Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

ay canım ınanırmısın burda kucuk bır dukkan var saç bakım ıle ılgılı hersey satılmakta ben içerde mjireli gorunce soka girdim hep ordan alıyorum igorada gitti gidiyor sitesınde var bıraz pahalı boyalar bunlar majirelde 20 ile 25 tl arasında degısıyor.o dediğin boya farklı sanırsam.
Ah alavitencim ah :) gitti gidiyor da var diyorsun igora için.. Bir de oraya bakayım. İgorayla majirel arasında ne fark var? Sanırım sen majireli daha bir sevdin

Ah alavitencim ah :) gitti gidiyor da var diyorsun igora için.. Bir de oraya bakayım. İgorayla majirel arasında ne fark var? Sanırım sen majireli daha bir sevdin

ıkısı de cok guzel yaaa hangısnı bulursam onu yaparım bunlar yavas akan guzel tutan boyalar ıgora kızıl kahve tonları majırelde kulluler kumrallar cok harıka saç da cok yıpratmıyor yanı hanı ddimya burda kucuk bir magaza var dıye dırek ayagımın ucunda oldugu için majırel gıdıp kendım alıyorum katalogdan renklere bakıp.. coktandr gitmiyorum belki ıgora bıle gelmıstır o ombre setini bile ilk bunlar getirmıstı dedim elım ayagımsınız yaa ıyıkı varsınız hahaha :KK70:

ıkısı de cok guzel yaaa hangısnı bulursam onu yaparım bunlar yavas akan guzel tutan boyalar ıgora kızıl kahve tonları majırelde kulluler kumrallar cok harıka saç da cok yıpratmıyor yanı hanı ddimya burda kucuk bir magaza var dıye dırek ayagımın ucunda oldugu için majırel gıdıp kendım alıyorum katalogdan renklere bakıp.. coktandr gitmiyorum belki ıgora bıle gelmıstır o ombre setini bile ilk bunlar getirmıstı dedim elım ayagımsınız yaa ıyıkı varsınız hahaha :KK70:
Ay çok kötüsün aşk olsunn nispet ha :KK70: çekinme çekinme anlat dükkanı sen nasıl itinayla seçeneklere baktığını anlatt :KK70: kanadımı kırdın şuan uçamadım aleviten. Ama bulucam durmak yok yola devam

Ay çok kötüsün aşk olsunn nispet ha :KK70: çekinme çekinme anlat dükkanı sen nasıl itinayla seçeneklere baktığını anlatt :KK70: kanadımı kırdın şuan uçamadım aleviten. Ama bulucam durmak yok yola devam

olur mu oyle sey kız :KK70: tesadufen gezerken farkettim bıde heryere girer bakarım kucuk bıle olsa insallah bulursunn kalbim senınle ama sen boyanı almıstın onları ne yapıcan canım

Kizil bakir saclarim:)

Eklentiler

• IMG_4405.JPG
    IMG_4405.JPG
    35,7 KB · Görüntüleme: 347
  • IMG_4422.JPG
    IMG_4422.JPG
    45,2 KB · Görüntüleme: 343
  • IMG_4423.JPG
    IMG_4423.JPG
    32,8 KB · Görüntüleme: 350
Bir de arkadaşlar benim saçlarım koyu kestane igora 8.77 ye boyamak istiyorum ama ilk seferde tutmayacağı için öncesinde açmam gerekir mi rengini
Eğer öyle ise siz ne ile açmamı önerirsiniz ☺️

Cok tesekkur ederim:) kaslarimi sesu'nun tuy sarartici kremiyle sararttim. Normalde kumral oldugum icin 2 dakikada sarartiyor kaslarimi.
Kızıl saçta kaşları boyamak gerekir mi acaba. Bende kumralım. Kalın kaş kullanmayı seviyorum. Sende ki bakır kızıl biraz sarımtrak olduğu için kaşlarını sarartabiliyorsun. Ama kızıl saçta ne yapmak gerekir acaba.. boyamakta istemiyorum ama

Kızıl saçta kaşları boyamak gerekir mi acaba. Bende kumralım. Kalın kaş kullanmayı seviyorum. Sende ki bakır kızıl biraz sarımtrak olduğu için kaşlarını sarartabiliyorsun. Ama kızıl saçta ne yapmak gerekir acaba.. boyamakta istemiyorum ama
Bence koyu sari kas super olur benim dedigimden al az bekletirsin:)

Mrb acaba saçınızı hangi boya ile boyadınız
Ben ilk kuaforde akitma islemi yaptim ustune adam 3 tane boya karistirdi dipleri daha kirmizi assagi dogru turuncu ve acik turuncu olarak geliyo kendim boyle gecisli istedim dibini farkli istedim. Boya inoaydi ama hangi renkleri bilmiyorum malesef:KK43:

Merhaba,
Ben biraz cart turuncu bir renk istiyorum ve kuaförler bunu tutturamıyor. Reçete saf bakırın içine azıcık açık kırmızı katmakta bunu da biliyorum. Ama işin acemisiyim mix boya nedir düzeltici nedir farklı markaları karıştırmanın zararı olur mu gibi sorularda tıkanıyorum.

Bi el atıp hangi markaların hangi ürünlerini karıştırarak nasıl boyayabilirim bilgi verseniz, fikir verseniz çok şahane olur.

Merhabalar üç senedir saçımı kendim kızıla boyuyorum, kullandığım renk gün ışığında görseldeki Eki Görüntüle 2024102 tonlarda koleston aşk alevi rengi ile koyu ateşli kızıl karışımıyla elde ettim umarım faydası dokunur :)

Çok teşekkürler ama benim istediğim birazcık daha turuncu kızıl arası. Resmini ekledim. Bu renk için de ana renklerde boya karıştırmak gerekecek diye düşünüyorum. O ana renkleri bulabileceğim profesyonel boyaları nasıl kullanacğım işte onu hiç bilemiyorum :110:

Eklentiler

• cats.jpg
    cats.jpg
    133 KB · Görüntüleme: 249
Merhaba,
Ben biraz cart turuncu bir renk istiyorum ve kuaförler bunu tutturamıyor. Reçete saf bakırın içine azıcık açık kırmızı katmakta bunu da biliyorum. Ama işin acemisiyim mix boya nedir düzeltici nedir farklı markaları karıştırmanın zararı olur mu gibi sorularda tıkanıyorum.

Bi el atıp hangi markaların hangi ürünlerini karıştırarak nasıl boyayabilirim bilgi verseniz, fikir verseniz çok şahane olur.

Merhaba canım şu an ki saç rengini söylersen yardımcı olabilirim sana yıllardır kızılın her tonunu kullanmış biri olarak :)

arkadaşlar herkese selam :) takip ettiğim blogda ki kız saçını kızıla boyamış ve çok güzel bir sonuç elde etmiş resimleri falan da var onun anlattığı gibi boyadım ve işe yaradı sizinle de paylaşmak istiyorum.Esprili birşekilde yazdığından sıkılmadan okuyorum yemek paylaşıp kullandığı ürünleri yorumlıyor tavsiye ederim sevgiler

http://bazibaskaseylers.blogspot.com.tr/2017/07/nasl-4-admda-kzl-sacl-oldum.html

X