Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

avenin jelini yillarca kullandim ben, üstüne jel tanimam...
mutlaka memnun kalirsin...

lettam tşk ederim canım bilgiler için ,sitesine girip inceleyeceğim şimdi ..
önerebileceğin ürünleri var mı ? 32 yaşındayım ve karmadan kuruya dönük cilt yapım :13:

magrenta ,valla olurmu olur,inan açtığım gibi yüzüme sürdüm evde numunelerim olduğu kutuyu kurcalarken buldum,skincode numuneleri vardı bir sürü hediye gönderilmişti bana blog vasıtasıyla sıra onlarda:) günlük rutin menlendiricim bitti göz kremim dermoday az kaldı,onun yedeği var ama nemlendiricim yok sadece onun arayışındayım aslında dermoday ürünlerimden çok memnun kaldım dermoday de alabilirimşuan kullandığım tüm ürünler cildime öyle iyi geldiler ki bir nem lendirici bulursam iyi olacak ..ilginçtir evde bulduğum rosense marka yüz ve el kremi tenimdeki kuruluğu aldığı gibi yumuşacaık ve berrak yaptı..yüzüne bakmadığım elime bile sürmek istemediğim kremdi oysa

Son düzenleme:

hadi bakalım hayırlı olsun, umarım memnun kalırsın:)

canım köpük çokta bereketli ben Ocakta almıştım yarısına bile gelemedim daha muhakkak al ama ben yarın mağazasına gidememki
neyse kaçırdık bu ay naapalım
ilk gidişimde bi kaçtane serum numunesi vermişti Loccatine bidahada vermedi:76:

numune alabilen hatunlara uyus oluyorum neden bana vermiolarki:95:

canım elma bademi bi dene derim ama jel formunda olanı değil kavanozda olanı dene
109 TL fiyatı bu ay indirimde değil ama çilekte 70 civarında olması lazım

lattem 40 yıl düşünsem aklıma gelmez numune almak
kadın söyledi vereyim diye,nasıl sevindim bilemezsin
vichy'lerimi de ordan almıştım,tanıyor beni artık
belki de ondan

avon arabian glov bronz allık,golden rose pembe tonlarında allık hiç kullanılmamış....
avon golden rose ruj,anew dudak dolgunlaştırıcı stick,avon gernet glow ruj,avon red 2000 ruj,catherine arley pembe ruj,lilyum 403 numaralı altın sarısı eyeliner,flormar siyah göz farı...flormar açık mavi,mavi tonlarında göz farları.. bu saydıklarımın hepsi en fazla bir iki defa kullanılmış...

avon arabian glov bronz allık,golden rose pembe tonlarında allık hiç kullanılmamış....
avon golden rose ruj,anew dudak dolgunlaştırıcı stick,avon gernet glow ruj,avon red 2000 ruj,catherine arley pembe ruj,lilyum 403 numaralı altın sarısı eyeliner,flormar siyah göz farı...flormar açık mavi,mavi tonlarında göz farları.. bu saydıklarımın hepsi en fazla bir iki defa kullanılmış...

hadi bakalım inşallah işine yarar kontesim :)))
:))))))) madem dermodaydan memnunsun neden değiştircen nilim :) aynı ürünü al bence ya da izmire geldiğinde alsancakta yeri loccitanenin bir uğra kurcala derim :))))

ben bu akşam gitmeyi planlıyorum bakalım yaz geliooo yağ ağır gelirse onu kullanırım diyorum :)))

günaydın bayanalrrrrr iyi sabahlarrr

sitede satış yapmak yasak.burasıda takas topiği değil lütfen tekrar yazmayın.

malesef yoğunluğumdan bloğuma giremiyordum paylaşılan postları görünce moralim bozuldu sinirlendim bloggerı kapatıyorlarmış lütfen destek olun birlik olalım

bloğuma dokunma

sonunda john friedadan alışveriş yaptım markafonide indirimdeydi bukle belirginleştirici şampuan ve krem birde spreyi ve sarı saçlar için hacim veren şampuan aldım şimdilik yeterli deneyelim bakalım dünde elidor aldım şampuanım bitio die yenileri gelene kadar birde onu deneyim :)

ben de john frieda kullanmayı çok istiyorum..markofoni güvenilir mi ? kısa sürede geliyor mu acaba kargo canım senin ilk alışverişin mi ordan ?

tatlım sanırım blogspot uzantılı olanlar kapanıcakmış öyle duydum ama nekadar saçma bi durum takip ettiğim bloglar ne olcak şimdi herkes bi dünya emek harcıyor:95:

sprey ve curly şampuandan bende de var ben çok seviyorum 2 sinide bidahaki sefere fön yada maşadan önce sürülen serumuda al süper bişi o da

evet blogspot olanlar kapanmaya başlamış yarından itibaren giremicez dns ayarlarını çözcez artık napalım bugün bu alışverişim öncesi blogları dolaştım ne alayım başka die bundan sonra napcaz ((

ya çok düşündüm karar veremedim renk olayınıda merak ediyordum yeni röflemi yapınca kullanırım diyorum bir dahaki alışverişte de ondan alayım bareeee hangisi iyi peki bi kaç tane vardı

Son düzenleme:
Frızz Ease olanı kullanıyorum ben çok memnunum

birkaç tane daha vardı şimdi hatırlamıyorum ısıya dayanıklımı alsam acep neyse bidahakine düşünürüm nasılsa şimdi almıcam bu ay çok pis alışverişe verdim kendimi dünden başladım bugünde loccitaneye of of batcam ben

arkadaşlar elf ten mail gelmiş stüdio serisi fırçalarda indirim var..kod göremedim en yalnız..
bilginz olsun ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…