Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

selam zamanında ben de kızıl saçlarımı mavi siyaha boyatmıştım 2 ay gibi bir süre kullanıp yeniden boyattım istediğim kızıl renge kavuştum. kuaförler siyah renge oranla mavi siyahtan kızıla dönmenin zor olduğunu söylüyorlar. biraz yandı saçlarım ama istediğim rengi yine bulmuştum.

şimdide kahveden kızıla boyattım yeniden. anlaşılan o ki kızıldan kurtuluş yok bana :) nasıl olmuş sizce?

akannehir bayıldım harika olmuş kaydirigubbakcemile2

saçlarımı bir zamanlar kızıla boyatmıştım ve çok pişman olmuştum kızıldan nefret ediorum
ama çoğu kişiyede yakıştırıyorum bidaha asla boyatmam dediğim saç renklerinden birir kızıl biride siyah

Son düzenleme:
selam zamanında ben de kızıl saçlarımı mavi siyaha boyatmıştım 2 ay gibi bir süre kullanıp yeniden boyattım istediğim kızıl renge kavuştum. kuaförler siyah renge oranla mavi siyahtan kızıla dönmenin zor olduğunu söylüyorlar. biraz yandı saçlarım ama istediğim rengi yine bulmuştum.

şimdide kahveden kızıla boyattım yeniden. anlaşılan o ki kızıldan kurtuluş yok bana :) nasıl olmuş sizce?

Bu renk muhteşem tatlımmyerimseniben Ne renk pekii?:eek:

ya tonunu söylermisin saç renginin çok güzel olmuş güle güle kullan

iyiki sorduk ne renge boyadın dıye cevap bile yok

Son düzenleyen: Moderatör:
Saclarima kirmizi rofle atirmistim, ama simdi akti ve ayri bir hos renk oldu:p
CIMG45135copy-1-1.jpg

meraba saclarım koyu kahverngiydi aralarında sarılar vardı çok hoş görünüyordu ama dipler iyice çıkınca saclarımı artık röfleyle sarı attırıp renk renk olsun istemedim her röfle farklı renk oloyordu çünkü bende tek renk olsun dinlensin istedim ve kahverengi boyattım saclarım kızıl oldu ama öyle böyle değill dun boyattımmm çok pişmanım yarın tekrar boyatıcam gun gectikce turuncu olucak çünkü ben sakın kızıla boyatma derim özellikle boyada varsa sakınnn.... şimdi yarın boyatırsam benim saclarımda düzelicek mi bilmiyorummm bilgis olan varmı

habire insanlar ne kizila boyatmayin deniliyor anlamadim,senin sacinda tutmadi iyi durmadi diye,sakin yapmayin denmesi cok sacma...kuafor boyadiysa ve renk tutmadiysa o kuaforun beceriksizligidir...saclarda karisik renkler olunca tabiki zor tutar..bilen birinin yapmasi lazim

kizilin kotu yonu cabuk akmasi(ama onu zaten herkez biliyordur) ve acik renge geri zor donuyormussun(ben acik renk saclari sevmem,oyuzden olurda begenmezsem kolay donerim)

oyuzden rica ediyorum,kendi sacinizda iyi durmadi ve girmedi diye,sakin boyatmayin gibi cumleler kurmayalim

kizlarr kuafore gittim boyattim,beceriksiz,yapamadi..bakir/kina rengi gibi birsey oldu..oysaki ben visne/sarap kizili istiyordum...

nasil belirgin kizil yapabilirim saclarimi.koyu kirmizi olsun ama kirmizi oldugu belli olsun..
palette almayi dusunuyorum ama Hollandada istedigim renkler yok(zaten burda birsey bulunmaz:kızgın:)

koleston veya igora'dan hangi renkleri onerirsiniz???

kizlarr kuafore gittim boyattim,beceriksiz,yapamadi..bakir/kina rengi gibi birsey oldu..oysaki ben visne/sarap kizili istiyordum...

nasil belirgin kizil yapabilirim saclarimi.koyu kirmizi olsun ama kirmizi oldugu belli olsun..
palette almayi dusunuyorum ama Hollandada istedigim renkler yok(zaten burda birsey bulunmaz:kızgın:)

koleston veya igora'dan hangi renkleri onerirsiniz???

