Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tourmaline rimeli sormuşşun denemelik bir kere sürdüm sadece sürüşü felen rahat canım

kızlarrr slmmm herkesler iyidir inşallah görüşmeyeliiii
hepinis cicilerinisi iyi günlerde kullanın çok güzeller
akşam küçük sırlar dizisinde su isimli şahsın sürdüğü kırmızı ruja bayıldım bittiimm
nette resmini bulamadım henüz yeni yayınlandığı için herhalde izleyip ruju gören var mıı ???:)

selam kızlar nasılsınız koşturmaca devam ediyor bende nikah tarihimi aldım şöle bir selam vereyim dedim
nickmickyok nabeeeeeer ben izlemedim izlesem yardımcı olurdum canım ama bir kaç güne nete düşer kanımca :)

MAC severlere müjde İstanbul'a bir MAC mağazası daha açılıyor.
Demin marmara forum avm'nin sitesinde hangi mağazalar var diye bakınırken MAC'in de olduğunu gördüm.
Ee artık açılış şerefine bende bi gidip bakınır ve belkide birşeyler alırım.

Bu arada MAC'in gözaltı kapatıcılarından hangisini önerirsiniz yani göz altlarım baya mor şu anda loreal'in stik kapatıcısını kullanıyorum memnun sayılırım.
Bi dolu markanın kapatıcısını denedim ama istediğimi hala bulamadım.
Likit kapatıcılar hep kalıntı yaptı genelde stiklerden memnunum normalde çok makyaj yapan biri değilim fondöten falan ayda yılda bir kullanırım pudra hiç kullanmam sadece gözaltı kapatıcısı kullanıyorum.
Ve bu yüzden kullandığım kapatıcının kötü durmamasını istiyorum yani doğal dursun ama güzelde kapatsın off ya ne çok şey istiyorum.

Magrenta'cım Allah tamamına erdirsin sağ salim düğününüz olsun inşallah bunlar tatlı telaşeler Allah kolaylık versin.

Son düzenleme:
katrecim yeni macınız hayırlısı olsun şerefine bişiler almak lazım tabe orda bir güzel denersin kapatıcıları denemeden anlaşılmıyor malesef mac ın bi tane kapatıcısı için çok iyi diye yorumlar okudum ama ne hatırlamıom paint pot gibi kutuda araştırayım bulursam yazarım :)
bende yeni fondoten aldım ayda yılda bir kullananlardanım senin gibi doğal bir görüntü versin istiyordum denedim beğendim aldım :)))) sende dene ona göre al :)
bu arada teşekkür ederim darısı isteyen herkesin başına inşallah :)

Kızlar face'te sayfa açtım katılım bekliyorum biliyorsnuz ben yurtdışından ayakkabı alıyorum bu işi satışada başlayım dedim sayfayı beğenirmisiniz :))))) face de shoesale ayakkabici şeklinde aratırsanız çıkıyor :)))))))

günaydın hatunlar

magrentam hayırlı olsun ama dikkat et maliye kepçeyle geri alıyor kazanılanı

blogta stok yaptığım ürünleri elden çıkarayım dedim
maliye satıştan vergi ödemeyenlere ceza kesiyor dediler takasa çevirdm

haberin olsun canım

biliyorum canım teşeşkkür ederim uyardığın için bakalım deneyelim görelim olmadı ggde satarız :)

Loccitane bu ay da indirime girmiş :) kızlarrrr %30 badem elma serisinin hepsi indirimde :) eksiği olanlar kaçırmasın :)))

pff benimkileride satalım kullanıcakmış gibi 11 tane smashbox fond. primer aldım

loccatineye gidicem yarın tonik+shea yüz peelingi almayı düşünüyorum

pff benimkileride satalım kullanıcakmış gibi 11 tane smashbox fond. primer aldım

loccatineye gidicem yarın tonik+shea yüz peelingi almayı düşünüyorum

yuh be lattem naptın o kadar ucuza mı buldun kızzz ggde satılırmı avep bir araştır derim :)
ooo sen locitane skalasını genişletion seırada shea peeling mi var

ucuzdu tabiki balım sevilde 90 TL 30 ml
ben 15 ml. 10 usd+ ship. ödedim 20-25 TL ye falan geldi
bende deli gibi aldım :))))))))))

gg kar alıyo bide gg maliye gözetiminde, başı yanan çok oldu

dükkan açmadan google dan araştır balım

bugün gidiyorum loc. bakalım fikrimi değiştirmezsem onları alcam ama shea peeling ten pek emin deilim yumuşatıyomuş falan diye yorumlar okudum sadece nemlendiriyosa gereksiz olur zaten kremim var

Son düzenleme:

dükkan açmam hemen ya elimizde olan bir iki ürünü satarız ilk etapta :) bakalım maliye nelerle uğraşıo devlet içerden içerden dolandırılıo biz 2 kuruş kar etcez hemen bin tepemize
neysem locitaneye git bakalım merak ettim :) uzun bir süre girmicek heralde birdaha bizim elma badem 2 oldu tüm seri indirimde yahuuuu peeling için bende çok güzel yumuşatıo die yorum okumuştum

gg den satış yaptım. vergiyi kesip senin adına devlete ödüyor. sorun yaşamazsınız o yüzden.

Miniğim naber yaa görüşemiyoruzzz artık :)))
bende mp3 çalar sattım evet kesintisi var ordan ama :)))) araştırmadım hiç :)

iyiyim kuzum. sıkıcı bi hayata devam ediyoruz işte.
makkaj yapmıyom malzeme almıyom duruldum.

vergi açılışı olmayanlar satış yapıyor,gg aracı oluyor ve adına vergiyi devlete ödüyor. gider pusulası gibi bişe.
bende satcak bişe yok o yüzden ilgilenmiyom.
bilgisayar,cep telefonu,laptop sattım orda.
iyide oldu onla bunla muhattap olacağıma sattım gitti

aman hayat sıkıcı nolcak :))))alışveriş yapma ama makyaj yap yoksa insan kendini kötü hissedio yaaa :) gerçi bende öğlene kadar yapmıom hehe
bende de fazla mp3 vardı onu sattım :) kullanmadığım şeyleri satıcam bende ordan boşuna yer kaplıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…