Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Kizlar saclarimi oryalle acip kullu kumral sevdasina düşmüştüm fakat istedigim tonlar bir türlü olmadigi için zaman içinde artik kendi sac rengime yakin renk aliyim artik acik tonlar olmasin istedim. Palettenin cikolata kizil rengine boyadim fakat alt renk acik oldugundan ve sarilar tam kapanmadigindan boyle bir renk cikti güneşte kizilliklar daha belirgin evet ama benim istedigim renk tam olarak bu 3. Resimdeki gibi hangi marka hangi numaralar bu rengi verir.

kızlar merhaba saçm ilk resmdeki gibi ama alttakirenge boyamk istiyorum hangi renkleri kullanmam gerek yardm eder misinz? sadece uçlrda fındık kabuğu rengi vr diplr kndi rengim

Eklentiler

• 20171101_115957.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 67
  • images (44).jpg
    20,9 KB · Görüntüleme: 86
Bayanlar merhaba bugün sea color'ın
Ateş kızılı rengini aldım daha önce kullanıp memnun kalan var mı ?

Bu cumartesi sacimi birer tup L'oreal Paris Majicontrast Kizil ve Igora Royal Kirmizi Yogunlastirici ile karistirip boyayacagim. Bana sans dileyin :)

Kizlar kina ile sacini boyiyan varmi? Rengi nasil oluyor tam olarak ?
Saçlarım kına bayadır yakıyırum yakarken içine zerdeçal ve soğan kabuğu koyuyorum ama sıkıldım bayadır ve kına sadece güneşte yoğun kızıl oluyor ben de boyamayı düşünüyorum

Eklentiler

• image.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 181
  • image.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 189
Merak ettim şimdiden saçının resimini paylaşabilirsen :)
Kolay gelsin.
Karar degistirdim bugun boya alirken Majirouge C6.66 ve Majirel Mix Kizil aldim. L'oreal Paris harici bir seyi sacima surmeye cekiniyorum cunku L'oreal Paris sacimda guzel tutunuyor. Boyalari assagiya ekledim. Oncesi ve sonrasi fotograflari cumartesi aksam yukleyecegim. Boyalarin resmini asagiya attim. Bakalim heyecanliyim

İnşallah olur bakalım güzel olursa bende düşünüyorum almayı

Benim ilk etapta kuaförde boyattığım 1. Görsel 2. Görsel evde boyadım şarap kızılı kesinlikle cok koyu oldu.. Benim kızılım cart renkler sanırım :))
Kızıl candır

Eklentiler

• CYMERA_20171127_232804.jpg
    17,5 KB · Görüntüleme: 257
  • CYMERA_20171127_232611.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 262
Çılgın bir kızıl arayanlara omega plus lal kızılını öneririm fakat saçımı çok yıprattığını düşünüyorum. 10 yıldır kızılım en uzun palette sonbahar kızılını kullandım artık tatmin etmiyor rengi turuncumsu geliyor ama saçım çok sağlıklıydı yıllardır. B Browneyes merakla bekliyorum sonucunu omega plusın renginden çok memnun olsam da yıpratmayan bir markaya geçmem gerek yani daha az yıpratan

Denedim kızıl yansıması yoğun oldu ama ne yazık ki yine hüsran. Güneş ışığı hariç içeride gene çok koyu kahve. Şimdi kırmızı açıcı ile açıp boyayacağım artık son çare olarak. Ama şunu söyleyeyim saçı kesinlikle yıpratmıyor bu boya.

Ben de sizden ses çıkmayınca denedim omega plustan sonra baya koyu oldu ama bu da çabuk aktı Saçlarımın uçları çok yıprandı boya tutmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…