canım hatalı gibi durmadıysa sorunlu bir renk değildir bakır kızılı.ama çok canını sıktıysa istediğin tona 3 hafta sonra boyatmanı öneririm.aksi halde saçını çok yıpratır,alerjik reaksiyonlara bile sebep olabilir.
ben de bakır kızılına boyatmak istiyorum ama akınca da güzel duracak bir kızıl olmasını istiyorum.saçım şuan koyu kahve.4ay önce mavi siyaha boyamıştım ama tamamen aktı artık.kendi rengi çıktı ortaya. saç rengimi orialle açmadan hangi kızıl tonuna boyarsam belirgin ve kalıcı kızıl olur?elbette her kızıl akıyor ama bazı kızıllar akınca bile güzel bir ton oluyor.bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
şimdiden teşekkürler opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
kızlar benim saclarım önceden kızıldı sonbahar kızıılı we kor ateş kızılı kullanoyordum ıkısıde harıka gercekten...
benim sorunum su an biraz akmış röfleli sacımdan kızıla dönmek altın karamele boyadım ama sarılarıma pek etki etmedi...hangi renge yada renklere boyadıktan sonra kızıl boyamalayımmafoldumben

@dijitalkoza,

renk aslinda cirkin bir renk degil.ama istedigim renk degil.kadin bir hafta sonra gel duzeltiriz dedi..ama guvenmiyorum kuafore...baska kuafore de yine 60 euro vermek istemiyorum duz boyaya...
bende once 2-3 hafta dinlenssin bakim yapiyim diyorum...zaten boyalari netten alacam,onlar gelene kadar baya zaman gecer:) ya nasilda heveslenmistim kizil sacli olacam die.insanin hevesi kursaginda kaliyor...allah gonlumuze gore kuafor versin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

@dijitalkoza,

renk aslinda cirkin bir renk degil.ama istedigim renk degil.kadin bir hafta sonra gel duzeltiriz dedi..ama guvenmiyorum kuafore...baska kuafore de yine 60 euro vermek istemiyorum duz boyaya...
bende once 2-3 hafta dinlenssin bakim yapiyim diyorum...zaten boyalari netten alacam,onlar gelene kadar baya zaman gecer:) ya nasilda heveslenmistim kizil sacli olacam die.insanin hevesi kursaginda kaliyor...allah gonlumuze gore kuafor versin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

aslında hazır bu tonlara başlamışken bi daha boyadığında istediğin rengin tam oturacağına inanıyorum.gerçi bazı hanım arkadaşlar 3er hafta arayla 3 kere boyanınca kızılın tam oturduğunu yazmışlar ama en azından 2. boyadığında böyle turuncu gibi olmaz,bariz kızıl olur.

ben de kızıl istiyorum ama mor siyah giyiniyorum genellikle.morla uyumlu olacak bi ton olsun diye düşünüyorum şimdi.akınca da güzel olsun diyorum.fikriniz var mı ki bu hususta?

kızlar benim saclarım önceden kızıldı sonbahar kızıılı we kor ateş kızılı kullanoyordum ıkısıde harıka gercekten...
benim sorunum su an biraz akmış röfleli sacımdan kızıla dönmek altın karamele boyadım ama sarılarıma pek etki etmedi...hangi renge yada renklere boyadıktan sonra kızıl boyamalayımmafoldumben

canım dert edecek bişi deil bu.koyu kızıla boyarsan kapanır renk değişimi kalmaz.sonrakinde daha açık ve belirgin kızıllara boyayacak hale gelirsin.zamanla kızılı emiyor saç,bikaç boyamadan sonra kızıl oturuyor,biliyorsundur zaten.
umarım sonuçtan memnun kalırsın
yerimseniben

esmer tenliyim saçlarımın aralarına şarap kızılı attırmak istiyorum ama bazı yorumlar okudum esmerlerde çok kötü duruyor diye aslında tamda esmer sayılmam. sizce yaptırmalımıyım.

esmer tenliyim saçlarımın aralarına şarap kızılı attırmak istiyorum ama bazı yorumlar okudum esmerlerde çok kötü duruyor diye aslında tamda esmer sayılmam. sizce yaptırmalımıyım.

fotoğrafını görsek ona göre fikrimizi söylesek canım.ezbere olmaz ki...

dijitalkoza,

albumume sacrenkleri ekledim istersen ordan bak,mor/kizil renklere

yaa süpersiiiiinnnn :sm_cool:
bugün o ultra viyoleyi aldım
canım çok teşekkür ederim
L′OREAL RECITAL PREFERENCE 3.66 YOĞUN KIZIL ULTRA VİYOLE
çok güzel renk bakalım inşallah tutar.
boyayınca profilime eklerim sositososito

kızlar saçımı boyadım ama hiç tutmadı.çabuk yıkadım sanırım.
kahverengi gibi siyah gibi sadece ışıkta azıcık bi kızıl parlıyor ama o da çoook dikkatli bakılırsa yani
ağlicam sinirden yaa
yarın gidip boyatsam mı kuaföre düzgünce acaba?

X