Sabahtan beri agliyorum

aynen kv de bilecekti ki oglu politik konusuyor gelinin yaptigini gayet begeniyor yiyor. bir daha sormayacakti. bilecekti ki oglu duymak istedigini soyluyor ama isin asli o degil.
negatif yorum o kadar çok ki bence bu şekilde düşünüp kendinizi bilemeyin. bırakın kv niz sevdiğiniz gibi kalsın.
eşinizle olanı bir şekilde çözersiniz. sonuçta hiçbir tartışma sonsuza dek sürmüyor.

Sevgili Kadinlar Kulubu ailesi dun konu acmistim bugun esim yanima geldi ozur diledi bir daha dikkatli olacagini yaptiginin yanlis oldugunu soyledi benimde davranislarimin cocukca oldugunu aglamam iteklemem falan onu rahatsiz ettigini soyledi. Insallah bir daha tekrari yasanmaz hepinize tesekkur ederim guzel yorumlariniz icin bende eskisi kadar fedakar olmayacagim tabiki

İletişim kurmanız güzel inşallah anlasilmisinzdir.

Sabah sabah su böreği yapmam yalanci da olsa.
Uzulmeyin bir daha yapmazsınız

Valla kanitlayamam ama nar soymaya ve süt saatlerine devam edeceginize adim gibi eminim.
Adam sizi annesi sevinsin diye itin bilmemnesine sokmus bugunde yemekleri afiyetle mideye indirmek icin iki laf etmis hop yelkenleri indirmissiniz. Hatta belkide yine gidip "iyi olalim mi" dediginiz icin barismissinizdir.

Yaptigi buyuk terbiyesizlige karsi Annesinin yaninda on gun ymeklerimi ovdurtmeden, burnunu surtmeden, haddini bildirmeden barismazdim .

Yemek en hassas noktam,o şekilde yorum yapanı yemeğe hasret bırakırım,kuru ekmeğe talim eder sadece ne pişirsem düşüncesi bile yorucu,birde emek verdiğim yemeği hapur hupur yiyip idare eder diyecek,hösttt
Aynen.
Ben olsam bir daha yapmam ona o börekten. İsterse de “yoklukta değiliz ya, dolapta peynir zeytin var onlardan ye” der bırakırdım. O yokken de evde kendime yapar yerdim. Ona asla. Çok ciddiyim.

Bir daha annemi arayayim ovucem seni dedi. Bir de biraz once yeni bir sey ogrendim kayinvalidem surekli esime gelin guzel yemekler yapiyor mu diye soruyormus aramizda kalcak soyle ac kaliyor musun diye bunu da bugun ogrendim ve cok sasirdim kayinvalidemin bu kadar geri dusunmesi beni uzdu. Bir erkek kadin olmadan ac mi kaliyor bu mu yani kayinvalidem de sasirtti beni

Vallahi çok haklısınız. Dediğiniz gibi hem koca tepsiyi yiyor hem de ''bu yoklukta idare eder'' gibi bir şeyler diyor. Ne demek yani? Madem idare eder yemeseymiş o zaman? Ben olsam telefonda konuşurken kendimi tutamaz, ''öyle söylediğine bakmayın neredeyse koca tepsiyi yedi bitirdi'' derdim. Tutamazdım kendimi. O kadar uğraşın emek verin eşinizin tepkisine bakın. Böyle insanlar bir de ''şaka yaptım buna mı alındın? öylesine dedim'' derler. Hemen şaka ayağına yatarlar. Üzülmeyin ama bundan sonra da ona göre börek yaparsınız :)

Sende diyemedinmi evet beceremiyorum yarın oğlun harika bi şu böreği yapar bizde yeriz diye.sende onun yaptığı biseyi beğenme kusur bul bunu da beceremiyon de.kendini ne helak ediyorsun ki boş ver o sana bu kadarmi kıymet veriyor sende o kadar ver

Sırf gıcıklığına '' Aç bırakıyorum oğlunu. '' derim o aramada. Ahahah. Babaanneme demiştik vaktinde, güzel oldu.

Eşine nar saati, süt saati yapan bir kadın olarak kayınvalidenizin sorusuna şaşırmaniz da enteresan olmuş.

Siz eşinize bebek muamelesi yapıyorsunuz annesi yapmış çok mu?

Ben yapmasini gectim gercekten kotu yapmis olsam bile boyle rencide edilir mi bir insan resmen kayinvalidemlere beni kucum dusurdu gorumcemlere herkese aklima geldikce gozlerim doluyor
Kayinvaliden gorumcen kendine baksın. Küçük düşmek öyle basit olmaz

Ben yapmasini gectim gercekten kotu yapmis olsam bile boyle rencide edilir mi bir insan resmen kayinvalidemlere beni kucum dusurdu gorumcemlere herkese aklima geldikce gozlerim doluyor
bence insanlari fazla önemsiyorsun. hele kayinvaliden hic onemsenecek bir insan degil. ne demem oglum ac kaliyor musun diye sormak. cehalet. bu tip insanlarin sizin ile ilgili ne dusundukleri gram onemli degil. asla kafaniza takip kendinizi bunaltmayin. youtubedan videolar izleyip, kitaplar okuyup kendinizi bu konuda gelistirin ve insanlarin sizin hakkinizdaki fikirlerine daha az onem verin.

iste bunlar hep kahvaltiya su boregi yapmaktan oluyor.

hic su boregi yapmaya bile yeltenmedim, en fazla yapacagim sigara boregidir, ona da tonla iltifat alirim.

yapmayin, kiymet bilinmiyorsa yapmayin.

amma velakin bunun icin aglamalar, odalara kapanmalar da biraz fazla olmus, kocaniza da o yonden hak verdim,
yani merhametsiz demissiniz siz ama, neye merhamet edecek ki, hasta misiniz duskun musunuz, neye merhamet edecek.
alt tarafi yemeginiz begenilmemis (ya da begenilmis ama ortamlarda soylenmemis).

Siz kamera acikken dicektiniz ki ya canim nasil yoklukta iyi gidiyor ki tepsiyi bitirdin nerdeyse felan diyip espiriye vursaydiniz keşke sorunlar sorunalri getiriyor kavgalar büyüyor kiriliyosunuz sonra haliyle

Gerçekten sadece kayınvalidenize mi şaşırdınız?
Ben daha çok annesinin o sözlerine rağmen size annesinin önünde o lafları söyleyen eşinize şaşırdım.

Sizi sinirlendirme uğraşmış canım. Benimkide yapar ara sıra takılır. Kırıldığımı farkettirdim artık eskisi kadar yapmıyor. Erkekler düşünemiyor inan bazen çok odunlaşıyorlar. Üzülme olan olur üzüldüğünde kalırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…