Sabahtan beri agliyorum

Mizacı böyledir demek istiyorum ama bazı erkekler gerçekten çküz olabiliyor karı koca arasında hadi bir nebze söylenir de anneye babaya söylemek acayip sinir bozucu .kuzum benim ex eşim neler söylerdi eleştirme kusur bulma insanın nasıl zoruna gidiyor anlatamam boş konuşuyor işte üzülme gözyaşına değmez

Allah var simdi bende bir sey istesem almaya yapmaya calisir ama ben sunu farkettim bu kadar el bebek gul bebek bakilmaya alistigi icin evde kendiisini gormeyi unuttu mutfakta bir sey yer oldugu gibi birakir masayi
Bir şey isteyince alıp yapmaktan bahsetmiyorum, alacak tabi. Sen saatinde sütünü önüne koyup narına kadar ayıklıyorsan onun da benzer şeyler yapıyor olması lazım. Seni şımartması lazım. Hep bana hep bana olmaz.

Goruntulu aramamin sebebi sirf esim mutlu olsun diye annesini babasini gorsun amacim oydu ama burnumdan geldi

Bu kadar fedakar olma iste. Sürekli iyi gelin olacam diye, iyi es olacam diye kendini yirtma. Annesi ile konusmak isteyen konussun. Sen mecbur degilsin. O senin annen ile görüntülü konusuyormu? Simdilik trip at, eger bir daha böyle birsey yapmaya kalkisirsa, sende kendi annenin yaninda onu kötüle, kisas kisas yap.

Goruntulu aramamin sebebi sirf esim mutlu olsun diye annesini babasini gorsun amacim oydu ama burnumdan geldi
Ana babasini gormek isteyen kendisi arar,sizin uzerinize vazife degil ki,yanlis yapmissiniz. Noldu hayra mi gecti? Siz onu dusundunuz aradiniz,o da anasina “kimseyi gormedim ben senden daha guzel yemek yapan” diye seranat yapti. Alin buyrun koca bu iste

hakliyken haksiz konuma dusersen boyle süründürür iste adam olamamis kocan..

iyi ki begenmedin begensen ikinci tepsiyi de yerdin, boyle dedigine bakma bir tepsiyi bitirdi anne diyecektiniz annesinin yaninda. oyle annesinin yaninda bozuldum ama sesimi cikarmadim yapmayacaksin.

sonra kapatinca da guzelce konusup sinirlenmeden, aglamadan ayip degil mi yaptigin annenin yaninda beni ovsen ne olur annen mi kiskanir amacin ne diyecektin.

konu ne olursa olsun kolundan tutma, bagirma, ofke krizine girme, itekleme adami.. bunlari yaptin mi? hareketinin arkasinda dur. gidip adama barisalim mi deme? boyle kendi kabahatini unutur bir taraflarini kaldirir.

hakliyken haksiz konuma dusersen boyle süründürür iste adam olamamis kocan..

iyi ki begenmedin begensen ikinci tepsiyi de yerdin, boyle dedigine bakma bir tepsiyi bitirdi anne diyecektiniz annesinin yaninda. oyle annesinin yaninda bozuldum ama sesimi cikarmadim yapmayacaksin.

sonra kapatinca da guzelce konusup sinirlenmeden, aglamadan ayip degil mi yaptigin annenin yaninda beni ovsen ne olur annen mi kiskanir amacin ne diyecektin.

konu ne olursa olsun kolundan tutma, bagirma, ofke krizine girme, itekleme adami.. bunlari yaptin mi? hareketinin arkasinda dur. gidip adama barisalim mi deme? boyle kendi kabahatini unutur bir taraflarini kaldirir.
Evet bende hata yaptim ilk bas duzgunce soylemeye calistim ama esim de sinirlendi sesini yukseltmeye basladi sonra bende aglamaya olaylar gelisti oyle 😔

