Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Merhabalar, saçımı ülk defa amonyaksız boya ile kızıla boyadım güzel olfu beğendim. Sorun şu ki kaşımı da boyamıştım. Kaşım çok kötü oldu. Kaşımdaki boyayı nasıl hemen akıtırım?

Merhaba, saçım şuan ilk fotoğraftaki gibi garip bir renk. ombre üstüne mor boyalıydı akınca böyle oldu(fotoğrafta az bir kısım mor gibi duruyor ama mor ağırlıkta üstlerde). diğer fotoğraflardaki renge geçmek istiyorum. nasıl elde edebilirim? istediğim rengi kullanan kız sultan bakırı'na boyuyormuş. saçımı kahverengi yapıp üstüne onu boyasam sizce tutar mı?

Merhaba saçlarımı doğal bakır rengine boyamak istiyorum doğal kızıla en yakın saç boyası nedir acaba palette 7.77 uygun mu

Selam kk nın kızıl hatunları

Saçımı igora 7.77 ile boyamayı düşünüyorum. Dha önce viyole ve soğuk, mavi alt tonlu kızıllar kullandım. Şu an saçımdan tamamen aktı, aylardır boyamadım.
İlk defa bakır rengi deneyeceğim. Çok cart ve açık renk olmayan, doğal bir bakır istiyorum. 7.77 nasıldır sizce? Bir de kaşlarım koyu kahve sizce boyamalıyı mıyım? Boyamak istersem de ne ile nasıl boyamalıyım. Şimdiden teşekkürler.

Birçok marka denedim en yıpratmayan palette , en kalıcı renna kızıl için ama çok kuruttu sanırım devam etsem mi kararsız kaldım

Birçok marka denedim en yıpratmayan palette , en kalıcı renna kızıl için ama çok kuruttu sanırım devam etsem mi kararsız kaldım
plaetteye bayılıyorum bence bi süre dinlendirin zaten kızıl cok cabuk akan saç şuan kuruysa sacınız bol bol nemlendirin yag bakımı yapın sonra saçlarınızı boyayın derim

Selam! Benim de saçlarım koyu kestaneydi ve kızıl saç renginde istediğim tonu yakalamak adına kuaförüme gittim. Kuaförüm saç rengini açmak için oriel değil bir başka doğal kür kullanıyor. Birçok kuaför artık oriel istemiyorsanız o bitkisel bileşimden kullanıyor ama önce bünyesinde bu karışımı bulunduran bir kuaför bulmanız tavsiyemdir. Bir de kızıl saç için ilk önce saç komple açılır ve boyanır, fakat sonraki dip boyaları için hiç açma işlemi uygulanmadan direkt kızıl boya sürülür. :)

Arkadaşlar saçım kolestonun kızıl büyü renginde .Ben şimdi aşk alewi ile kırmızı boya aldım karıştırıp boyicam deneyen varmı?nasıl olur

Merhaba kızlar, saçı durularken bir kaç damla sirke akıtın diyorlar. Boyanın almasını geciktiriyormuş. Gerçeklik payı var mı, deneyenseniz oldu mu? Kızılı çok seviyorum. Her banyoda aktıkça kuaföre verdiğim paraya acıyorum valla Sevgiler

Kestane kızıl saç boyası denemiş arkadaşlar varsa yorum alabilir miyim ( memnuniyet , saç boyası tercihi vs .. zeminim kumral dore ve kızıldan vazgeçemeyen ben

88.34 ve 7.66 yı karıştırmayı düşünüyorum ben alt zeminim baya açık orta bir bakır gibi ama kızıllıklarda var nasıl bir şey çıkar fikir verecek olan varsa sevinirim . Ben kızıl yansımalı bir bakır istiyorum aşağı yukarı şöyle bir şey

Eklentiler

• 8F8951B3-D13A-4511-9F51-7088639A3B79.jpeg
    57,5 KB · Görüntüleme: 289
88.34u bilmiyorum ama 7.66dan fazla koymayin bence, bordoya calan bi kirmizilik veriyo koyu oluyo. Yani az az karistirin.

Benim de cok acik(artik sariya calan) bi bakir, ben de 8.43e bikac damla 6.60 damlatarak kizil yansimali bakir elde etmeye calisicam bakalimm

Yok koysaydım bile %15 falan koyacaktım ya da daha az ama şimdilik vazgeçtim , lorealin bir serisinde tam istediğim rengi buldum sanırım
Hem 6 hem 4 yansımalı yani bakır ve kızıl yansıma bir Arada zaten boyayanların örneklerine de baktım. Bunu deneyeceğim olmazsa dün söylediğimi deneyeceğim :)

Eklentiler

• C9C6B40B-3C4E-487F-A25C-0AAAE27FE95A.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 226
Doğrudur, sirkenin böyle bir etkisi var hem bu sekilde kullanılırsa hemde yıkamadan once sacta yarım sa bekletilip yıkanırsa sacı bayagı iyilestirici gurlestirici ozellige sahip. Ise yariyor tecrubeyle sabittir.

Merhaba kızlar saclarim Hürrem bakırı yalnız çok açıldı güneşten hatta sarılık yansıyor nasıl koyu tarçın bakır yapabilirim?

Merhaba kızlar saclarim Hürrem bakırı yalnız çok açıldı güneşten hatta sarılık yansıyor nasıl koyu tarçın bakır yapabilirim?

palette 7.77 onerebilirim. rengini cok degistirmek istemiyorsaniz sacinizdaki boyanin aynisi ile ornegin hurrem bakiri ile oksidansiz cila islemi yapabilirsiniz.. guzel bir isilti ve acik olan yerlerin ayni renge donmesini saglar.

Kızlar yardım lütfen,
Saclarimin doğal hali böyle grimsi küllü siyaha çalan koyu kahve gibi bisey. Saçlarım dogal renginde iken palette tarçın bakır ve 10.0 sarı karıştırıp boyadım. Tam tutmadı koyu bakırımsı bişey olmuştu. Sonra o görüntüyü sevmedim. Saçımı ombre yaptırdım uçları açıcı gördu. 5-6 ay onu kullandım. Ama sonra kötüleşti. Bende koyu kahveye boyadım. 1-2 ay sonra aktı. Akınca da 6.0 koyu kumrala boyadım. Sonra o da aktı. 1-2 ay geçti. Şuan durum bu. Kuaföre gittim. Tarçın bakır yapsak nasıl olur dedim. Dipleri de acmam lazım dedi. Ancak buna çekindim cunku çok yıpratır diye. Sorum şu ki, eğer saçımi tarçın bakıra direk boyarsam nasıl olur şuan sizce? Dipten 2-3 cm kendi saçım uzadı,aralar akmış koyu renk,uçlarda sarımsı.
Eğer tutmaz güzel olmaz diyorsanız,koyu kahve yapıcam mecbur. Şu sarılardan kurtulmak istiyorum artık.
Saçımın fotosunu koydum kızlar lutfen yardim:)

Eklentiler

• IMG_20180918_170002.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 181
  • IMG_20180918_165804.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 211
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…