Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
la roche bulabileceğimi hiç sanmıyorum
çilekte varsa anca ordan edinebilirim:26:

balım cosme-de.com sitesinden aldım çilek gibi kargo ücreti yok ve fiyatlar hemen hemen aynı alıcaksan oraya bak balım

balım cimrilik yapıp %30 a indirmişler şimdi bi bakıyım çilekmi avantajlı yoksam loccatinemi ona göre karar vercem palete ihtiyacım yok ama %11 indirimi kullanıyım diyorum
çünküm Loccatine mağazasına gidecek fırsatım yok

ah ah ssk bence Loccatine yazsın

şimdi hiç loccitane gidemiycem indimleri de düşmüş zaten, bendekiler bir bitsin o zaman alırım belki:)
sağol tatlım.

çilek çok pahalı canım bende bir baktım uyuz oldum çünküm bir de indirimi azaltmışlar şikayet edelim
neyse yağımı alıcam yarısını bitirdim bende ama tonik kullanamıyorum yaaa
şimdi hiç loccitane gidemiycem indimleri de düşmüş zaten, bendekiler bir bitsin o zaman alırım belki:)
sağol tatlım.

hehee indirim azalttı müşteri kaybedioooo aklında bulunsun canım :))) bakarsın bi ara

kızlar hepinize merhaba

ben size loccitane yanlış yazmış olabilirim:)
bu ürünü soracaktım..elime bir numunesi geçti serum vs yazıyordu ,çok ilgilenmemiştim açıkçası ama kuru cildime iyi geldiğini hissettm sonrasında..marka ve ürünleri hakkında bilgi sahibi olanlarınzı var i sanırım lettam bahsetmiş :) beni de bilgilendirir iseniz sevinirim..

Nilim shea serumunumu kullandın? ben serumunuda çok beğenmiştim

genel olarak badem elma serisini kullanıyorum çok memnunum hem bitkisel hemde kolay kolay aynı markanın 2. kutusunu kullanmazken loccatine badem elma kreminin 3. kutusunu bitirmek üzereyim

canım serum yazısını hatırlıyorum başkada hatılamıyorum ,kıvamı oldukça likit-akışkandı..badem tarzı bir kokusu vardı sanki yanılmıyorsam ,hafif kaygan yağlı bir yapıs ı vardı ama yüzüme sürünce o kötü hissi vermedi,birkaç blogta ismi geçince sorayım dedim canım

muhtemelen serum budur canım badem elmanın serumu yok çünkü

mesela tonik kullanmayı sevmiyordum ben ama bazen ufak tefek sivilce oluyo badem elma toniği sürünce hemen geçiyor
yarın indirimin son günü istersen bi bak mağazasına
şu 8 martta temizleme ürünü alıyım
evdekide bitmiş
hemen önerileri alim
(hanımaga minik )

yağ bazlımı köpükmü süt mü ne istosun canım?

Zeytin Ağacı Temizleyici Köpük

çok bereketli 3 ay falan yetiyo

bu arada adım reklamcıya çıkcak Valla komisyon falan almıyorum:76:

fiyatını süle nerden bulurum onu süle ..
8 martta indirime girer mi firmaya sorsana
bana kesin 9 ay gider
makyaj az yapıyomda

bana kesin 9 ay gider
makyaj az yapıyomda

extradan taksitte yaptırayımmı balım sana

8 martta girmez sanırım çünkü her ayın ilk ve son günü indirim yapıyolarr
geçen sene yaptılarmı hatırlayamadım

yaklaşık 30 TL canım
ama yarın indirimin son günü normalde 40 küsür olması lazım mağazalarına sitesinden bakabilirsin
yada çilektende alabilirsin gerçi orda 40 küsür galiba

pff ya bende toniğini alcam ama karar veremedim çilektenmi alsam %11 indirimim var
mağazasına gidemem ama çilekte taksit yapmıyo ya

Nilim nasıl geçti kız eline numune ben istedimde vermedi hainler çoğu alacağım şeyi alamıyorum sayelerinde
bademin göğüs serumu var acep onumu sürdün dicem ama sürmezsin sen badem gibi kokuo demişin yaaaaaa
lattem sayende bende tanıştım valaa çok thank youuu yeri gelmişken

şu 8 martta temizleme ürünü alıyım
evdekide bitmiş
hemen önerileri alim
(hanımaga minik )
heheh 8 mart listesi hazırlayalım kızlarrrrr :)))))
süt istemiyorum.
cildim karma yağ bazlı olur mu
köpük olabiler
ben loccitanenin yağlı temizleyicisini kullanıommm kızlar benimde cildim hassas karma t bölgem yağlı yanaklar kuru ve hassas sorun olmuo gün içinde biraz yağlanma oluo ama sorun edecek kadar diiil

Zeytin Ağacı Temizleyici Köpük

çok bereketli 3 ay falan yetiyo

bu arada adım reklamcıya çıkcak Valla komisyon falan almıyorum:76:
heheh 2.reklamcı geldiiiiiiiii
bende bu ay bunu alıcam bugün mü gitsem yarın mı die düşünüom ama çok paçozum bugün kovmasınlar beni mac ile yakın loccitane 2sine de uğramayı planlıom bu ay batıcam moralim bozuk kendimi alışverişe verdim :)))
bana kesin 9 ay gider
makyaj az yapıyomda
miniğim sadece makyaj yağtığında diil normalde her sabah akşam kullanman lazım cildin için
makyaj çıkarmak için istiyorsam elma bademin yağ bazlısını kullan yağ bazlı olan ürünler spfli ürünleri falanda güzelce temizliyormuş canım :)
8 martta indirime girer mi bilmem pek sanmıom mac girer mi aceba hehehe
pff ya bende toniğini alcam ama karar veremedim çilektenmi alsam %11 indirimim var
mağazasına gidemem ama çilekte taksit yapmıyo ya
lattem hangisi daha ucuzsa ordan al canım ki mağazasına gitmen daha uygun olur gibime geliooooo

bana yakın magazası yok
sitesinden alabiliyok mu

sitesinbdden alabilirsin lakin 100 tl altına kargo ücreti alınıyor :)
bu arada loccitanede doğum ayınızda 1 alana 1 bedava oluyor tabiki ucuz ürün hediye ediliyor temmuzda kremimi toniğimi yağımı yedeklerim ve batarım :))))) hahah ama %30 indirim az napalımmmm

kızlar selamm
bahsettiğim eczaneye uğradım bugün
la roche varmış orda hem de baya bi ürünü mevcut :86:
la roche nin 2 ürününü (nemlendirici ve lokal sürülen bilmem neyi) avene nin de temizleme jelini numune aldım.
sevindirik oldum:86:
bakalım memnun olursam jeli toniği filan toptan değiştircek gibiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…