Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

bence saçını ton ton döndür kızılın hangi tonu oldu ?Kızıl kahverengi mi yoksa kızıl sarı mı? benim ki genelde kızıl kahve olarak matlaşıyordu ama saçını açarak yaptıysan kızıl sarı olarak açılır kızıl sarıysa fındık kabuğuna doğru git derim kızıl kahveyse çikolata kahvesi tavsiye ederim

canım cart turuncu istiyorsan manic panic markasının var öyle cart renkleri güzel oluyorlar
Canım soruyu ben sormadım yanlış kişiye cevap verdin. Ama bende dip not düşeyim manic jeans color fln gibi boyalar için saçın oryalle açılması gerekir boya değil renklendiricidir. Dibiniz çıktığında kuaföre gidip açtırıp ancak öyle yenileyebilirsiniz komple rengi. Teori de cezbetse de rengi kokusu pratikte daha uğraştırıcı :)

Merhaba canım şu an ki saç rengini söylersen yardımcı olabilirim sana yıllardır kızılın her tonunu kullanmış biri olarak :)

Merhaba, Doğal saçım kumral. Çok koyu değil ama açık da değil.

Bu arada o "renklendirici" ile boyama gafletine düştüm ben renk şahane oldu ama dipteki doğal saç el deymeden kaldı sanki dibim çıkmış gibi

Yardım inanılmaz makbule geçer

Öncelikle herhangi bir tarçın bakır boyayla saçını boya derim. Kumrala kızıl tonlarının geçmesi zor oluyo. Hem rengi kırılır hem ne kadar turunculaşmış ona göre boya karışımı yaparsın. Yoksa kumralda direk o rengi karışımla çok zor elde etmen. Saçın somon soluk turuncu tonları alırsa. Palette 8-77 bakır dan bir tüp ve palette deluxe 6-88 kızıldan yarım tüp karıştırıp kullanmanı önerebilirim. Ama burda boyadan önceki saç ne renk o önemli tutması için canım. Saçına mutlaka öncesinde turunculuk vermeli ve o boya saçından akıp soluk hal aldığında asıl boyamayı yapmalısın.

O safhayı atlattım. Gittim saçımı açtırdım ondan sonra istediğim renk yerine Hürrem Bakırına boyadı gönderdi kuaför beni. Sonra ben yanlış boya ile boyadığım için dipleri aynen boyanmamış halde kaldı. Bundan sonra ne yapacağım kısmına geldim.

Eklediğim resimde hem benim doğal saç rengim (diplerde) hem de şu anki boyası görünüyor.

Bu saçın üzerine o karışımı yapsam tutar, istediğim rengi yaratır mı? Uzadıkça doğal saç rengim yüzünden renk farkı oluşur mu?

Eklentiler

• WhatsApp Image 2017-07-21 at 12.55.41.jpeg
    81,4 KB · Görüntüleme: 176
Son düzenleme:
Hmm baya turuncuymuş peki neden turuncu bence peruk gibi olur dipten uca cırt bi turuncu. Kızıl yada daha tatlı bakır renkleri kullansan. Benim dediğim karışımı bu saça uygularsan kızıllıklı bi turuncu olur baya yoğun rengin. Jeans color fln kullan yine çok çok istiyosan o rengi ama diplerine açıcı sürmen gerekiyo boya açık tonlarda çalışıyor.

Doğal görünmesi gibi derdim yok açıkçası karakteristik bir görüntüyü tercih ediyorum hatta.

Dipleri her seferinde açmak gibi bir olaya girişmeyi hiç istemiyorum

Peki normal bakır koleston boyaya kırmızı Jeans Color katsam ne olur? Dipteki doğal saça çekmesini sağlar mı standart boya? Yoksa dipteki doğallar sadece bakırı alır farklı renk mi olur?

Diplere işlemiyor yine canım bende kırmızı jeans kullanıyordum kızıla bakmak zor geldi bebeğim var. Sarı yaptım saçımı tabi yılların alışkanlığı değişmedi. Kızıla dönmek istedim turuncu oldu üç kere fln denedim. Elimde kalan jeans karıştırdım kızıl boyaya turuncu olmasın diye ama etki bile etmedi şimdi çok koyu bi kızıla boyadım bu akınca daha koyu bi akmış hal olacak kırmızı tutar diye umuyorum sonra. Ama istediğin cırt renk için dip açtırman lazım hep. Yada ben deniyim diyosan bakır kızıl karıştır belki seversin. Ama kızılı az az koyarak kullan kızıl bakırı yiyor kırmızısı ağır oluyor denersende.

Anladım.
Tam bu renk olmasa da buna yakın hazır boya bilen de yoksa en kötü kuaför yolları görünecek gibi bana...

Çok teşekkür ederim.

Diplere işlemiyor yine canım bende kırmızı jeans kullanıyordum kızıla bakmak zor geldi bebeğim var. Sarı yaptım saçımı tabi yılların alışkanlığı değişmedi. Kızıla dönmek istedim turuncu oldu üç kere fln denedim. Elimde kalan jeans karıştırdım kızıl boyaya turuncu olmasın diye ama etki bile etmedi şimdi çok koyu bi kızıla boyadım bu akınca daha koyu bi akmış hal olacak kırmızı tutar diye umuyorum sonra. Ama istediğin cırt renk için dip açtırman lazım hep. Yada ben deniyim diyosan bakır kızıl karıştır belki seversin. Ama kızılı az az koyarak kullan kızıl bakırı yiyor kırmızısı ağır oluyor denersende.

selam arkadaşlar saçımı eşimin isteğiyle 3 hafta önce kızıl yaptırdım süper oldu ama bir haftada aktı ve alttaki sarılar çıktı bende iki gün önce palettenin 7.77 kızılıyla 8.77 tarçın kızılını karıştırdım şimdi kınalı yapıncak gibi geziyoruuummmmnasıl yapsam bilemedim kolestonun kızıllar serisinin 7.64 ü çok güzel görünüyor paket üstünde sizce boyasam mı?

saçlarımı geçen ay sarıdan açık kahveye çevirdim şimdi de kızıl tutkusu sardı bir süre saçlarımı dinlendirmek istiyordum ama kızıl boyayan arkadaşlar saçı çok yıpratıyor mu bilgi verebilir misiniz sarı kadar yıpranma olmuyordur herhalde

Tam benim istediğim renk ya bilen varsa söylesin
Ben balkabağı diye biliyorum ama tam rengi tutturamıyor kuaförler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…