Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Kızlar yardım lütfen,
Saclarimin doğal hali böyle grimsi küllü siyaha çalan koyu kahve gibi bisey. Saçlarım dogal renginde iken palette tarçın bakır ve 10.0 sarı karıştırıp boyadım. Tam tutmadı koyu bakırımsı bişey olmuştu. Sonra o görüntüyü sevmedim. Saçımı ombre yaptırdım uçları açıcı gördu. 5-6 ay onu kullandım. Ama sonra kötüleşti. Bende koyu kahveye boyadım. 1-2 ay sonra aktı. Akınca da 6.0 koyu kumrala boyadım. Sonra o da aktı. 1-2 ay geçti. Şuan durum bu. Kuaföre gittim. Tarçın bakır yapsak nasıl olur dedim. Dipleri de acmam lazım dedi. Ancak buna çekindim cunku çok yıpratır diye. Sorum şu ki, eğer saçımi tarçın bakıra direk boyarsam nasıl olur şuan sizce? Dipten 2-3 cm kendi saçım uzadı,aralar akmış koyu renk,uçlarda sarımsı.
Eğer tutmaz güzel olmaz diyorsanız,koyu kahve yapıcam mecbur. Şu sarılardan kurtulmak istiyorum artık.
Saçımın fotosunu koydum kızlar lutfen yardim:)
İyi bir kuaföre gidin tarçın bakır için saçın çok fazla açılmasına gerek yok iyi bir kuafor zarar vermeden saçınızı açıcaktır sadece saçlarınız biraz kurur ve açma işleminden sonra kendiniz evde bakım yapmanız gerekebilir. Ama bakır çok akan bir renk, ama gözleriniz maviymiş maşallah ben çok yakışacağını düşünüyorum size

İyi bir kuaföre gidin tarçın bakır için saçın çok fazla açılmasına gerek yok iyi bir kuafor zarar vermeden saçınızı açıcaktır sadece saçlarınız biraz kurur ve açma işleminden sonra kendiniz evde bakım yapmanız gerekebilir. Ama bakır çok akan bir renk, ama gözleriniz maviymiş maşallah ben çok yakışacağını düşünüyorum size
Tesekkür ederim ederim hem yanıtın hem de güzel düşüncelerin için:)
Saçlarım normalde de çok kurudur,doğal yapısı bu. Yağ vs. Kullanıyorum bakım yapıyorum ancak ucunu actirdiktan sonra bile çok kötü oldu o uçlar. Kullanamadm. Belime kadardı,bütün o sarıları kestim. Bı de dikkat ettim de o sarılara ne renk yaparsam yapayım tutmuyor akıyor. Diplerde böyle olursa diye çok korkuyorum. Bu yüzden açtırmaya çekiniyorum.
Şuan boyasam ortalarda çok bekletsem uçları ve dipleri en son boyasam çok fark olurmu acaba ? Eminim sarinin oldugu yerler daha açık olcaktr ancak ikinci boyamada biraz eşitlenmezmi:))
O da olmazsa artk uğraşmicam böyle kalsın ama nedense çok heveslendimm. Bu arada kendim ilk boyadigim zamandan bir foto ekliyorum.

Eklentiler

• IMG_20180212_183535.jpg
    IMG_20180212_183535.jpg
    73,7 KB · Görüntüleme: 218
Tesekkür ederim ederim hem yanıtın hem de güzel düşüncelerin için:)
Saçlarım normalde de çok kurudur,doğal yapısı bu. Yağ vs. Kullanıyorum bakım yapıyorum ancak ucunu actirdiktan sonra bile çok kötü oldu o uçlar. Kullanamadm. Belime kadardı,bütün o sarıları kestim. Bı de dikkat ettim de o sarılara ne renk yaparsam yapayım tutmuyor akıyor. Diplerde böyle olursa diye çok korkuyorum. Bu yüzden açtırmaya çekiniyorum.
Şuan boyasam ortalarda çok bekletsem uçları ve dipleri en son boyasam çok fark olurmu acaba ? Eminim sarinin oldugu yerler daha açık olcaktr ancak ikinci boyamada biraz eşitlenmezmi:))
O da olmazsa artk uğraşmicam böyle kalsın ama nedense çok heveslendimm. Bu arada kendim ilk boyadigim zamandan bir foto ekliyorum.
Sana tavsiyem iyi bir kuaför bul ve git:) evde ne kadar uğraşırsan uğraş olmaz. Şuan sana saçları poposuna kadarken evde yanlış uygulamalar sonucu kütten daha da kısa olan bi kız yazıyor Bence beni dinle

Sana tavsiyem iyi bir kuaför bul ve git:) evde ne kadar uğraşırsan uğraş olmaz. Şuan sana saçları poposuna kadarken evde yanlış uygulamalar sonucu kütten daha da kısa olan bi kız yazıyor Bence beni dinle
Evet doğru söylüyorsun , iyi bir kuaför bulup gitmek lazimm ancak simdilik sabredeceğim biraz uzatıp öyle gidicem bakım falan uyguluycam azcikta canlansın saçlar :)) renk güzel olsada saç bakımsız olunca hiç hoş durmuyor ya:)

Kızlar bu renk nasıl elde edilir ?

