Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

sen koyu tonları almışsın ama en azından aşk alweine boyasaydın keşke

istedigim boyalari bulamadim hollandada o renkler yok

ya koyu kizil,yada turuncu kizil gibi.moralim bozuldu yav heveslenmistim(allah baska dert vermesinde:Saruboceq:
bende dogalboya aldim yarin deneyecem bakalim ne olacak
birseye benzemezse enazindan daha az zarar vermis olurum

Kızlaaar saçımı ( eski tonu kızıl bakır arasıydı ) Palette Radience 6.99 Kışkırtıcı Viole ve Palette 5-89 Koyu Yakut renklerini karıştırıp boyadım.
Sonuç beklediğimden çok daha mükemmel bir renk!!!! gerçi ne renk beklediğim de belli değildi ama bu kadar hoş, dikkat çekici bişi çıkacağını sanmıyordum.
koyu kızıl ile çok az mora çalan bir renk oldu:smiley-cool:... açık tenli olunca da süper durduu.
sabahtan beri departmanlardan sayısız iltifatlar aldım:sm_cool:

aaa süper =) ben de gizemli kızıl istiyorum radience serisinin.. ama boyalı saçlarda tutmaz demişlerdi korkuyordum.. resim varsa koyabilir misin canım ??:ecrin_bebek:

resim ekleme şansınız olursa çok sevinirim. ben de sonbahar kızılına boyamayı düşünüyorum

kızlar bu saç rengini hangi boyayla elde ederim
[/url][/IMG]

Son düzenleme:

Benim saclarim 7-8 yil sariydi. Biktim saridan kizil istedim. 3 ay icinde 5 defa boyadim, kahverengi, findik kabugu, kizil, acik karamel vs. Hepsi yikayinca akiyordu. Ama en iyi sonucu acik karamelden almistim, oda akti.
3 hafta önce saclarima kina yaptim. Kinanin icine biraz zerdecal, karanfil tozu, biraz kumral rastik, cay demi, susam yagi, zeytin yagi, hint yagi koydum. 1 güne yakin sacimda durdu kina.
Sonuc: acik kestane kizilimsi harika bir renk cikti. Saclarim piril piril. Sadece saclarim biraz kurudu kinadan. Ama simdi saclarim daha güzel forma giriyor, daha gür duruyor. Artik vazgecmem kinadan, hicbir zarari yok kinanin. Tamamen dogal birsey. (siyah hint kinasi haric!) Tavsiye ederim herkese...

Selamlar.

Saçımı koleston kızıl büyü ile boyadım geçen hafta ama güneşte rengni beğenmedim. daha bi patlıcan moru gibi. kötü değil ama alışamadım. ben de lorealin çikolata kahvesine boyadım ama rengi koyulaştı sadece. o deli kıızıllığı yok ama hala kızıl. sanırım çikolata kahvenin rengi açık kaldı saçımın yanında. hangi markanın hangi kahverengisini önerirsiniz??
bi akıl veriverin :)

Son düzenleme:

Ben bi ara nevacolor ın koyu violesini boyamıştım ama oksidanının içine azcıkta su katmıştım çünkü oksidan rengi fazla açınca mor yerine kırmızı oluyor.. ama süper bi renkti ve bende senin gibi iltifatlar alıyordum..bende açık tenliyim buarada yani açık tende gerçekten çok güzel duruyor..hele hafif loş ortamda tam tatlı bi mor gibi duruyordu harikaydı.. tabi sonra boya aktıkça saç kızıllaşıyor ve başka renge dönmek epey zorlaşıyor çok sıkıntı çekmiştim ama eğer benim gibi saç renginden sürekli sıkılan biri değilseniz ve bu rengin size yakışacağını düşünüyorsanız viole renk gerçekten iyi bi seçim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…