Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Gerçekleri söyledim .

Benimde saçlarım kastaneydı sonra sildirdim kızıl yaptım :/ sonra tekrardan koyu kumral tonlarına boyadım ,simdi de kızıla dönmek istiyorum .
Kısa zamanda çok işlem gördüğü için beklemem lazım galiba.

Senin saçların bir kaç boyamada tam oturur tenine fln çok yakışmış .Asla vazgeçme derim bu renkten .

Kızıl aşkımı depreştirdin aLLeGRia of of .

kendı kendımın de kızıl askını deprestırdım, rengı cok soldu yarın tekrar boyamayı dusunuyom :)
aslında artık oturması gerekıyo cunku 4,5 boyama olmustur.. Ama ıste o orıel yuzunden renk farkları olusuyo malesef
ılk boyayınca harıka ama akınca kımı yerler daha turuncumsu

Turuncuya yakın bi renk olsun diye garnier sultan bakırıyla boyadım yine kızılımsı oldu sarıyla karıştırmadan istediğim rengi elde edemiyorum

selam sevgili kızlar bende bişey sorucam. ben saçımı nedeyse 2 yıldır palette sonbahar kızılıyla boyuyordum hiç açtırmadan boyadım gayet güzel tuttu saçım falan neyse geçenlerde kızıldan vazgeçip palettenin çikolata kahvesiyle boyadım ama boyamaz olaydım çok koyu bir renk oldu. yer yer kızıl yansımalar olmasına rağmen bazı yerler siyahımsı gibi her neyse ben şimdi kendime garnierin 7.0 kumral rengini aldım sizce açar mı bu renk saçımı yoksa budamı koyu olur eğer öyle olursa içine bir kutuda fındık kabuğu karıştırıyım diyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

bende kızıldan cok sıkıldım kahveye boyamak ıstıyordm demek sıyah oldu

ya evet hiç sorma sakın deneme derim valla felaket koyu oluyo.kutunun üstüne güvenerek aldım hemde belkı anca kapatır saçımı dedım çok kotu oldu ben sevmedim. bazı yerler siyahımsı bazı yerlerde kızıl yansımalar var

ben aşk alevi kullanıyorum .saçımın zemin rengi koyu olduğu için öle kıpkırmızı olmuyor .güzel ışıltı veriyor tenime yakışıyor .bazen kızıl büyüyle karıştırıyorum daha koyumsu güzel bir renk oluyor .onun üstüne kolestonun kızılsız bir kahvesini boyadım kızıldan sıkıldığım için ama kapanmadı tam .gerçi kızılı seviyorum ama insan arada değişiklik istiyor tabi .neyse yine aşk alevi yapıcam sanırım .bir kaç aydır bıraktım saçımı bayağı dinlendi .şu an çok koyu kızıl gibi duruyor yıkadıkça açıldı .

İgora 9998 yoğun sarı viyole kızılı kullanan var mı kızlar aranızda bu boyayı satan bi yer bulamıyorum İzmir de??

Daha sonra daha ayrıntılı bir şeyler yazmayı düşünüyorum aslında ama :)

Yaklaşık 3-4 yıl önce saçımı iki kez kızıla boyatmıştım ama kızıl aşkım tekrar alevlendi.Bir-iki aya yine boyamayı düşünüyorum da bu sefer dikkat çekici ve karanlıkta bile parıl parıl parlayan bir kırmızımsı kızıl istiyorum.Bu konuda boya tavsiyesi olan var mı ?

Saçımda şu an sarı-kumral,mavi-yeşil olmak üzere iki boya var,bir de diplerden çıkan kendi kestane-koyu kumral arası saçlarım tabii ki.Bu arada boyalardan bir şekilde kurtulur kurtulmaz ama saçıma başka bir işlem yapmadan direkt uygulamayı istiyorum kızılı.Doğal saçımı ilk defa kızıla boyattığımda böyle olmuştu mesela :

Benim şu an istediğim çok daha dikkat çekici bir kırmızı tabii.Şunun gibi olabilir mesela :) :

Merhaba!

Saçım şuanda sonbahar kızılı, daha canlı bir kızıl yapmak için jeans color deep red ile sonbahar kızılını karıştırsam nasıl bir renk elde ederim acaba:44:

dün bende boyadım saçlarımı palettenin tarcın rengine yanlız tersten başladım boyamaaya
önce dipleri boyadım bir ton fark oldu tabi bir an aklımdan çıkmış

merhaba arkadaşlar.bende çilek kırmızısı aldım kuaföe malzemesi satan bir siteden hemde çok uygun fiyata 8 kutu,bir litrede %40 oksidan peroksit aldım.daha önce sayoss kırmızı ve garnier koyu kızılı karıştırıp boyadım çok kolyu tuttu.yılmaşından buyana akmasını bekliyorum iyice açılsın.boyayacağım ama acayip merak ediyorum.aldığım boya lilafix daha önce bir yıl boyunca bu boyaynın açık tütün kumralını kullandım.memnun kaldım.insallah buda güzel tutar.birde çok uazttım bişiyorum.benim kaşlarım koyu kahve.sizler saçları kızıla boyayınca kaşlarınıza ne yapıyorsunuz.fotografı olan varsa çilek kırmızısı saç renginde merakımız gitmiş olur.teşekkür ediyorum ilgilenenlerede ilgilenmeyenlerede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…