Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

selam arkadaşlar ben de yaklaşık 1 senedir kızılım ondan önce saçımı hiç boyatmamıştım küllü kumraldı saçımın rengi. saçım sonbahar kızılı ve çok memnunum bu renkten ama canım başka tonlar da denemek istiyor. bana tavsiye edebilieceğiniz çok açık olmayan bir kızıl tonu var mı herhangi bir markanın? aşk alevi diye bir renk gördüm sanırım lorealindi kullanan var mı nasıl bir renk ki

malice cim burası kızıl topiği ama kaç gündür saçını küllü kumrala boyıyan birini arıyorum yaa :) bana anlatırmısın yada foto koyarmısın nasıl bir renk oluyo doğal saç üstüne küllü kumral boyayınca ???

seclusion benim saçımın kendi rengi küllü kumraldı fotoğraf ekleyemiyorum mesaj sayım az olduğu için ama sana yollayabiliyirim özel mesajdan yollanıyo mu bilmiyorum bi deneyeyim

malice saol canım ilgin için. ben küllü kumral boya alıp doğal saç üzerine boyanınca nasıl bir renk çıkıyo ortaya onu merak ediyordum. yinede sağol tatlım ilgilendiğin için :)

kızıl candır 3-4 ay siah kullandım öncesinde saclarım kırmızı-turuncu ne ararsan var bi renkti şimdi siah ve geçen nar kızılına boyadım e dogal olarak tutmadı renk ama kuaöfre açtırıp tekrar kızıla döncem kızıl herkese yakışmaz kızlaarr ama bana yakışıo sanırm

ben de biraz sonra boyatmaya gidicem hihoyyyt dibim geldi çok feci şekilde utanıyorum artık :kedi: kızıl saçı seviyorumm :lepi:

Bir bilen varsa lutfen yardim etsinnn ben koyu kumralim bugday tenliyim gozlerim renkli kizil kahve istiyorum bana gidermi acaba? kaslarimida boyatmam gerekirmi? birde kahve kizildan donus zor olurmu? boya konusunda hic bilgim yokkk

evet canım zor olur buğday tenliysen palette sonbahar kızılını kullan valla kızıl kahveden çok daha güzel bir renk saçının rengi koyu mu peki

Tesekkur ederim cevabin icin.Bugday tenliyim dedim ama yine baya acik tenimin rengi sac rengim sanirim koyu kumral 6 aydir boyamiyorum. sonbahar kizilina baktim canim cok guzel bi renk ama cok kizil o ben surekli sac boyayan biri degilim o renkle basedemem :sm_confused: bu kizil kahveyi ana renkle birlikte boyayabilirsiniz yaziyor yani acik kahveyle karistirsam daha kahverengiye yakin bi renkmi olur acaba cok kararsiz kaldim beyazimda var kuaforede gitmek istemiyorum alerjim oldugu icin kullandiklari boyalara guvenemiyorum kendim organik boya alicam naturel colors diye.

hmm çok iyi renk .biraz daha kahve olsun istiyorsan koyu sarıyla karıştır kahveyle karıştırırsan hepten koyulabilir çünkü bayağı koyu bir renk moka kahvesine de benziyormuş şimdi farkettim

Dogal boya kullanicam o yuzden sanirim cok koyu olmaz cunku renkleri acik tutuyor hep bakalim 1 hafta sonra denicem

ofermacım kestane tonlarıda çok hoş kızıl ışıltılı oluyor onlarıda düşünebilirsin.. tam istediğin gibi hem kahve hem kızıl karışımı bir renk kestane tonları oluyor ozamn 2 renk karıştırmanada gerek kalmıyor..

seclusion benim ana renk kullanmam gerekiyo canim cunku beyazlarim var malesef zaten ben acik kahverengiyle ya kizil kahveyi yada acik kestaneyi karistirabilirim fazla secenegim yok bu boya alerji yapmadigi icin ne varsa onu kullaniyorum ama acik kestanede cok hos gozukuyo bak karar veremedim simdi :uhm: ayyy ne zor bu sac boyamak ya mafoldumben Ama bi alternatif daha cikti acikcasi aklima gelmemisti kestane tesekkur ederim seclusioncum opuyorumnanaktan

arkadaşlar merhaba, ben yaklaşık iki yıldır kızıl saç kullanıyorum, yazın sıkılıp kendi rengine dönmeye kalktım, kahveleri kullandım çikolata kahve en iyi kapatan boya ayrıca, neyse yoğun istek üzerine tekrar kızıl yaptım ama şu anda turuncuya yakın bi bakır istiyorum, ama evde boyamam gerek çünkü öğrenci olduğum için kuaföre gidecek bütçem yok bu konuda denemiş olanlardan yardım bekliyorum (

Kızlar ya, yardım edin...

Saçımı 2 ay önce filan LOREAL KIZIL-SıYAH ile boyadım ama sadece güneşte koyu kızıl parlıyor onun dışında koyu kumral gibi bir renk saçım.

Ben kızıl istiyorum ama bu saçın üstüne doğru düzgün bir kızıl tutar mı? Hangi renk boya ile olur??

Merhaba arkadaşlar ben 4 senedir palette şarap kızılını kullandım sonradan 2 ay tarçın bakır şimdi gene kızıl tonlarına dönmek istiyorum ama kızıl kırmızı gibi bana bu rengi elde edebileceğim bir kaç boya söyleyebilirmisiniz mesela ben açık kor kızılını gördüm loriaelde sizlerinde geniş bilgisinden yaralanmak istedim

bence kızıl tonlarından en açık olanını seç mesela palette tam kutuda göründüğü gibi tutuyo yada bir ton koyusu ilk boyamadan sonra zaten anlarsın hangi rengin sende güzel duracağını ben içinbir tane daha solisyon koyuyodum koyu tutuyosa

Merhaba arkadaşlar... Ben saçlarımı 1 ay önce siyaha boyattım. Şimdi geri kızıla dönmek istiyorum. Çok zor olacak değil mi?

Merhaba arkadaşlar... Ben saçlarımı 1 ay önce siyaha boyattım. Şimdi geri kızıla dönmek istiyorum. Çok zor olacak değil mi?

selam zamanında ben de kızıl saçlarımı mavi siyaha boyatmıştım 2 ay gibi bir süre kullanıp yeniden boyattım istediğim kızıl renge kavuştum. kuaförler siyah renge oranla mavi siyahtan kızıla dönmenin zor olduğunu söylüyorlar. biraz yandı saçlarım ama istediğim rengi yine bulmuştum.

şimdide kahveden kızıla boyattım yeniden. anlaşılan o ki kızıldan kurtuluş yok bana :) nasıl olmuş sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…