Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar.bende çilek kırmızısı aldım kuaföe malzemesi satan bir siteden hemde çok uygun fiyata 8 kutu,bir litrede %40 oksidan peroksit aldım.daha önce sayoss kırmızı ve garnier koyu kızılı karıştırıp boyadım çok kolyu tuttu.yılmaşından buyana akmasını bekliyorum iyice açılsın.boyayacağım ama acayip merak ediyorum.aldığım boya lilafix daha önce bir yıl boyunca bu boyaynın açık tütün kumralını kullandım.memnun kaldım.insallah buda güzel tutar.birde çok uazttım bişiyorum.benim kaşlarım koyu kahve.sizler saçları kızıla boyayınca kaşlarınıza ne yapıyorsunuz.fotografı olan varsa çilek kırmızısı saç renginde merakımız gitmiş olur.teşekkür ediyorum ilgilenenlerede ilgilenmeyenlerede.
:KK52:

Canım ben saçımı boyarken kaşlarımıda boyadım , öyle olmasından da yanayım.
Kızıl- sarı gibi renklerde doğallık açısından şart bana göre.. Biraz ona da sürüver ne olucak .. xD

Canım ilk boyamada zaten koyu bir kızıl elde edersin , tenini açıp açmamasına göre tonunu istediğin gibi ayarlar , açarsın :)
Yok kız kaş daki çok daha çabuk akıyor zaten , kaşım şu an 1 2 ton daha koyu saçımdan.
Emin ol çok doğal gösteriyor bana saçımın boya olup olmadığını soruyorlar

$29625_10151377215983841_1452075098_n.jpg saçım bu renkteydi bakır kahveyle boyadım kızıl oldu :KK43: bugün boyadım yeniden bu renge geri dönmek istiyorum ne yapmalıyım :KK43:(

Dibim geldiği için boyadım şu an boyalı saçlarım..
Çook heycanlıyım.
Geçen sefer Palette sonbahar kızılına boyamıştım, bu sefer ondan daha açık ve daha kırmızı olan Kızıl ını deniyorum. ^^
100 mesaja ulaşa bilirsem bugün paylaşacağım saçlarımı

imag0211xf.jpg

imag0196ud.jpg

imag0212mm.jpg

arkadaşlar daha çnce yazmıştım buraya.çilek kırmızı ile boyadım saçımı.ama koyu bir kızıl oldu.tam istediğim renk olmasada idare eder.çok açık olacak rengi diye korkuyordu eşim,istediği gibi oldu.

bende aşk alevini kullanıyorum yaklaşık 2 senedir 3 4 boyamadan sonra tam rengi yerine geldi bide o rengi deneyin isterseniz:)

Ben palettenin kızıl ına boyamıştım en son. Oda güzel tuttu bende. Kızıl boyadıkça tutuyor canımç İçini ferah tut

Amonra bana da yardım eder misin? Şimdi benim saçım bu pis renk, ben kızıl rengi istiyorum ama havuç kafa olmaktan korkuyorum.. Saç koyu sarı neticede direkt tarçın bakır beni turuncu kafa yapar di mi?

Tarçın bakırın içine orta kumral mı karıştırayım, çikolata kahve mi? altın kahve mi?

Eki Görüntüle 622921 Eki Görüntüle 622922

Aklım karmakarışık yardım lütfen..

merhaba kızlar benim saç rengim açık kahve ve koyu kahve arası bir renk:KK66: saçlarımı kızıl kahveye boyamak istiyorum şimdiye kadar saçlarımı hiç boyamadım o yüzden yıpranması konusunda endişelerim var sizce nasıl olur

eğer saçının yıpranmasını istemiyorsan market boyalarından uzak duracaksın tatlım...loreal majirel yada wella koleston perfect..bu 2 markayı öneririm..profesyonel boyalardır..

arkadaşlar bugün tarçın bakıra boyadım, biraz koyu istediğimden içine kumral kattım ama çok açık tuttu. Ben daha koyu istiyordum, bir dahaki boyamaya ne katsam koyulaşır? Ya millet içine sarı katıyo bundan daha koyu oluyor,:KK14:
Eki Görüntüle 623539

-bu sefer 2 tarçın 1 kumral kattım,
-gelecek sefer 1/1 mi yapayım?
-başka bir renkle mi karıştırayım?
-oksidanım 30 luktu, 20 lik mi kullanayım?

yardım lütfen, ben şunu istiyorum.. :KK17:
Eki Görüntüle 623540

kızlar bişey sormak istorum bana bi akıl verin lütfen.

saçlarım kızıl yapmak istiyorum ama şuan patlıcan moru illa açıcımı kullanmalıyım.
yoksa üzerine açık renk bi kızıl sürsem tutar mı???

cevaplarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba. İki aydır saçımı akmış siyahtan kızıla döndürmekle meşgulüm. Bu süreçte 1 palette yoğun açıcı, 5 tane de farklı markalarda kızıl boya kullandım. Nihayet yavaş yavaş istediğim tona yaklaşıyor. Her ne kadar ucuyla dibi arasında az bir fark olsa da son boyamla onu kapatacağımı düşünüyorum. Eskiden beri hep kızıl isterdim ama bakımı ve boya masrafı yüzünden yapamazdım. Şu an bu kadar açmışken yine siyaha dönmek istemiyorum. Ankarada olduğum için sıhhiyede uygun fiyata kuaför boyaları bulabiliyorum yani masraf kısmını geçtim ama bakım kısmında çok takıldım. Klasik yumurta ve yağlarla bakım yapıyorum ama yetmiyor sanırım. Saçım az da olsa yıprandı.

Sorum şu ki siz kızıl saçlarınız için hangi bakımları uyguluyor, kaç haftada bir boyuyor, nasıl koruyorsunuz? Özellikle benimki kadar açık kızıl sevenlere ve sahip olanlara soruyorum. Şu an bu aşağıdaki halde ;

$IMG_0882.jpg

1 hafta sonra buna boyayacağım, önce uçları boyayarak renk farkını kapatacağım umarım. ;

$pr_01_229_max.jpg

Bu boya : exicolor 8.66 ateş kızılı

kızlar bişey sormak istorum bana bi akıl verin lütfen.

saçlarım kızıl yapmak istiyorum ama şuan patlıcan moru illa açıcımı kullanmalıyım.
yoksa üzerine açık renk bi kızıl sürsem tutar mı???

cevaplarınızı bekliyorum.

Olmaz maalesef, özellikle açık bir kızıl imkansız. Patlıcan morunun tonuyla istediğin tonu koyarsan daha iyi yardımcı olabiliriz.

X