Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Kızlaaar saçımı ( eski tonu kızıl bakır arasıydı ) Palette Radience 6.99 Kışkırtıcı Viole ve Palette 5-89 Koyu Yakut renklerini karıştırıp boyadım. :eek:
Sonuç beklediğimden çok daha mükemmel bir renk!!!! gerçi ne renk beklediğim de belli değildi ama bu kadar hoş, dikkat çekici bişi çıkacağını sanmıyordum.
koyu kızıl ile çok az mora çalan bir renk oldu:smiley-cool:... açık tenli olunca da süper durduu.
sabahtan beri departmanlardan sayısız iltifatlar aldım:sm_cool:

acil resim istiyorum cnm merak ettim bende kararsızım

4 sene kızıla boyadım saçlarımı.benim en çok beğendiğim we arkadaşlarımında beğendiği, renk sonbahar kızılı ile kendim karıştırdığım(koleston aşk alevi-kor ateş kızılı) 2 rekti.Çok güzel duruyor saçta ama akması dip boyası falan hep uğraş isteyen bir renk kızıl.Çok fazla saçım döküldüğü için artık koyu renklerle idare etmeye başladım mafoldumben

merhaba kızlar ben koleston ametist kızılı aldım, ürün fotosunda daha çok kahverengi ağırlıklıydı ama bir tutam saçımı boyadım resmen kızılmış,Buğday tenliyim kızıl bana gitmez.Kahverengi kızıl arasında bi renk istiyorum ben. Bu kızıl renkle hangi kahve tonunu karıştırabilirim. Bileniniz varsa çok makbule geççek:) yoksa boya kalcak öyle boşa aldım sanki..

kızıl zor bır renk ve baskın bı renk karısım yapsan bıle koyulur dorelık alır ama kahverengı olması zor

herkese merhabalar :) ben bu siteye yeni üye oldum ve okuduklarımdan sonra doğru yere geldiğimi anladım:) ben de uzun yıllar kızıl saç kullandım.koleston aşk alevini ve renginden çok memnun kalmıştım ama saçlarımı kazık gibi yaptığı için sürekli bakım yapmak zorunda kadım.geçen sene bakır rengine boyattım saçlarımı ama hiç memnun kalamadım çünkü 2 hafta sonra 2 renk oluyo..üstlerde bakırlık hafif var ama altlarda bakırdan eser yok:KK43: yazdan beri kullanıyorum ve artık sıkıldım 2 renk olmasından .ben sorunum saçımdaki bakırlığı biraz daha hafifletmek.igora 9 77 kullanıyorum.12 oksidanla.(sarı yoğun bakır) ben sarı yoğun bakırla, sarı altın bakırı karıştırsam nasıl bi sonuç elde ederim sizce? çünkü sarı altın bakırda o kadar yoğun değil bakırlığı?ayrıca beyaz tenliyim ve yüzümü en canlı gösteren bu ton saç renkleri..görüşlerinizi bekliyorum...

kızlar merhaba.. bende yeni üye sayılırım siteye, saçımın kendi rengi koyu kestane siyah gibi yani koyu.bundan 4-5 ay önce koleston aşk alevine boyattım, çok güzeldi ama sanki biraz cırtlak gibi geldi bana bide buğday tenliyim.şuan diplerde 4-5 cm kendi saçımın rengi,altlarıda aşk alevi..yeniden boyatmak istiyorum ama böyle hem cırtlak olmasın tenime göre,ama genede çok koyu olmasın boyalı olduğu belli olsun renk parlasın istiyorum..loreal yoğun kızıl ultra viyole 3.66 çok hoş duruyor, kuaförede gitmeye çekiniyorum çok pahalı evde kendim boyucam,nasıl olur sizce altlardaki aşk alevi rengi sorun olurmu?birde palette kışkırtıcı viyole,loreal recital istanbul viyole 4.26 ve loreal recital 4.16 kestane viyole , palette 4.88 koyu kızıl bu renklerde çok hoş duruyor deneyen boyatan varmı ve bendeki aşk alevi bunlardan hangisi için en az sorun olur kızlar yardımlarınızı bekliyorum:)

Son düzenleme:
kızlar saç rengimi değiştirmek istiyorum sizce palettenin tarçın bakırı nasıl kullanan var mı? Sonra akınca kötü görünmez demi?..

Arkadaşlar ben eski saç rengime dönmek istiyorum yani igora 9998 mor oluyo bildiğiniz gibi ama şimdi saçım koyu kahve ama herkes siyah zannediyo güneşte koyu kahve olduğunu anlıyolar.moru 5 sene kullandım her 15 günde 1 boyuyodum şimdi sormak istediğim akmasını nasıl yavaşlatabiliriz,birde ben gecede aynı renk görünmesini istiyorum gece siyah görünüyo yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Benim saçlarımın rengi açık bi renkti tam sarı değildi ama palette blond la açmıştım 2 ay kadarda kullandım o rengi..
Sonra tarçın bakır yapıcaktım..baktım bulamadım tükenmiş hemen boyamakta istiyordum..
Bende Garnie Naturals ın Bakır Alevi diye bi rengi var onu aldım..
Yoğun renkler falan diyor..
Boyadaım 1 2 saat önce gerçekten çok yoğun bir renk..
Kopkoyu çok yoğun bir turuncu oldu..
Kırmızıya yakın ama kırmızı değil..

kızlar saç rengimi değiştirmek istiyorum sizce palettenin tarçın bakırı nasıl kullanan var mı? Sonra akınca kötü görünmez demi?..

Merhaba, siteye yeni üye oldum ama üye olmadan önce bütün tarçın-bakır yorumlarını okudum ve nihayet saçlarımı boyamaya karar verdim. Ben hayatımda ilk kez boyadım saçlarımı ve asıl saç rengim açık kumral-kızıl gibi garip bir renk, tarçın bakıra boyadım ve tupturuncu oldu, Hale Caneroğlu gibi. Daha iki gün oldu boyayalı, bir kaç yıkamadan sonraki durumunu da bildiririm :) :kaydirigubbakcemile5:

slm kızlar ben bu rengi istiyorum
şuan saçımda koleston bakır kızıl var

tam olarak aynı renk değil ama buna yakın saçımın resmini ekliyorum ama kapalı yerde çektiğim için renk net değil bu rengi nasıl tuttururm fikir verin kızçeler?

Palette sonbahar kızılı nasıl oluyor???Boyayan arkadaşlarımız var mı?=)))
Ben böyle çok koyu olmayan canlı kırmızılı bir kızıl istiyorum sonbahar kızılı benziyor gibi

X