Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kontescim aldığın ürünlerden hiç kullanmadım inş faydası olur canım güle güle kullan.
herkese de sellam

magrentam diğer topikte aybur arkadaşım paylaşmıştı bu bilgiyi,bi dene istersen
http://www.simplehelp.net/images/w7tcpsim/index.html
http://www.google.com/support/forum/p/gmail/thread?tid=0827cc66b69ce16f&hl=tr

Yeğlenen dns sürücüsü:156.154.70.22 Diğer dns sürücüsü: 156.154.71.22 yaz tamama bas

Son düzenleme:
kızlar selam. 8 mart yaklaşıyor. geçen yıl Carrefour'da çok güzel indirimler vardı o güne özel. bu sene de var mı? varsa paylaşır mısınız? hatta özele mesaj atabilir misiniz? iş yoğunluğumdan dolayı çok fazla uğrayamıyorum siteye :26:

saol kontesim anlamıom şu işten hiç bir deneyim bakalım halledebilecekmiyim :)
kesin olur canım sen hiç mesaj falan bekleme sabah erkenden git olmazsa akşama git :) listenide hazırla sonra ne alcaktım diye düşünme :)
kızlar acaba MAC mağazalarında indirim olur mu ? rastlarsanız haber verebilir misiniz..

macda indirim olcağını hiiiiiiiiiç sanmıyorum ben ama olsa süper olurdu yaaaa :)

günaydın bayanalr iyi sabahlarrrrr dün loccitaneye gittim temizleyicilerimi aldım acelem vardı kurcalayamadım
artık her ay indirim olmayabilirmiş artık doğumgünü ayımızda alcaz alcaklarımızı demekki :)
bu arada bütün elma badem serisininde indirim vardı kararsız kaldım kremide alayım mı die sonra vazgeçtim hiç olmadı çilekten alırım dedimorda daha ucuza gelio :)

doğum günü indirimi ne oliy magrentamm bana da anlatır mısın

şimdi kontesim bu loccitanenin doğum günü ayında 1 alana 1 hediye uygulaması var geçen ilk alışverişimi öyle yapmıştım gayet güzel oluoooo tabe pahalı olanı alıp ucuz olanı hediye ediyorlar bende temmuzda 2 tane elma badem krem almayı planlıyorum 109 tl normal fiyatı %50 indirimde almış gibi olcam :)

işte bunları aldım yağım az kalmıştı :) birde latteminde memnuniyetine karşın yaz aylarında kullanmayı düşündüüğüm temizyecim :)

canım güle güle kullan.. Umarım bunuda beğenirsin... Netten baktığımda Badem elma nın kavanozdaki kreminde indirim yoktu acaba o şişedekindemi indirim var.

canım güle güle kullan.. Umarım bunuda beğenirsin... Netten baktığımda Badem elma nın kavanozdaki kreminde indirim yoktu acaba o şişedekindemi indirim var.

yok canım bütün badem elma serisinde yapmışlar kız özellikle söyledi nettbende baktım hepsinde yoktu ama katmışlar bilemiyorum belki sadece benim aldığım yerde vardı :) ama hatun bama immortelle köpük önerdi bende istemedim o aslında daha yaşı olanlara önerilmiyor mu? bu zeytinde nane var cildin hassassa olmaz dedi immortellede gül var dedi tüh keşke numune isteseydim acelem vardı uğraşamadım :) ama bundan sonra doğum gününde alcam alışverişimi :) bide sevgilime çıkarayım bare onlada aldımmı indirim beklemem artık

haydaaa immor. orta yaşlılar için niye önerdiki
birinin dediği diğerini tutmuyo
boşver sakın alma im. serisinden

haydaaa immor. orta yaşlılar için niye önerdiki
birinin dediği diğerini tutmuyo
boşver sakın alma im. serisinden

Bende dedim o seri orta yaş bana dağa önce zeytini önermişleri ben önce onu deneyim dedim zaten cilt tipimiz aynı bir arkadaşımda kullanıyor gayet memnun dedim siz bilirsiniz falan yaptı ama genede kakalamaya çalıştı işte ne de olsa satıcı ayağı :))) yemezler tabeeee

kızlar bu kozmetik alışveişi için nerdeyse hepimiz kadınlar gününü bekliyoruz ya 8marttamı yoksa 1 gün öncesindenmi olacak acaba indirimler. ben 1 gün öncesi diye biliyorumda :26:

kızlar diğer topiği ekledim burayada eklim dedim :)) bi kaç gün içinde aldıklarım..
AVON PERFECT WEAR EYELİNER
GOLDEN ROSE GÖZALTI KAPATICI
FLORMAR PUDRA
CECİL OJE
GOLDEN ROSE OJE
ve kızıma aldığım PEMBE FLORMAR OJE
Eki Görüntüle 149718

kızlar bu kozmetik alışveişi için nerdeyse hepimiz kadınlar gününü bekliyoruz ya 8marttamı yoksa 1 gün öncesindenmi olacak acaba indirimler. ben 1 gün öncesi diye biliyorumda :26:
ben 8 mart diye hatırlıyorum amma ortaya çıkar nasılsa :)

güle güle kullanın fre-angel :)

günaydın bayanalr iyi sabahlarrrr

watsonun bu ayki kataloğu yayınlanmış bakın isterseniz ama pek bi indirim bişey göremedm yaa

herkesler güle güle kullansın cicislerinii

hepsi kozmetik değil ama olsun,ekleyeyim dedim.
aşk'ın ist'dan gelirken getirdikleri....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…