Eklentiler

• 89B57D65-0C0A-4167-8F54-2AEBF8030125.jpeg
    89B57D65-0C0A-4167-8F54-2AEBF8030125.jpeg
    250,6 KB · Görüntüleme: 202
teşekkür ederim peki loreal 7.43 nasıl olur sizce?
Zemin rengin nedir? Eğer açık tondaysa L'Oreal de tutar ama market boyaları çok çabuk akıyor özellikle bakır tonlarda 2-3 haftada bir boya istiyor. Bide şey dikkatimi çekti lorealin bakırı biraz sarımsı duruyor diğer bakır tonlarına göre. Ben palette kullanmistim çabuk akmıştı ve istediğim rengi elde edememistim zemin koyu olduğu için. Araştırmalarım sonucu igoraya ulaştım ve koyu zemin renginde bile yüksek performans veriyor ve daha zor akiyor. Kuafor malzemesi satan yerlerde bulabilirsin

Zemin rengin nedir? Eğer açık tondaysa L'Oreal de tutar ama market boyaları çok çabuk akıyor özellikle bakır tonlarda 2-3 haftada bir boya istiyor. Bide şey dikkatimi çekti lorealin bakırı biraz sarımsı duruyor diğer bakır tonlarına göre. Ben palette kullanmistim çabuk akmıştı ve istediğim rengi elde edememistim zemin koyu olduğu için. Araştırmalarım sonucu igoraya ulaştım ve koyu zemin renginde bile yüksek performans veriyor ve daha zor akiyor. Kuafor malzemesi satan yerlerde bulabilirsin

zeminde 1 yıl önce palette 7.77 kullandım bir süre ( ama bana çok kırmızılığı yoğun geldi onu sevemedim ben daha böyle sarı yansımalı istiyorum sanırım) ondan sonra üstüne 3-4 kere kestane boyadım. tabii ki hala kızıl yansımalar var. daha önce de kendim açmıştım evde saçımı tekrar yapabilirim zaten bir tutam saçımda denedim 15 dk da açıldı ve sarı bakır bir renk çıkıyor. 4 parmak kadar da doğal saçım geldi dipten. igorayı da biliyorum çok güzel ama biraz yükseldi fiyatlar malum. loreali deneyebilirim ya da mesela palette 7.65 ve 8.77 karıştırsam nasıl olur ?

zeminde 1 yıl önce palette 7.77 kullandım bir süre ( ama bana çok kırmızılığı yoğun geldi onu sevemedim ben daha böyle sarı yansımalı istiyorum sanırım) ondan sonra üstüne 3-4 kere kestane boyadım. tabii ki hala kızıl yansımalar var. daha önce de kendim açmıştım evde saçımı tekrar yapabilirim zaten bir tutam saçımda denedim 15 dk da açıldı ve sarı bakır bir renk çıkıyor. 4 parmak kadar da doğal saçım geldi dipten. igorayı da biliyorum çok güzel ama biraz yükseldi fiyatlar malum. loreali deneyebilirim ya da mesela palette 7.65 ve 8.77 karıştırsam nasıl olur ?
Dipteki doğal saç zaten hemen rengi tutar. Ozaman diplere açıcı degdirmeden diğer bölgeleri aç,daha sonra eğer sarımsı bir bakır istiyorsan L'Oreal kullan. Dediğin gibi palette biraz kiremit rengi gibi kırmızımsı bir bakır yapıyor. Ben içine sarı katarak kullanmıştım. Renk karışımı konusuna gelince bence hiç yapma çünkü ne çıkacağı belli değil saçını okadar acicaksin bide güzel bir renk çıkmazsa tekrar boyaman gerekcek saçın çok yıpranırr,bence sarımsı seviyorsan direk sultan bakırina boyamalisin. Ben mesela palette ye sarı katmıştım, karışım yapmıştım ama sarıyı biraz fazla kacirmistim ayarı tutturamayip,çok sarı olmustu. O şekilde kullanmstim. Dip boyama gelince de zaten dipler hep açık tutuyor diye sadece palette 8.77 yapmıştım o da baya kına gibi olmuştu ve iki renk bir saça sahiptim çok sırıtıyordu yani en sonunda gidip koyu rengi vurup o görüntüden kurtulmaya calismistim