Ben kvalideme kizamadim nedense tamamen esimi suclu buldum
Sen iyi niyetli birisinin bence eşine karşı itelediğim için vicdan azabı çektim yazmışın o sana o kadar şey söylemesine rağmen. Ben kv suç buldum konunun üstüne gidip durmuş nasıl börek nasıldı tadı diye deşmiş durmuş gözünü aç biraz bence. Eşin öyle dese bile annesinin bu durumu hoş karşılamaması gerekiyordu. Oğluna bişey diyebilirdi. Senin böreğin gibi olmamış dedirtmek için eşmiş durmuş.
Ayrıca süt saati ne ya nar ayıklama ne bu kadar hazıra alıştırma bence. Senden çok yüz buluyor eşin bence ona çok hizmetkar davrandığın için. Yapma bence bu kadar

Ya ben ogluma yapmiyorum. Sut saati, nar soymalar..
Esinin totosunu kaldiran sensin. Adam da vay ben neymisim diye dusunup kendini bulunmaz hint kumasi sanmis. Bu kadar adamlarin totosunu kaldirmaya gerek yok. Yoklukta bulmus gibi yapmayin. Ona muhtac gibi. Bu kadar fedakarlik iyi degil. Fedakarlik yapan hep kaybeder, kiymeti hic bilinmez. Adamin burnu oyle kaf dagindaki sen iceride agliyorsun aglama karicigim diye yanina gelmek yerine sesini duymamak icin odanin kapisini kapatiyor. Yapmayin ya. Birine ederinden fazla deger vermek kadar yanlis birsey yok. Bulunmaz hint kumasi degiller. Sen de bir ananin evladisin onun gibi. Yazik degil mi sana. Kalkmisdsin sabah sabah adama su boregi yapmissin. Eline saglik bile dememis. Sen de bu adama meyve soyup eline mi veriyorsun? Sen onun annesi degilsin, eşisin. Aslinda adamin sana bu sekilde davranmasinin sebebi sensin. Bu kadar toto kaldirilir mi?

Sen iyi niyetli birisinin bence eşine karşı itelediğim için vicdan azabı çektim yazmışın o sana o kadar şey söylemesine rağmen. Ben kv suç buldum konunun üstüne gidip durmuş nasıl börek nasıldı tadı diye deşmiş durmuş gözünü aç biraz bence. Eşin öyle dese bile annesinin bu durumu hoş karşılamaması gerekiyordu. Oğluna bişey diyebilirdi. Senin böreğin gibi olmamış dedirtmek için eşmiş durmuş.
Ayrıca süt saati ne ya nar ayıklama ne bu kadar hazıra alıştırma bence. Senden çok yüz buluyor eşin bence ona çok hizmetkar davrandığın için. Yapma bence bu kadar
Siz bunlari yazinca hic bu acidan bakmamisti. Gercekten kendimi cok saf gordum evet simdi dusununce kaynanam hic bir sey demedi ve hosuna gitti esimin oyle demesi

Benim anlamadığım hatalı o iken sizin gidip özür dilemeniz çok sacma
Eşeklik eden kendisi.

Evet bende hata yaptim ilk bas duzgunce soylemeye calistim ama esim de sinirlendi sesini yukseltmeye basladi sonra bende aglamaya olaylar gelisti oyle 😔
ben de sinirlendigimde aglayan bir insandim. elimde degil konu ve kisi kim olursa olsun.
eltim bu durumu silah olarak cok kullanmis. yani aglamayi. o sebeple agladigimda esim onyargili yaklasiyordu. silah olarak kullaniyorum zannediyordu. once bunu biraktim. sana da tavsiye ederim. mucadele etmen lazim ama birak. sakinles.. sonra oturup tek tek ifade et kendini. cogu erkek tripten surattan anlamiyor. acikca su su hareketin yanlis kirildim. bir daha yapma de. yaparsa farkli tona gecersin.

