıcıyla açtılar sanırım kızıl kaldı ama daha açık olsun istiyorum farklı bir renk düşünmüyorum uzun süre siyah yapmıştım, gerçek rengim koyu kahve... düzleştirici de kullandığım için ve önceden de açtırdığım için yıprandı, akmıyor olmasına rağmen benim içim rahat etmediği için her ay boyatıyorum biraz durup yine açtırcam sanırımşakkıdı

demişsin bnde ankarada yaşıyorum memnunsan nereye gdiosun diye sorcaktım

arkadaşlar merhaba. benim de yardımınıza ihtiyacım var. 2 kez saçımı kuaföre kızıl-mor arası bi tonda boyattım. ilkince açtırdım, ikincisinde dipleri açmadan boyattım. daha sonra kendim palettenin açıcılı kışkırtıcı viyolesiyle boyamaya başladım. dipleri önce boyayıp daha fazla beklememe rağmen daha koyu oluyor tabiki. saçım koyu kahverengi. bi hafta sonra diğer kısımlar açıldığı için dip kısmı baya koyu görünüyor. palettenin açıcısıyla dip kısmı açıp daha sonra boyamak istiyorum ama arkadaşlarım aynı tonu tutturamazsan her yerinde diye korkutuyorlar. sizce nasıl olur? evde yapabilir miyim?

bende kızılıımmm hihoyyyt

çabuk akmaması için napmak gerek acep?????????????

Son düzenleme:
Bende loreal preferencenin koyu kızıl mı vahşi kızıl mı öyle bişey işte boyatım.ışıkta kızıl gibi ama karanlıkta bildiğimin kahverengi zaten saçlarımda kahveydi.Böyle boyatıp da kızıl tonunu güzel ve normal şekilde olabilceği boya var mı?Yani bakılınca direk saçın kızıl olduğu belli olsun ışıkta belli olmakla yetinmesin sadece tşkler :)

canım ben üstte eklediğim palette nar kızılına boyadım... ilk boyadığım zamanlarda çekindğim foto bu... bundan önce çikolata kızıla (öyleydi galiba ismi) boyamıştım sanırım... dediğin gibi sadece güneşte kızıllığı görünüyodu. sonra buna boyadım aynı böyle oldu resimdeki gibi yani... normalde çok güzel belli oluyo tavsiye ederim. arkadaşlarım kıskanmışlardı hatta ne güzel görünüyo diye... ben bundan şaşmıyorum hihoyyyt

valla ben hangi boya nasıl tutar bilmem
çikolata kızılına boyayınca dışarda felan güzel görünüyo kızıl sana yakışcak dedi arkadaşlar
gittim bi cesaret aldım kızılı boyadı anneciğim kaydirigubbakcemile3
ne olcak nasıl durur diyee hiiç düşünmedimm..

başka renkleri bilmiyom valla :hulya:

ooooo şarap kızılı güzelmiş baktım şimdii kuaföre boyatcaksan tamam da kendin boyicaksan belki daha koyu olabilir

bende kızıl oldum sacım sarı tonlarıydı uzerine sarap kızılı yaptım tam bir kırmızı oldu:)

Merhaba herkese,
Yeni konu açmıştım ama kimse okumuyor galiba belki kızıl kızıl olmak isteyenin halinden anlar:) diyerek aynı mesajımı buraya yazıyorum
Benim saçlarım siyah boyalıydı. Yaklaşık 1,5-2 aydır boyamamıştım, diplerden uzadı. Kızıla çevirmek istiyordum bayağı bir zamandır cesaret edemiyordum. Bu forumlarda hair plus marka açıcıyı öğrenince aldım, bugün kullandım. Hiç yıpranmadan açık kahve bal rengi gibi oldu, sadece uzamış dipler sarıya döndü. Evde bir kutu bordo boyam vardı onu kullandım. Haliyle dipler kızıl, altları pek değişmeden daha çok karamele benzer bir renk oldu. Acaba o karamelleri nasıl kızıl yapabilirim? Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
İstediğim renk şöyle:

Teşekkürler.

Hallettim. Kısacık kestirip bir kızıl boya attım oldu.

Hallettim. Kısacık kestirip bir kızıl boya attım oldu.

o hair plus ın üzerine pek boya tutmuyo arkadaşlar.3 arkadaşa denedim bakır gibi açıldı üzerine hangi renkboyadıysak tutmadı açıldığı renkle kaldı.sadece bir kişini kahve olan saçlarını açtım üzerine fındık kabuğu boyadım birtek onda tam renk tuttu.birde farkında deilsiniz ama o açıcı saçları kopartıyo eğer saçlarınız ince telliyse.banyodan çıktığınızda saçlarınızı kuruturken önce diplerini kurutun bi o zaman tüleren kısa kopmuş saçlarınızı göreceksiniz.özellik ince telli zayıf saçlar.

Merhaba,

sizce kisa küt sacta (kulak hizasi, kahkuller ceneye kadar) canli bir kizil ton nasil durur? yapsam miii yapmasam mi kararsiz kaldim. :S

bence gidip kuaföre para verme.. zaten 3-5 yıkamada akıyo kızıl boya.. boşa gitmesin paran

arkadaslar koyu kizil patlican moru istiyorum siddtle.kendi sacim kahve.ama yesil kina yakmistim. 6ay gecti. Simdi kizili koyu istedigim icin belki kinanin ustune de tutar diyorum. Ne dersiniz?

tutar diyorum bende saçımda kızıl kına varken 4.60 ile boyamıştım tuttu ama senin dediğin renk 6.69 sanırım o tutarmı senin saça bilmem ki şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…