Eklentiler

• Screenshot_20181031-012402.png
    Screenshot_20181031-012402.png
    120,2 KB · Görüntüleme: 149
  • Screenshot_20181031-012354.png
    Screenshot_20181031-012354.png
    184 KB · Görüntüleme: 162
Son düzenleme:
Dipteki doğal saç zaten hemen rengi tutar. Ozaman diplere açıcı degdirmeden diğer bölgeleri aç,daha sonra eğer sarımsı bir bakır istiyorsan L'Oreal kullan. Dediğin gibi palette biraz kiremit rengi gibi kırmızımsı bir bakır yapıyor. Ben içine sarı katarak kullanmıştım. Renk karışımı konusuna gelince bence hiç yapma çünkü ne çıkacağı belli değil saçını okadar acicaksin bide güzel bir renk çıkmazsa tekrar boyaman gerekcek saçın çok yıpranırr,bence sarımsı seviyorsan direk sultan bakırina boyamalisin. Ben mesela palette ye sarı katmıştım, karışım yapmıştım ama sarıyı biraz fazla kacirmistim ayarı tutturamayip,çok sarı olmustu. O şekilde kullanmstim. Dip boyama gelince de zaten dipler hep açık tutuyor diye sadece palette 8.77 yapmıştım o da baya kına gibi olmuştu ve iki renk bir saça sahiptim çok sırıtıyordu yani en sonunda gidip koyu rengi vurup o görüntüden kurtulmaya calismistim

anladım canım o zaman hiç uğraşmadan loreali bir deneyim bakalım en azından tek renk olur. o ilk fotoğraftaki rengi çok beğendim dediğim sarı yansıma bu şekilde işte. çok yardımcı oldun çok teşekkür ederim en kısa zamanda deniyorum :KK49:

anladım canım o zaman hiç uğraşmadan loreali bir deneyim bakalım en azından tek renk olur. o ilk fotoğraftaki rengi çok beğendim dediğim sarı yansıma bu şekilde işte. çok yardımcı oldun çok teşekkür ederim en kısa zamanda deniyorum :KK49:
Ne demek,yapınca burdan yada bana mesaj olarak foto atarsın şimdiden merak ettim inşallah çok güzel olcak :)))

Arkadasim Ebnim Saçimda Koyu Kestane, 1 Hafta önce Kirmiziya Boyattim,açmadan Boyadilar, Yani Bence Açmazlar Ama Bri Birini Tutmuyo Kuaförler, Ama Benim Saçlarim Süper Oldu :)
Ya arkadaşlar benim saçım da koyu kahverengi dün şakıma bakır kızıl boya alıp evde kendim boyadım ve sonuç rezalet size sorum şu ki saçlarım akarken renk daha da açılacak mı yoksa zemin rengi koyu olduğu için koyulasacakmi nolur yardımcı olun bide kızıldan nefret ettim bana olmadi hiç nasıl kurtulabilirim

Kızlar burda bilgisi olan çok insan var lütfen bana yardım edin ya kendi dogal sac rengim koyu kahve siyaha yakındı 2 kez kolestom aşk alevi ve kızıl büyü karıştırarak boyadım ve artik sıkıldım küllü kumrala boyamak istiyorum bu renk üstüne tutar mı lütfen yardim edin ya yapan var mı? Bu arada en son 3 ay önceki boyamıstım 3 aydır boya değmedi. Bayağı aktı

Eklentiler

• received_1946551398974337.jpeg
    received_1946551398974337.jpeg
    86,9 KB · Görüntüleme: 268
7BCA3E5E-DFB9-4298-8B6D-932BC26BFF0E.jpeg
Saclarımı palette 7.77 ile boyadım böyle oldu.Kızıllığı biraz fazla geldi dipler cıkınca tekrar boyadığımda nasıl bir karısım önerirsiniz kızıllığı yumusatmak icin elcin sangunun suan carpısmadaki sacları gibi yumusak olmasını istiyorum su sekilde daha kumrala calan yumusak bir bakır

Eklentiler

• A066D024-2B4E-496A-A667-B90C97DBA3BD.jpeg
    A066D024-2B4E-496A-A667-B90C97DBA3BD.jpeg
    70,2 KB · Görüntüleme: 236
  • 53AB5C48-9B08-4B27-B7B0-38778176110C.jpeg
    53AB5C48-9B08-4B27-B7B0-38778176110C.jpeg
    105,7 KB · Görüntüleme: 151
Eki Görüntüle 2222069 Saclarımı palette 7.77 ile boyadım böyle oldu.Kızıllığı biraz fazla geldi dipler cıkınca tekrar boyadığımda nasıl bir karısım önerirsiniz kızıllığı yumusatmak icin elcin sangunun suan carpısmadaki sacları gibi yumusak olmasını istiyorum su sekilde daha kumrala calan yumusak bir bakır
bence gayet hoş olmus birkaç yıkamada kızıllık akıyor zaten. Hangi rengin üstüne boyadınız?

bence gayet hoş olmus birkaç yıkamada kızıllık akıyor zaten. Hangi rengin üstüne boyadınız?
Saclarımda yoğun ombre vardı dipleri de kendi saclarımdı küllü kumral.kuaföre gittim bakır istedim ama koyu oldu kızıllık cok yoğundu düzelmesi icin marketten 7.77 palette yoğun bakır alıp boyadım bu sekilde oldu.Cok tesekkür ederim kalsın o zaman bu sekilde zamanla akar:)

X