Ya ben ogluma yapmiyorum. Sut saati, nar soymalar..
Esinin totosunu kaldiran sensin. Adam da vay ben neymisim diye dusunup kendini bulunmaz hint kumasi sanmis. Bu kadar adamlarin totosunu kaldirmaya gerek yok. Yoklukta bulmus gibi yapmayin. Ona muhtac gibi. Bu kadar fedakarlik iyi degil. Fedakarlik yapan hep kaybeder, kiymeti hic bilinmez. Adamin burnu oyle kaf dagindaki sen iceride agliyorsun aglama karicigim diye yanina gelmek yerine sesini duymamak icin odanin kaoisini kapatiyor. Yapmayin ya. Birine ederinden fazla deger vermek kadar yanlis birsey yok. Bulunmaz hint kumasi degiller. Sen de bir ananin evladisin onun gibi. Yazik degil mi sana. Kalkmisdin sabah sabah adama su boregi yapmissin. Eline saglik bile dememis. Sen de bu adama meyve soyup eline mi veriyorsun? Sen onun annesi degilsin, eşisin. Aslinda adamin sana bu sekilde davranmasinin sebebi sensin. Bu kadar toto kaldirilir mi?
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Tüm yorumlarınızı okudum
Bana tavrınız çok boğucu geldi ya
Süt saati, 4 çeşit yemek, mutlu olsun diye annesini görüntülü arama, en ufak şeyde nefes kesilircesine ağlama
Yazarken bile bunaldim
Kırmızı odadaki nazlı gibi 🙄
Inanin Nazli degilim😊 normalde cok sabirli davranirim aglama krizlerine girmem ama o kadar kotu hissettim ki bugun kendimi hayatimda hic bu kadar rencide olmamistim. Yemek yapmayi cok severim esime hizmet etmekten hep zevk aldim ama bugun bunu karsiligini goremeyince buyuk bir hayal kirikligi yasadim ve aglamaktan elim ayagim uyustu

Merhaba kadinlar kulubu ailesi bugun sabahtan beri agladim. Baslayayim anlatmaya esime bu sabah kahvaltiya hazir yufkadan su boregi yapmistim cok begendi koca tepsiyi yedi neredeyse neyse kahvaltimiz bitti sonra ben kayinvalidemleri goruntulu aradim konustuk falan kayinvalidem ne yediniz kahvaltida dedi bende su boregi dedim esim atladi hemen aman çakma su boregi iste dedi bende bozuntuya vermedim evet annecim hazir yufkadan yapmistim dedim neyse kayinvalidem guzel oldu mu dedi ben cevap vermeye kalmadan esim normal iste dedi sonra kayinvalidem nasil normal dedi esimde yoklukta gidiyor iste dedi ama o kadar bozuldum o kadar bozuldum ki kamerada belli etmemeye calistim kayinvaliden yine nasil diye sorunca esim de iste yoklukta gidiyo ya aman neyse dedi konuyu kapatti sonra kamerayi kapatinca bende cok kirildim sana oyle denir mi falan dedim esime misafir odasina gittim hemen esimde arkamdan geldi neye alindin bunda alincak ne var abarttin iyice sacma sapan tripler diye soylenmeye basladi bende agladim sonra da s.cicam bu ne boyle falan dedi sonra esim oyle diyince bende sinirlendim ayagi kalktim tuttum kolundan duzgun konusucaksin benle dedim o da hareketlere bak dedi yuzunde cirkin bir ifadeyle bende cik odadan diye itledim odanin kapisini kapattim sonra aradan zaman gecti gittim yanina iyi olalim mi dedim esimin iyi olmaya niyeti olmadigini anladim ozur diliceksin bana oyle davranmaya hakkin yok tarzi seyler soyledi sonra ben yine aglamaya basladim beni anlamadigini dusundugum icin hemen agliyorum aglayarak yatak odasina gittim sonra ciktim yatak odasindan baktim oturma odasinin kapisini kapatmis aglama sesimi duymamak icin o kadar kotu oldum ki anlatamam sinirden ellerim ayaklarim uyustu kendimi zor sakinlrstirdim ne kadar merhametsiz vicdansiz geldi esim o an gozume simdi ayri odalardayiz vr konusmuyoruz kendimi cok kotu hissediyorum lutfen bir sey soyleyin😔
Hem o kadarsınırlwnıosunuz.Eş kişisi size kufur edıo sonrada ıyı olalımmı dıyosunuz.Siz boyle dersenız oda zaten ıyı olalımmı dıye gelecegı ıcın rahat davranıo sıze .

X