Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

yardımm!! saclarımın dipleri acık kızıl , uclar ise koyu kızl napsamda bal köpügü yada karamel gibi bi renk cıkarsam

Saçlarını oryal ile açman gerek o renklerin tutması için cnm boshayallersmile ama bence kuaföre git beceremeyebilirsin hepten berbat olur falanbilmiyorumkismile

kızlarrrr... saçımı kızıla boyatmak istiyorum bende. saçımı en son mavi siyaha boyamıştım aktı. şuan koyu kahve tonlarında. kızıla boyamadan önce saç rengimi açmam gerekirmii. açmadan boyasam tutarmı acaba. kırmızıya kaçan canlı bi kızıl istiyorum. ne önerirsiniz evde kendim halledebilirmiyim kuaföre mi gitmem gerek yaa yardımmm?????

saçını açman gerekir . mavi siyah dengeli bir sekılde akmadıgı ıcın ıstedıgın kızıl tonunu yakalaman zor. saçın dalga dalga olabılır.

mrb arkadaşlar benim şaçım koyu kızıl ve gerçek şaç rengim ise siyahtı ve şimdi 2-3 cmlik bi dip çıkma durumu var ve ben evde şaçımı boyamak istiyorum . istedigim renk fotodaki renk bunu elde etmek için ne yapmalıyım.ve boya yaparsam diplerle diger kısımlar arasındaki renk farklılıgnı nasıl önlerim.. lütfen yardım edien[

istedigim renk bu

Eklentiler

• $26632_377665576762_520906762_4776211_6062049_n.jpg
    $26632_377665576762_520906762_4776211_6062049_n.jpg
    10,8 KB · Görüntüleme: 70
saçımı mavi siyaha boyamıştım 3 ay önce aktıgını düşündüm ve kızıla boyadım az önce kuruttum birde ne göreyim aynadan tepem parlıyoooo kızıl kızıll:roflol: uzun belime kadar saçlarım bir tepesi kızıl kalan kısım kahve siyah arası:çok üzgünüm:birdaha siyah sürsem miki??yıpranırmı saçım ayy mahvettim güzelim saçlarımı yaaaa:bbo:

ayy yaşadığın şeyi bende yaşadım üstelik saçlarım bi 6 ay kadar boyanmamış dibiyle mavi siyah üzeri kızıl yaptım:) 14 gün sabret git kuaföre saçın şimdi 3 renk tonunda kızıl olur ama bu 4. boyam kendine geldi. kor ateş kızılı yaptım açtırdıktan sonra keşke önce kızıl büyü yapsaydım fark kapanırdı. ama çok şükür saçlarım şimdi istediğim gibi aşk alevi kor ateş kızılı arası... darısı başına canım

kızıl saç rengini çok seviyorum, bütün renkleri denedim diyebilirim:smiley-cool: ama rengimi buldum sonunda çok memnunum bakımı zorda olsa değer bence:hooray:

bende kızılseverlerdenim.uzun süre açık renk kullandım,şimdi yanlışlıkla kızıla boyandı saçlarım.iyiki de yanlışlık olmuş özlemişim bu rengi.her yıkamada bir başka tona dönüyor.benim gibi farklılıktan hoşlananlar için ideal bir tercih

Her zaman palette'nin sonbahar kızılına boyardım. geçen hafta yine boyadım. ama ilk banyoda saçımın rengi koyulaştı. evet yanlış duymadınız ilk yıkamada saçımın rengi koyulaştı...
Bu nasıl iştir anlamadım. senelerdir bu rengi kullanırım ilk defa başıma böyle birşey geliyor. şimdi çok koyu bir kızıl oldum. halbuki ben daha bile açtırmayı düşünüyordum saç rengimi. önerisi olan var mı? nasıl açıcam saç rengimi????

Her zaman palette'nin sonbahar kızılına boyardım. geçen hafta yine boyadım. ama ilk banyoda saçımın rengi koyulaştı. evet yanlış duymadınız ilk yıkamada saçımın rengi koyulaştı...
Bu nasıl iştir anlamadım. senelerdir bu rengi kullanırım ilk defa başıma böyle birşey geliyor. şimdi çok koyu bir kızıl oldum. halbuki ben daha bile açtırmayı düşünüyordum saç rengimi. önerisi olan var mı? nasıl açıcam saç rengimi????
aynı sorunu bende yaşıyorum:çok üzgünüm: şaçım hep koyu kırmızı tonlarda oluyor en sonda tarçın bakırla, bakır alevini karıştırdım turuncumsu bir renk oluştu kızılın açığı gibi onunla boyadım yine koyu kırmızı oldum:sm_confused: sanırım tek yolu açtırtmak bide benim kızıl akmıyor herkez diyor turuncu olurmuş akınca anlamıyorum:uhm:
istediğim renk bu:

Eklentiler

• $ballı kızıl.jpg
    $ballı kızıl.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 54
ÖNCESı:
l_eec9a1cfe71a489e9f77e929f9a73414.jpg

SONRASI:
(BU FOTOĞRAF BOYATTIĞIMIN HEMEN ARDINDAN ÇEKıLDı, ıLK VE KÖTÜ HALı, AMA DAHA SONRA ÜZERıNE BıR BOYA DAHA ATTIRINCA OTURDU:)
l_c50b732a282a44a09d7f4d5539494926.jpg

l_530601f71cec47f1ad1f76c7111c6dba.jpg

l_3b6e77c8273b4a9bb68d78e85a6bc1a2.jpg

l_48ba55ddabe5468cadef23473fa5b307.jpg

l_20e0fa7ddaed47688ca10605d625958d.jpg

l_50e212d04fb3460a8f73febcfeb425a4.jpg

BUNLARDA EN SON HALı( BıRAZ AÇILDI AMA BEN ÇOK MEMNUNUMMM:)

l_51c9034e07cd44238c7f26936457112c.jpg

l_0194c7e8795f437792413e2d8d4a80f0.jpg

l_ca894ac0c2ff45aa8ccd114289c6691e.jpg

benim saçım açık renge dönmüyor siyahtı açtırdım kızıl oldu boyamadan... ve en açık hali yine koyu kızıl oluyor tekrar açtırmakta istemiyorum çok yıprandığı için epica'nın 'solitary ground' videosundaki gibi olsun istiyorum:nazar:

benim saçım açık renge dönmüyor siyahtı açtırdım kızıl oldu boyamadan... ve en açık hali yine koyu kızıl oluyor tekrar açtırmakta istemiyorum çok yıprandığı için epica'nın 'solitary ground' videosundaki gibi olsun istiyorum:nazar:

yıpratmadan açtırabileceğin iki yer söyleyeyim o zaman sana,
1) Tony&Guy
2) Erdem Kıramer

canım kuaförde kızıl açıcıyla açıyorlar.orial kadar yıpratmıyo ama yıpranıo az da olsa.o zaten kıpkırmızı yapıo saçı.ama bence kestane ise saçın tanıdığın bi kuaförden çilek kızılı al.(kozmetiklerde satılmıyor diye biliorum.)sonbahar kızılıyla karıştır öyle boya.ikinci boyamada istediğin rengi alacağını düşünüyorum.çünkü çilek kızılı bayağı etkili bi renk.

X